چه کسی برنده این نبرد حماسی به صورت آنلاین جلسه هژمونی?

آن را درست در ماه مارس این سال است که اکثر نشست آنلاین فروشندگان دیدم دراماتیک چشم انداز مثبت در مشتری استفاده از در سراسر جهان است. Coronavirus حال گسترش در سراسر جهان است بنابراین اکثر کارگران به خانه فرستاده شدند تا اطلاع ثانوی به انجام مسئولیت های خود.

در این کوتاه فقط چند هفته است که نسبتا خواب آلود دسته از وب سایت کنفرانس و جلسات آنلاین افزایش یافت و به نزدیکی-ماموریت بحرانی وضعیت. با سازمان به طور ناگهانی بودن منحل جسمی برای آینده قابل پیش بینی کسب و کار بودند از جان گذشته برای به حداقل رساندن تاثیر رفتن از راه دور حفظ و به همان اندازه نیروی کار و بهره وری به عنوان امکان پذیر است و جای فیزیکی اتاق پیشرو با استفاده از راه حل های مجازی مانند WebEx زوم شل و مایکروسافت تیم است.

بقیه به عنوان آنها می گویند سابقه است. گذار بود و تا حد زیادی یکی از موفق بر اساس بسیاری از نقاط داده ها در دسترس مانند این های اخیر PwC کار از راه دور مطالعه که اشاره می کند که 69 درصد از کارفرمایان پیدا کردن بهره وری از کارگران از راه دور و یا همان در واقع بهتر است. هنوز بار سنگین از روز به روز عملیات در حال حاضر می افتد بر یک گروه کوچک از دسته بندی محصولات که واقعا نمی شد طراحی شده برای راه آنها استفاده می شود در حال حاضر و نه آماده اصلی ارتباطات و همکاری ابزار است که بسیاری از کارگران از راه دور استخدام به عنوان اولیه خود را کارمند تجربه با دیگران.

پاسخ ما دیده ایم از فروشنده فضا شده است جذاب به عنوان بسیاری از آنها را تا کنید و سعی کنید برای دیدار با یک سطح جدید از مطالبات و کار از راه دور مورد نیاز و همچنین بزرگسالان موجود قابلیت های فوری توابع مانند امنیت, ایمنی و حفظ حریم خصوصی. این دومی مسائل واقعی و مهم است. این نویسنده دستخوش چند ناخوشایند zoombombing تجربه در ماه های اخیر به عنوان بسیاری از دیگران و این فقط نوک کوه یخ به عنوان بد بازیگران به دنبال به را با حیاتی اطلاعات شرکت ها و یا به علت عملیاتی اختلال.

the-evolution-of-top-synchronous-team-group-chat-and-online-meeting-apps.png

داستان دو همگرا دسته بندی محصولات

جهان دیجیتال و ارتباطات و همکاری شده است پیچیده با تعداد زیادی از رقابت و تداخل دسته از ابزار از e-mail و تلفن به تیم چت/پیام رسانی فوری(IM) و جرم همکاری ابزار مانند شرکت های شبکه های اجتماعی است. اینها همه نوع متمایز از برنامه های کاربردی است که اغلب تنها محدود همکاری و همپوشانی دارد.

این دو دسته در خاص است که باید تبدیل به ستاره نشان می دهد در طول کار از راه دور و فراگیر مورد توجه امروز تمام راه را تا به تیم اجرایی در اکثر سازمان ها: تیم چت/IM و آنلاین دیدار ابزار. یکی نیست فکر می کنم این دو هستند از نزدیک مرتبط اما با هم آنها را تبدیل به صنعت اولیه تمرکز برای زنده تصویری جلسات در خاص است.

این اتصال در واقع نیست که عجیب و غریب است. این تا حدودی به دلیل میراث از زمانی که همگرا ابزار در فضا بودند به عنوان ارتباطات یکپارچه و تا حدودی به دلیل چت کنسول تمایل به یک مرکز ارتباطات مانند e-mail شد در سال گذشته است.

تیم چت/IM typified توسط گروه به اصطلاح حل های چت مانند شل, مایکروسافت, تیم, محل کار از Facebook — به عنوان به خوبی به عنوان سنتی ارتباطات یکپارچه راه حل های مانند HCL Sametime یا پیشرو منبع باز کسانی مثل موشک.چت — این است که بسیار راحت به محل قرار ملاقات آنلاین ویژگی های آن را به عنوان معلوم است. مبتنی بر متن مکالمات و گروه از مردم در حال حاضر در بازی شرکت کاربر دایرکتوری است با یک کلیک دور و آن را آسان به محتوا آغاز نشست آنلاین با استفاده از صدا و یا تصویری در یک محیط.

