به همین دلیل آن را بسیار دشوار است به از دست دادن وزن: حقایق سخت – CNET


woman checking her weight on a manual scale

کاهش وزن سخت است. آن را حتی سخت تر زمانی که شما قربانی این حقایق سخت.

زاوه اسمیت/گتی ایماژ

چرا آن چنان سخت به از دست دادن وزن ؟ این سوال بسیاری از, اگر نه بیشتر, مردم خواسته اند خود را احتمالا در بسیاری از موارد است. گذشته از این واضح — مواد غذایی است خوشمزه و ورزش سخت است و زمان کوتاه است — وجود دارد بسیاری از دیگر عوامل موثر بر کاهش وزن و است که بسیاری از مردم حتی نمی دانند که آنها قربانی به. در اینجا شش است که ممکن است شما مانع پیشرفت از دست دادن وزن.

شما باید در کوتاه مدت نگرش

bird's eye view of fruits, nuts and seeds on a granite countertop

به جای گام گذاشتن در رژیم غذایی مد زودگذر پس از رژیم غذایی مد زودگذر را یک رویکرد طولانی مدت به از دست دادن وزن.

کلودیا Totir/گتی ایماژ

همه چیز در این لیست است که تا حدودی از یک حقیقت اما این است که اغلب سخت به قبول (و تغییر). اگر شما روش کاهش وزن با کوتاه مدت و نگرش شما ممکن است آن را در هر نقطه به جز در یو یو رژیم غذایی ،

بدون یک رویکرد طولانی مدت به از دست دادن وزن, شما ممکن است از دست دادن 10 پوند یا بیشتر در دو هفته و پس از آن رنج می برند ارتجاعی هنگامی که شما کشف که رژیم نبود کار برای شما. این همه بیش از حد معمول زمانی که مردم سوار در رژیم های غذایی سخت مانند اینها و یا سرخپوشان و یا رژیم غذایی مد زودگذر است که وعده کاهش وزن سریع. در واقع برای بسیاری از افراد یک رژیم غذایی متعادل که شامل همه گروه های غذایی و حتی برخی از رفتار این نسخهها کار میکند بهترین در دراز مدت است.

بخشی از موفقیت پایدار دست دادن وزن — به عنوان مثال از دست دادن وزن و نگه داشتن آن را برای خوب — درک است که رژیم های غذایی مد, ورزش بیش از حد و “detoxes” معمولا نمی کار می کنند. آنها تنها زمانی به عنوان آخرین اراده خود را طول می کشد و من حاضر به شرط بندی که بیش از دو هفته به یک زن و شوهر از ماه.

وجود دارد هیچ راه حل سریع و درمان معجزه و یا قرص سحر و جادو هنگامی که می آید به از دست دادن وزن به رغم آنچه سلامتی صنعت ممکن است شما اعتقاد دارند: از دست دادن وزن نیاز به فداکاری برای یک برنامه است که پشتیبانی طولانی مدت عادات سالم.

به طور کلی توصیه برای کاهش وزن به میزان یک تا دو پوند در هر هفته اگر چه اولیه از دست دادن وزن ممکن است پیشی بگیرد که برای افرادی که خیلی اضافه وزن و سپس آهسته به پیشنهاد یک تا دو پوند در هر هفته. مطالعات نشان داده اند این را به عنوان یک راه موثر برای از دست دادن وزن بدون از دست دادن بیش از حد آب و یا بافت چربی — و برای جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن.

شما باید همه-یا-هیچ چیز فکر

gettyimages-743699487

غلبه بر همه-یا-هیچ طرز فکر را ترویج دراز مدت از دست دادن وزن.

Malte مولر/گتی ایماژ.

بسیاری از مردم که مبارزه با یک کوتاه مدت نگرش نیز مبارزه با همه-یا-هیچ طرز فکر. من خودم شروع من, بهداشت و درمان و تناسب اندام, سفر با این طرز فکر. من از همه (به معنای واقعی کلمه همه!) غذاهای فرآوری شده: هیچ نان و ماکارونی بدون شیر بدون پنیر قطعا هیچ جداگانه بسته بندی تنقلات. من اساسا وجود در مرغ و سبزیجات و انواع توت ها.

این بود تا زمانی که نبود و من به پایان رسید تا در یک CVS اجرا برای همه شکلات و ماهی قرمز من می تواند نگه دارید در دو دست. سپس چون من می خواهم “خراب” رژیم غذایی من من می خوردن تا آنجا که من می تواند از لحاظ جسمی رسیدگی چرا که “چرا نه ؟ من در حال حاضر خراب است.”

