ویندوز 10 ارسال ها: 11 ترفند برای کارشناسی ارشد در حال حاضر – CNET


02-dell-xps-13

این ویندوز 10 نکات و ترفندها می تواند به شما صرفه جویی در زمان و تلاش است.

سارا تو/CNET

آیا شما شده است با استفاده از ویندوز 10 برای سال و یا تنها به تازگی به روز رسانی وجود دارد مقدار زیادی از راهنمایی و ترفندها و ویژگی های مخفی برای یادگیری است که با استفاده از لپ تاپ خود را هر روز سریع تر و نرم و صاف. یادگیری سریعتر و سازنده تر در لپ تاپ شما ممکن است به خصوص جذاب در حال حاضر که بیشتر از ما کار از خانه با توجه به کروناویروس همه گیر و یا صرف زمان بیشتری را بر روی لپ تاپ ما به طور کلی. پیدا کردن راز منوی شروع و صرفه جویی در قدرت باتری با یک ترفند ساده هستند راه های زیادی برای دریافت بیشتر از دستگاه شما.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ویندوز 10: سعی کنید این ویژگی های مخفی در حال حاضر


2:51

مایکروسافت نمی کند به طور معمول انتشار آن ویژگی های مخفی راه اپل می کند که می توانید آن را مشکل تر به می دانم که چگونه برای دریافت بیشتر از دستگاه شما استفاده در روز و روز را.

حتی یادگیری چگونه برای ارتقاء به ویندوز 10 به صورت رایگان را می توان روی حیله و تزویر. شما می خواهید به انجام این کار در اسرع وقت توسط راه از پشتیبانی از ویندوز 7 به پایان رسید و در ژانویه. بنابراین مهم نیست که , مایکروسافت, Dell, HP و یا دیگر ویندوز 10 دکل شما بایداین باهوش نکات کمک خواهد کرد که شما اقامت سازماندهی و بیشتر انجام می شود. به علاوه در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آخرین ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی.

1. به حداقل رساندن تمام پنجره ها به جز یک فعال

اگر شما از صفحه دسکتاپ واز بیش از حد شلوغ با پنجره های باز شما به سرعت می توانید به حداقل رساندن همه آنها به جز یکی از شما در حال حاضر در کار.

فقط با کلیک بر روی نوار عنوان پنجره شما می خواهید برای باز باقی می ماند به آن را انتخاب کنید. سپس ماوس را پایین نگه دارید و حرکت پنجره به عقب و جلو به سرعت — تکان دادن آن اصل. پس از یک زن و شوهر از حرکت سریع همه پنجره های باز را minimize می روم تنها یکی از شما زده ام باز. شسته و رفته ،

ادامه مطلب: 20 pro راهنمایی برای ویندوز 10 کار راه شما می خواهید (رایگان PDF) (TechRepublic)

2. باز ‘راز’ منوی شروع

شما می دانید که برای رسیدن به منوی شروع شما با ضربه زدن به آیکون ویندوز در پایین سمت چپ صفحه نمایش و یا بر روی صفحه کلید خود را. اما ویندوز 10 شامل کمتر شناخته شده دوم منوی شروع است که باعث می شود دسترسی به ویژگی های مهم مانند فرمان کنترل پنل و Task Manager بسیار ساده تر است. شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید دو راه متفاوت یا با فشار دادن کلید ویندوز + Xو یا راست کلیک بر روی آیکون ویندوز/شروع را فشار دهید.

3. ایجاد یک رویداد بدون باز کردن تقویم برنامه

ویندوز 10 آخرین به روز رسانی اجازه می دهد تا شما را به سرعت اضافه کردن حوادث به خود مایکروسافت تقویم به طور مستقیم از نوار وظیفه شما — در واقع بدون نیاز به باز کردن تقویم در همه. در اینجا چگونه آن را انجام دهید:

1. خود را در نوار وظیفه کلیک بر روی جعبه با زمان و تاریخ در آن در گوشه سمت راست است.

2. با کلیک بر روی تاریخ زمانی که شما می خواهید برای برنامه ریزی یک رویداد.

3. را وارد کنید نام رویداد زمان و مکان. (اگر شما از چندین تقویم کلیک بر روی پیکان رو به پایین در کنار نام رویداد زمینه را انتخاب کنید یکی از شما می خواهید به آن اضافه کنید.)