این منجر به یک محیط که در آن تیم چت/IM ابزار اغلب interoperate و یا ادغام با نشست آنلاین ابزار کارآمد و مفید. شل به عنوان مثال خود را بومی تصویری رابط است که می تواند راه اندازی شد در آن محیط چت و یا آن را فقط می توانید به راحتی راه اندازی یک جلسه جدید در بسیاری از پیشرو جلسه ابزار است که ممکن است ویژگی های اضافی و یا کاربر ظرفیت های که شما نیاز دارید.

یک فیل در اتاق: Microsoft تیم

همه چیز مساوی, تیم چت/IM و جلسات آنلاین شده اند برخی از هیجان انگیز تر فضاهای در محل کار صنعت ارتباطات تا حد زیادی به دلیل نوآورانه و جدید موفق کسانی در طول سال مانند شل زوم Bluejeans, 8×8/Jitsi گوگل, دیدار, RingCentral, Adobe Connect, و یک میزبان از دیگران است.

اما هیچ کدام تا به حال این سرعت باور نکردنی از کاربر رشد و یا سرعت بالا در R&D است که مایکروسافت تیم تا به حال. این شهر همچنین دارای وزن کامل و قابلیت صنعت پیشرو و بسیار توانمند Office365 پلت فرم پشت آن است. به آن کلاه کردن تمام تیم ها است که معمولا یکی از کم هزینه راه حل های در این لیست با توجه به نسخه رایگان — که در نهایت اضافه شده تصویری جلسات به تازگی — و همچنین گنجاندن آن به عنوان یک برنامه استاندارد در Office365 مجموعه است بنابراین هیچ هزینه اضافی برای مشترکین موجود.

با هم همه این عوامل منجر به صعود تیم به عنوان برجسته رهبر در فضا و همه نشانه هایی هستند که مایکروسافت با درک اهمیت آنچه در آن انجام شده است. مایکروسافت بنابراین متعهد به در نظر گرفتن پلت فرم آن را تا آنجا که می توانید در حالی که باد به پشت آن با توجه به همه گیر و رهبری آن موقعیت بازار.

به عبارت دیگر وجود یک استدلال قوی که مایکروسافت تیم مکیدن هوا از اتاق از دیگر مسلما به عنوان راه حل های نوآورانه با توجه به آن برتر به طور کلی حضور در بازار. همه از این می ماند تا حدودی موضوع بحث برانگیز در صنعت و در عین حال نیز وجود دارد هیچ انکار که مدیریت محصول برای تیم نگه داشته است تا سرعت تاول زدن چند سال گذشته و honed موثر از ویژگی های توسعه خط لوله این زمان در اطراف مشخص شده در مقایسه با آنچه سلف خود, اسکایپ برای کسب و کار به بازار آورده.

اما جلسات آنلاین بازار نیز زیاد است. با توجه به کار از راه دور و همچنین به عنوان گسترده و مداوم تغییرات به ماهیت نیروی کار جهانی-لطفا ببینید من تحقیقات اخیر در افزایش یقه سفید فرفره اقتصاد که در آن تقریبا همه از جمله کارگران به طور کامل از راه دور — بازار برای تیم چت/IM و جلسات آنلاین وسیع با بازار نشانی به احتمال زیاد نزدیک به و یا کمی بیشتر از 1 میلیارد کارگران در سطح جهان در تحقیقات من تخمین می زند. این است که یک فضای وسیع با اتاق را برای فقط در مورد همه به خصوص کسانی که با تمایز است که مهم است.

مربوط به خواندن: دیجیتال comms متفاوت است برای کار از راه دور: راهنمای کامل

Comms متحد Redux: افزایش ارتباطات دیجیتال هاب

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به موضوع اصلی: آن چه را به نفع خود در جلسه آنلاین جنگ امروز و در جایی که این صنعت می گذرد ؟ معلوم می شود در بسیاری از جهات این دو سوال همان پاسخ.