البته من می خواهم احساس بد در مورد تنقلات خوردم و بازگشت به من بیش از حد محدود کننده رژیم روز بعد. این یک چرخه مخرب می شود اما آن چیزی که من می بینم تمام وقت به عنوان یک مربی شخصی. همه-یا-هیچ طرز فکر می تواند نگه داشتن شما را در یک چرخه دائمی از دست دادن-به دست آوردن-از دست دادن نه به ذکر است شرم و گناه در اطراف مواد غذایی است.

این همه-یا-هیچ چیز مفهوم امر به تناسب اندام بیش از حد: اگر شما شده است خرد کردن تمرینات چپ و راست اما احساس نمی مشخصه یا قوی تر, شما ممکن است انجام بیش از حد. پررنگ کردن آن می تواند — counterintuitively — پاسخ به بهبود تناسب اندام خود را (و بازی بازی طولانی).

شما فاقد یک سیستم پشتیبانی

fitness community young women laughing after a workout outside

حمایت جامعه IRL و یا آنلاین می تواند به شما در حفظ انگیزه برای کاهش وزن و تناسب اندام.

توماس Barwick/گتی ایماژ

حمایت دوستان و اعضای خانواده و دیگران قابل توجهی در حال حیاتی برای موفقیت از دست دادن وزن. اگر از من خواسته شد به استناد شایع ترین دلیل برای نه چسبیده به یک رژیم غذایی سالم از من گذشته آموزش شخصی مشتریان من می خواهم بگویم ننگ.

درست است. به عنوان احمقانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل مردم واقعا سرگرم کننده برای غذا خوردن سالم به خصوص در مناطق که در آن مواد غذایی است که بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ است. در حال رشد در جنوب لوئیزیانا در نزدیکی New Orleans من تجربه این اغلب زمانی که من تصمیم گرفتم من در ساخت تغییرات به رژیم غذایی.

در جمع های خانوادگی و اجتماعی, گردش, من می خواهم نظرات مانند “که همه شما در حال غذا خوردن?” یا “شما واقعا نمی خواهید به خوردن هر دسر ؟” یا لادن با طعنه “دفعه بعد ما باید یک سالاد غذای مختصر.”

آن را سرگرم کننده نیست به تمسخر و یا تمسخر در, به خصوص برای چیزهایی که شما در مورد مراقبت (مانند سلامتی شما!), بنابراین می توان آن را بسیار آسان به سقوط به دام خوردن — و — به خاطر زندگی اجتماعی خود را. این است که چرا یک جامد پشتیبانی سیستم کلید برای کاهش وزن طولانی مدت. بدون آن سفر می تواند احساس تنهایی و تهدید آمیز است.

اگر شما در حال حاضر احساس شما فاقد یک سیستم پشتیبانی سعی کنید با داشتن باز مکالمات خود را با دوستان, خانواده و شریک در مورد آن. شما می توانید آن را روشن است که آنها مجبور به تغییر عادات غذا خوردن خود را اگر آنها نمی خواهند به اما است که سلامت خود را به معنای زیادی به شما و شما می خواهم آن را درک اگر آنها نمی, مسخره یا بی اهمیت جلوه دادن کار سخت خود را.

اگر یک IRL پشتیبانی سیستم کار نمی کند را به نوبه خود به جوامع آنلاین است که ترویج سلامتی و بدن مثبت. من واقعا دوست دارم فلکس و جریان در Instagram, سلامت, در هر اندازه و خوردن بصری جامعه است. ق نیز یک فروم (/r/loseit) که در آن شما پیدا کردن مقدار زیادی از داستان های زندگی واقعی در مورد از دست دادن وزن.

شما فکر می کنید ورزش همه را تسخیر

african american man running outside with cityscape background

ورزش مهم است که به طور کلی شیوه زندگی سالم, اما آن را سخت به از دست دادن وزن از ورزش به تنهایی.

تترا تصاویر/گتی ایماژ

اگر شما در همه هماهنگ به سلامتی صنعت شما شما این را می دانند گفت: “Abs ساخته شده در آشپزخانه نه ورزشگاه.” حتی اگر اهداف خود را شامل نمی شود یک خرد معده, ضرب المثل است که هنوز هم مربوطه. شما فقط نمی تواند خارج از ورزش یک رژیم غذایی فقیر.

ورزش قطعا باید بخشی از خود را به طور کلی رویکرد به از دست دادن وزن به دلیل آن را اثبات شده برای کمک به از دست دادن وزن (نه به ذکر است لیست طولانی خود را از دیگر مزایای بهداشت و درمان) اما آن را دشوار است به از دست دادن وزن از ورزش به تنهایی. بسیاری از مردم دست بالا گرفتن تعداد کالری آنها می سوزاند از تمرینات خود را-آن را احتمالا خیلی کمتر از شما فکر می کنم.