4. کلیک کنید ذخیره. این رویداد به نظر می رسد باید در تقویم خود را برنامه در سراسر دستگاه های خود را.

4. گرفتن عکس از صفحه نمایش

من می دانم که آن را یک پایه — اما آن را شگفت انگیز است که چگونه از آن آسان است برای فراموش کردن چگونه به یک تصویر بر روی لپ تاپ یا دسکتاپ هنگامی که شما آن را انجام نمی اغلب.

وجود دارد حداقل هشت راه های مختلف شما می توانید یک تصویر با ویندوز 10. اگر شما می خواهید برای ضبط و ذخیره یک تصویر از کل صفحه نمایش, ساده ترین راه این است که برای ضربه زدن به کلید ویندوز + Print Screen keyکه تصویر را می توان ذخیره تصاویر > تصاویر پوشه.

برای گرفتن فقط یک قسمت از صفحه نمایش خود را ضربه زدن به کلید ویندوز + Shift + S برای باز کردن یک ابزار به نام تیک & Sketch, که اجازه می دهد تا شما را به کلیک کنید و کشیدن برای ایجاد یک تصویر است که ذخیره شده در کلیپ بورد خود را.

5. باز کردن آیتم های خود را در Taskbar با کلید های میانبر صفحه کلید

اگر شما دوخته برنامه ها به نوار وظیفه در پایین صفحه نمایش خود را برای ایجاد یک میانبر شما لازم نیست که به کلیک بر روی آیکون برای باز کردن آنها را. به جای استفاده از میانبر صفحه کلید ویندوز + [کلید شماره]با تعدادی کلید مربوط به موقعیت برنامه در Taskbar. برای مثال کلید ویندوز + 2 باز خواهد شد و مورد دوم در Taskbar.

این امر به ویژه مفید است اگر شما در حال تایپ کردن با عصبانیت و نمی خواهید برای بلند کردن انگشت خود را از روی صفحه کلید. آن را ممکن است احساس طبیعی تر برای رسیدن به کلید ویندوز.

6. کشف کردن چقدر فضا برنامه های در حال مصرف کردن

کامپیوتر شروع به در حال اجرا کندتر به عنوان آنها رشد کوتاه در فضا. یکی از راه های سریع آنها را به سرعت ممکن است برای خلاص شدن از شر برنامه های را که تا فضای بیشتری از آنها, باید, به خصوص اگر شما به طور منظم از آنها استفاده کنید.

برای دیدن چقدر فضا یک برنامه با استفاده از حرکت به تنظیمات > تنظیمات سیستم > ذخیره سازی. با کلیک بر روی درایو شما می خواهید برای جستجو (به احتمال زیاد محلی سازی, “This PC”) کلیک کنید و برنامه ها و بازی ها برای دیدن یک لیست از برنامه های نصب شده بر روی دستگاه خود را و چه مقدار فضایی که آنها در حال بدست گرفتن. شما احتمالا نمی خلاص شدن از مرورگر خود را, اما شما ممکن است پیدا کردن که یک بازی شما نمی بازی در سال است که برخی از خوب وزن مرده به رها کردن.

7. خلاص شدن از شر تبلیغات در منوی شروع خود را

هنگامی که شما برای اجرای ویندوز 10 به طور پیش فرض با تنظیمات شما ممکن است گاهی اوقات دیدن برنامه های در سمت راست از منوی شروع خود را. مایکروسافت خواستار آنها را “پیشنهادات” اما آنها در واقع تبلیغات برای فروشگاه ویندوز نرم افزار شما می توانید خرید.

برای خلاص شدن از تبلیغات خود را در ویندوز 10 منوی شروعرفتن به تنظیمات > شخصی > شروع می شود. ضامن تنظیم نامیده می شود نشان می دهد پیشنهادات گاهی اوقات در شروع به کردن موقعیت.

8. تعطیل کردن برنامه های پس زمینه

برنامه های که در پس زمینه اجرا می توانید دریافت, اطلاعات, ارسال, اطلاعیه ها و اقامت به روز شده حتی زمانی که شما در حال استفاده از آنها را — که می تواند مفید باشد اما همچنین می خورد باتری خود را و داده های خود را اگر شما در حال اتصال از طریق تلفن همراه کانون.