هر چند ما دیدن با اصلی موج ارتباطات یکپارچه و در حال حاضر با نسل بعدی تیم چت/IM و جلسات آنلاین همگرا من مدت طولانی اشاره کرد وجود یک انگیزه قوی و تمایل به کارگر ارتباطات به یک واحد مرکزی نرم افزار. حداقل در این مورد با سازگار حالت مانند همزمان ارتباطات (به معنی تا حد زیادی مسدود کردن و یا interruptive توجه است.) مزایای متعدد از جمله آسان تر آموزش دسترسی سریع تر و سادگی متمرکز اطلاعیه ها و حضور ،

در طول راه ما شاهد حداقل یک بار به صورت همزمان ارتباطات دیجیتال راه حل تاسیس شده عملا: راه حل باید مبتنی بر ابر باید یک مصرف کننده درجه, تجربه کاربری, پشتیبانی, با کیفیت بالا ویدئو/صدا/چت گذاری فایل, اشتراک گذاری صفحه نمایش و به خصوص به صورت آنلاین جلسه راه حل باید یک شریک شبکه برای ادغام با پیشرو برنامه های کاربردی.

همانطور که من در بالا اشاره شد این بار حداقل در حال حاضر. متاسفانه تقریبا تمام دیجیتال امروز ابزارهای ارتباطی ساخته شد برای تقویت فیزیکی در جلسات و در دفتر حضور و نه جایگزین آنها. که هدف منتقل شده و ما باید قابلیت های جدید است که منعکس کننده واقعیت از راه دور کار امروز است که تا حد زیادی مجازی در حال حاضر به جز برای خدمات ضروری است. این واقعیت به طور قابل توجهی تغییر جدول مخاطرات برای ما چه ارتباطات دیجیتال هاب تبدیل خواهد شد حداقل از تنوع همزمان (من آدرس مورد نیاز تکامل از ناهمزمان comms/همکاری در برنامه های بعدی به این قطعه.)

کلید ارتباطات دیجیتال امکانات برای همه گیر و فراتر از آن

در اینجا ویژگی های ما باید در سال 2020 و فراتر از آن از ما همزمان ارتباطات دیجیتال ابزار. هر زمان که ممکن است من هایلایت کلید مثال از اینکه چگونه برخی از فروشندگان در حال حاضر پرداختن به این و یا اعلام حمایت از آنها:

 • Upleveled امنیت و رمزنگاری. کار از راه دور سایت ویژه دفاتر خانه را تبدیل به یک هدف نخست برای افزایش, امنیت, حملات خود را به دلیل کمتر سخت و امن طبیعت است. به آدرس این بسیاری از فروشندگان اقدام به بهبود end-to-end امنیت و رمزنگاری از جمله مهمترین آنها زوم و همچنین سیسکو. با توجه به بالا بحرانی به CIO و CISO ادامه خواهیم داد برای دیدن اطلاعیه های مربوط به افزایش ارتباطات امنیتی برای آینده قابل پیش بینی در راه حل در سراسر هیئت مدیره.
 • دقیق استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک. مدیران, مدیران, جلسه, سازمان, و در حال حاضر مایل به درک چگونه ارتباطات دیجیتال ابزار در حال استفاده بیشتر از همیشه قبل از. یک مثال خوب از این است چگونه WebEx گسترش محصول خود را در طول همه گیر اجازه می دهد تا بهره برداری “به بینش عمیق در مورد جلسه اتاق استفاده برای نفوذ نه تنها تمیز کردن برنامه و همچنین چگونه یک شرکت برنامه های آینده دفتر طرح” و به تمرین کردن به زمان واقعی جلسات داده برای رفع جلسه تجربیات و همچنین درک تغییر الگوهای کار در طول انتقال به دفتر.
 • متن رونویسی. برای سال در حال حاضر من تأکید چگونه همزمان جلسات باید یک “دانش تبخیر” مشکل با بسیاری از مکالمات ایده ها و تصمیم گیری را از دست داده و به درجه طول صوتی/تصویری مکالمات به خصوص به جز شاید برای برخی از توجه داشته باشید در نظر گرفتن که به ندرت توزیع می شود پس از. متن رونویسی را تضمین می کند هر دو دسترسی (کسانی که با شنیدن مسائل شرکت می کنند) و همچنین به عنوان توانایی به حفظ و ضبط آنچه اتفاق افتاده است در این جلسه به اشتراک گذاشته شود آشکارا برای مشاوره پس از آن. این ویژگی حیاتی برای کارگران از راه دور به طوری که آنها احساس نمی جدا شده و آنها را نگه می دارد متصل به آنچه در حال وقوع است در کسب و کار با دیدن آنچه اتفاق افتاده است در جلسات دیگر. مایکروسافت تیم های, برای مثال تا به حال مختلف رونویسی ویژگی های در حالی که برای در حال حاضر و مدیران می تواند کمک به آنها را در همه جا و در دسترس است.
 • قوی از راه دور ابزارهای مدیریت. با آن قادر به پشتیبانی کاربران و رایانه های خود را به راحتی در شرایط کار از راه دور وجود دارد در حال رشد است تقاضا برای توانایی ارائه و یا پیکربندی ارتباطات جدید قابلیت پرواز با حداقل فیزیکی هیچ مداخله در سمت کاربر. امکانات برای همکاری مدیریت مانند Cisco WebEx مرکز کنترل است که یک مثال خوب از این نوع فشار قابلیت های شبیه به این. برای مثال مرکز کنترل می تواند استقرار Webex دستیار صوتی دستیار فن آوری به طور مستقیم بر روی اتاق کنفرانس تجهیزات حتی اگر اگر وجود دارد ده ها هزار نفر از دستگاه های. امتیاز جایزه: صدای دستیاران می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حداقل رساندن تعدادی از مردم بار لمس صفحه نمایش و یا صفحه لمسی در جلسه مشترک فاصله است.
 • ریز دانه در جلسه کنترل. توانایی به سرعت قطع هر کس در جلسه و یا لغو هر کس را ارائه حقوق و توده فعال کردن ویژگی های دیگر در سمت راست در بزرگ آنلاین جلسات مهم تبدیل شده است برای اطمینان از صاف نشست عملیات. زوم اضافه شده بسیار درخواست ویژگی در نسخه 5.0 در ماه آوریل برای ارائه به نشست سازمان های فعال و نشست گسترده کنترل. دیگران را تقریبا به طور قطع به دنبال.
 • میراث تماس/جلسه یکپارچه سازی. با ارتباطات دیجیتال تمرکز ما نیز دیدن سنتی کانال های ارتباطی مانند شرکت سیستم های تلفن بودن گنجانیده شده به نشست آنلاین ابزار به طوری که جلسات برگزار می شود با هم هر پایانی که شرکت کنندگان داشته باشد. برای مثال 8×8 به تازگی اضافه شده پشتیبانی تلفنی PSTN به تیم مایکروسافت آن را بیشتر متحد مرکز ارتباطات دیجیتال است.
 • توجه داده است. با بیشتر مشکل در دیدن است که در واقع درگیر در یک جلسه و هنگامی که آن را نه فیزیکی آن تبدیل شده است مفید به دانستن است که درگیر شدن به دلایل مختلف از جمله مدیریت جریان و اثربخشی جلسه. این رشد کرده است در اهمیت به عنوان اجازه ملاقات اندازه در ملاقات محبوب ابزار رشد کرده اند به صدها نفر از شرکت کنندگان است. راه حل های مانند Adobe Connect را اندازه گیری مخاطبان توجه برای سال اگر آن را هنوز هم رایج در بسیاری از دیگر جلسه آنلاین ابزار.
 • جلسه تقویت. چرا که این صنعت شده است در جلو-خطوط آن را برای سال سرعت توسعه محصول بود آهسته به اندازه کافی است که آن ایجاد یک فضا برای آمدن به اضافه کردن ویژگی های موجود در جلسه ابزار به آنها را پربارتر از قبیل آماده سازی تسهیل note-taking دنبال یو پی اس و نرم افزار یکپارچه سازی. من پیگیری آنها را به طور منظم در من تقویت جلسه خدمات کوتاه اما ما نیز دیدن بیشتر و بیشتر از این امکانات در حال نورد و یا اجرا اصلی برنامه های کاربردی خود را دارند.
 • پویا اتاق. برای آموزش و پرورش و دست در حوادث شرکت های بزرگ که قادر به تجزيه مخاطبان به اتاق های مجازی در طول یک جلسه برای انجام یک وظیفه یا منتظر یک تصمیم کلیدی می شود ساخته شده می تواند ارزشمند باشد. زوم به تازگی اضافه شده برک آوت اتاق و مایکروسافت برای پشتیبانی از این قابلیت.
 • همکاری باز پلت فرم. دیجیتال مرکز ارتباطات تبدیل شدن به یک پلت فرم. در حالی که بسیاری از راه حل های موجود برخی از یکپارچگی چند تصمیم گرفته اند برای تبدیل شدن به پردار کامل سیستم عامل توسعه در حق خود. مایکروسافت تیم های مخفف بیشتر در این زمینه به عنوان ذکر شده در بالا است که به عنوان واقعی پلت فرم برنامه در حق خود با تمام همراه رشد اقتصادی و مزایای زیست محیطی آن استراتژی است.
 • پست-“شبکه” جلسه حالت است. ویدئو, شبکه رشد, پیر و خسته پس از چند ماه کوتاه از راه دور کار می کنند. برخی از فروشندگان دوباره به رهبری ایستاده-outs مانند Microsoft تیم در حال تغییر چه چیزی ممکن است با اضافه کردن نمایش جدید که کمتر خسته تر و آسان تر برای مردم را به روند. مهمترین مایکروسافت به تازگی با استفاده از اسکن های مغزی برای کمک به اعتبار آن قابل توجه جدید هم حالت ویژگی به عنوان قرار دادن کمتر شناختی استرس بر کارگران است. این بخشی از یک کامل در فشار به اضافه کردن ویژگی های جدید به صورت آنلاین جلسات آسان تر و لذت بخش تر بود. من انتظار می رود برای دیدن پاسخ از برخی از بازیکنان دیگر در این فضا به زودی.
 • ترجمه در زمان واقعی. برای شرکت های جهانی یا سازمان ها با مردم صحبت می کنند که بسیاری از زبان های مختلف (مشترک در سراسر جهان) موثر در برقراری ارتباط آنلاین می تواند مشکل اگر از این جلسه است که در زبان مادری خود را. ترجمه در زمان واقعی حق در این نشست را کمک به این آدرس.
 • VR/علیرضا جلسات. در حالی که تعدادی از شرکت های مشغول به کار در بیشتر همهجانبه جلسات دیجیتال مهمترین MeetinVR هیچ یک از پیشرو در ارائه دهنده راه حل فراهم می کند و در عین حال در جلسات مجازی یا واقعیت افزوده. اما این تغییر خواهد کرد به عنوان کاربر سخت افزار قطره در هزینه و اگر از راه دور کار همچنان ادامه دارد, ما باید راه های بهتری برای دیدار از حتی پیشرفت در اینجا می تواند حل کند.
 • در جلسه AI پشتیبانی/توانایی. یک رویای بزرگ از ترکیبی از هوش مصنوعی و دیجیتال همکاری بود به یک دستیار هوشمند که ساکن در این جلسه و به طور خودکار می کشد اطلاعات متنی است که با درخواست و یا ذکر شده مانند گزارش فروش کسب و کار فعلی اطلاعات و حتی تصاویر و ویدئو (به خصوص مفید برای مالی و بنیادی مربوط به جلسات.) هوش مصنوعی مبتنی بر تصمیم گیری سیستم های پشتیبانی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سمت راست در این نشست است. IBM معروف می خواستم برای فعال کردن شناختی با همکاری واتسون, اما نزدیک ترین کسی آمده است که من دیده ام در تولید محصول است هندریکس و مانند بسیاری از AI انقلاب آن هنوز نسبتا محدود است. من با این حال انتظار می رود مایکروسافت به زودی به حرکت بیشتر به این فضا.