برای مثال 154 پوند مرد را سوزاند کمتر از 450 کالری در طول شدید ساعته وزنه تمرین. شما می توانید به راحتی لغو آن تلاش کردن اگر شما نمی پرداخت هر گونه توجه به رژیم غذایی خود را. تعداد دقیق کالری سوزاندن شما در طول ورزش به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله وزن فعلی خود را به شدت از فعالیت در طول تمرین خود را با سن و ترکیب بدن.

به علاوه تمرکز بر روی تنها ورزش می تواند منجر به یک چرخه مخرب از ورزش فوق العاده برای سوزاندن کالری شما احساس می کنید شما نباید خورده اند. و یا شما ممکن است احساس مانند شما نیاز به “کسب درآمد” خود را کالری از طریق ورزش است. در هر صورت با توجه به این رویکرد می تواند منجر به یک رابطه تیره و تار با مواد غذایی و ورزش و همچنین توقف از دست دادن وزن.

استثنا وجود دارد به تمام قوانین. برخی از افراد مانند کسانی که سالها وقت صرف قرار دادن توده عضلانی می خوردن مقدار زیادی از کالری مواد غذایی و افزایش وزن-اما حتی اگر شما می توانید هر آنچه شما می خواهید و از دست دادن یا حفظ وزن خود این معنا نیست که آن را برای شما سالم.

یک رژیم غذایی غنی از میوه و سبزیجات و چربی های سالم و پروتئین بدون چربی و برخی از غلات سبوس دار در خدمت شما بهترین از نظر کاهش وزن پایدار و سلامت. همراه با سازگار ورزش منظم شما تجربه پایدار کاهش وزن و نگهداری وزن هنگامی که شما در رسیدن به وزن هدف خود را.

خواب شما, استرس و حجم کار در حال کار بر علیه شما

woman stressed out sleeping at desk

استرس مزمن و محرومیت از خواب می تواند مانع پیشرفت از دست دادن وزن.

d3sign/گتی ایماژ

از دست دادن وزن خواهد بود helluva خیلی سخت تر اگر شما مزمن تاکید محروم از خواب و یا overworked. این سناریو ممکن است برای شما آشنا صدا:

  • شما از خواب بیدار با انگیزه و آماده به دست گرفتن این روز است. شما برنامه ای برای یک پست-کار فاصله اجرا و خود را سالم prepped شام منتظر است در یخچال شما.
  • چند ساعت را به روز خود را کمبود خواب خوش با شما. شما برای رسیدن به بعد از ظهر قهوه.
  • توسط زمان کار است بیش از, شما راه بیش از حد خشک برای رفتن برای آن اجرا کنید. شما تصمیم به جست و خیز آن است.
  • شما خسته هستید و شاید کمی استرس یا مودی بنابراین شما هیچ کس شام سالم و به یک درایو-از طریق به جای-از آنجا که مواد غذایی راحتی.

این خوب است اگر آن اتفاق می افتد گاهی اوقات (هر کس سزاوار یک تنبل شب هر یک بار در در حالی که) اما از دست دادن وزن به نظر می رسد غیر ممکن است اگر این اتفاق می افتد تمام وقت.

حقیقت این است که تغذیه و ورزش تنها دو جزء از یک زندگی سالم است که می تواند منجر به از دست دادن وزن. در حالی که مهم است بیش از حد قوی از تمرکز بر تغذیه و ورزش می تواند باعث شود شما به چشم پوشی از عوامل دیگر که به همان اندازه مهم هستند: خواب و مدیریت استرس.

شما با استفاده از مکمل ها به جای خوردن یک رژیم غذایی سالم

supplements for weight loss

مکمل کار نمی کند مگر اینکه شما انجام دهد.

Basak Gurbuz Derman/گتی ایماژ

من از آنها بدم میاید به حامل خبر بد اما این چربی سوز و مکمل های غذایی در قفسه دارو خود را رفتن نیست برای انجام کار برای شما. در حالی که برخی از مکمل ها ممکن است کمک به شما در رسیدن به اهداف از دست دادن وزن شما باید به کار خود را مکمل کار.

برای مثال ترکیب یک پروتئین روزانه لرزش در صبح می تواند کمک به شما احساس فولر در طول روز است که ممکن است کمک به نگه داشتن هوس در خلیج. افزایش مصرف پروتئین نیز می تواند کمک به شما برای ساخت عضله است که ایدز در body recomposition.

برخی از مکمل های کاهش وزن انجام برخی از شواهد پشتوانه آنها, اما هیچ مکمل های ثابت مانند روش است که هیچ کس می خواهد برای: خوردن کمتر کالری می سوزاند.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de