برای کنترل آن برنامه های در حال اجرا در پس زمینه و صرفه جویی در قدرت باتری و اطلاعات, رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی > برنامه های پس زمینه. برای جلوگیری از تمام برنامه های در حال اجرا در پس زمینه ضامن اجازه دهید برنامه های کاربردی به اجرا در پس زمینه به خاموش. و یا شما می توانید انتخاب کنید که برنامه های کاربردی به اجرا در پس زمینه به صورت جداگانه با رفتن به پایین لیست در همان صفحه.

9. استفاده از پس زمینه پیمایش

با ویندوز 10 شما می توانید حرکت به بالا و پایین در هر پنجره — حتی اگر آن را به یکی از شما به طور مستقیم مشغول به کار در. این یک ابزار مفید هنگامی که شما یک مقدار زیادی از پنجره های باز است که شما می خواهید به نگاه را از طریق در همان زمان — به عنوان مثال اگر شما می خواهید برای باز کردن زیر منو گزینه در پنجره جدید برای شما صرفه جویی در زمان و کلیک کردن به عقب و رو به جلو در همان صفحه.

سعی کنید باز کردن دو برنامه — می گویند یک مرورگر اینترنت صفحه و یک دفترچه یادداشت و یا سند ورد. ترتیب هر دو بر روی صفحه نمایش به طوری که شما می توانید ببینید حداقل در برخی از متن بر روی هر یک از. در حالی که شما در یک پنجره شناور موس خود را و یا استفاده از صفحه لمسی برای حرکت به پنجره دوم و رفته. حتی اگر شما فعال نیست در این پنجره باید آن را اجازه می دهد تا شما را به حرکت بالا و پایین صفحه.

این ویژگی باید در به طور پیش فرض اما اگر آن را ندارد, رفتن به تنظیمات > دستگاه > ماوسو ضامن حرکت غیر فعال ویندوز وقتی که من آنها را شناور به در. سپس شما می توانید ماوس خود را بیش از یک پنجره که در پس زمینه و با استفاده از چرخ اسکرول به اسکرول.

10. نمایش پسوند فایل ها در فایل اکسپلورر

مایکروسافت پنهان پسوند فایل به طور پیش فرض است که باعث می شود زندگی دشوار است برای افرادی که نیاز به نگاه برای انواع خاصی از فایل ها مانند عکس Jpeg و JPGs. برای دیدن پسوند فایل در File Explorerزیر را انجام دهید:

1. برو به نوار جستجو در پایین صفحه نمایش و نوع در گزینه های File Explorerو روی آن کلیک کنید. (تعدادی از راه های دیگر برای دریافت در اینجا بیش از حد, اما این یکی به نظر می رسد سریعترین.)

2. در پنجره ای که بالا میآید بر روی صفحه نمایش شروع.

3. تیک جعبه که می گوید: مخفی کردن پسوند برای انواع فایل شناخته شده. کلیک کنید و Applyو OK. شما در حال حاضر باید فایل پسوند تمامی فایل ها در فایل اکسپلورر.

شما همچنین می توانید با استفاده از فایل اکسپلورر گزینه های منو را انتخاب کنید برای نشان دادن خالی درایو فایل های مخفی و پوشه ها و بیشتر.

11. کاهش حواس او را پرت با تمرکز بر کمک به

آن را خسته کننده را امتحان کنید و دریافت کار انجام می شود زمانی که شما در حفظ و گرفتن قطع با اطلاعیه ها. شما می توانید تعیین کنید که چگونه بسیاری از شما با تمرکز بر کمک به یک ابزار ویندوز 10 اضافه شده در مارس 2018 به روز رسانی.

تنظیم آن را با رفتن به تنظیمات > تنظیمات سیستم > تمرکز کمک کند. را انتخاب کنید از سه گزینه: فعال (تمام اطلاعیه های خود را از برنامه ها و مخاطبین), اولویت (فقط نگاه کنید به اطلاعیه انتخاب از یک لیست اولویت است که به شما سفارشی و ارسال به بقیه خود را به اکشن سنتر) و آلارم تنها (مخفی کردن همه اعلان ها به جز هشدار دهنده).

شما همچنین می توانید انتخاب کنید به طور خودکار به نوبه خود این ویژگی را در ساعات خاصی و یا زمانی که شما در حال بازی یک بازی است.

برای اطلاعات بیشتر ویندوز 10 لپ تاپ نکات و ترفندها چک کردن چگونه به رفع یک کامپیوتر آهسته خود راو 6 ساده امنیت همه تغییرات ویندوز 10 کاربران نیاز به ایجاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>