جلسات آنلاین: نخست تمرکز جدید برای تجربه کارکنان

کار از راه دور در حال حاضر اسیر تمرکز و توجه شرکت های مانند در چند بار قبل از اینکه در تاریخ است. یکی می توانید ببینید تغییراتی که در حال حاضر اتفاق می افتد در فضا است. من انتظار بسیار سریع تر و افزایش سرعت محصول تکامل پایدار باشد در این دسته بندی ها برای آینده قابل پیش بینی به خصوص به عنوان صنعت تلاش برای پیدا کردن نقطه شیرین است که آدرس این جلسه خستگی و دیگر مسائل مرتبط با نیاز به استفاده از این ابزار در اندازه و یا بیشتر از ما کار روز است.

در نتیجه, آن را در واقع هیجان انگیز ترین و پر جنب و جوش برای این بخش از دیجیتال محل کار و کارمند با تجربه حداقل برای آن گروه به ندرت باعث می شود صفحه 10 از CIO فهرست اولویت بسیار کمتر از جلسات آنلاین فضا. این اتحادش را تغییر قطعی با توجه به کروناویروس در حال حاضر ساخت یک صفحه 5 اگر نه #1 #2 اسلات (معمولا پس از سایبر.) این نیز بزرگ برای دیدن افزایش تمرکز, توسط فروشندگان آن رهبران منابع انسانی کارکنان و کارگران خود را به عنوان ما در تلاش برای واقعا با هم کار کنند برای دنبال کردن و ایجاد یک جدید و بسیار بهتر دیجیتال و تجربه کارکنان پست-2020.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مطمئن شوید که به خواندن آخرین تحقیقات عمیق به آنچه که ما پس از سال 2020 دیجیتال کارمند با تجربه در حال رفتن به می خواهم.

خواندن اضافی

رفتن به دفتر ؟ در اینجا پنج عمده tech مشکلاتی که جلوتر از شما

انتقال دیجیتال: نگه داشتن e-commerce در حال حرکت حتی وقتی که همه گیر در خانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>