که در آن شما می توانید خرید یک ماسک صورت آنلاین امروز ؟ شروع با این فروشگاه ها – CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

به عنوان مدارس و محل های کار شروع به دست و پنجه نرم کردن با آنچه بازگشایی به نظر می رسد مانند و ماسک صورت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مورد نیاز توسط قانون محلی و یا سیاست عمومی و در فروشگاه ها در حال حاضر زمان مناسبی برای فکر کردن در مورد داشتن بیش از یک چهره در پوشش حفاظتی خود را ایفا کرد. ماه های گرم تابستان ممکن است ماسک-پوشیدن احساس ناراحت کنندهاما پوشش صورت خود را باقی می ماند مهم است که نگرانی رشد می کند که coronavirus است هوابرد.

خوشبختانه وجود دارد هیچ کمبود فروشگاه های آنلاین از جمله محبوب, مد, نام های تجاریکه فروش و پوشش برای بزرگسالان و کودکاناز جمله پارچه گزینه بنابراین شما لازم نیست که به یک DIY ماسک. ما لیست تعدادی از چهره های مختلف را پوشش, سبک, از, ساده, ماسک های خانگی برای شیک در طرح و مدل های بالاتر پایان پارچه بینی سیم ماسک و نام برندها با درآمد حاصل از اغلب اهدا به کروناویروسمربوط به سازمان های خیریه.

ماسک صورت نکات به یاد داشته باشید:

  • پنبه ماسک صورت گزینه های ممکن است راحت ترین و ساده ترین راه برای, برابر و حمل در اطراف و آنها دستگاه قابل شستشو.
  • برخی از ماسک بوکس که در آن شما می توانید اضافه کردن اضافی فیلتر مواد.
  • ماسک که با استفاده از مواد ضخیم تر و طرح های با لایه های بیشتری ممکن است به دام ذرات بزرگتر شما به طور تصادفی بیرون از طریق صحبت کردن با سرفه یا عطسه, اما آنها همچنین ممکن است گرم می پوشند.
  • توجه به تسمه و بینی — آنها قابل تنظیم گوش حلقه ها ؟ اگر شما نیاز به پوشیدن ماسک در تمام طول روز می تواند طراحی مانند الاستیک گوش حلقه خود را مالش گوش و پوست ؟ در اینجا راه هایی برای چهره شما, ماسک راحت تر به پوشیدن.
  • شستن ماسک قبل از قرار دادن آن در. توصیه می شود برای شستن بین wearings.
  • ماسک باید پوشش خود را بینی و چانه بدون ایجاد شکاف.

دفعات بازدید در تاریخ برای ما لیست از ماسک صورت برای فروش شما می توانید امروز از جمله پنبه و بیشتر قابل استفاده مجدد ماسک را انتخاب کند. ما دائما در حال به روز رسانی و دوباره مرتب سازی این صورت پوشش لیست جدیدترین قابل استفاده مجدد در صورت ماسک شده در بالا. کسانی که به دنبال فروشندگان که بیشتر محبوب با خوانندگان CNET به عنوان اندازه گیری های اخیر توانید داده است. اتمام گالری ما برای اینکه ببینید کدام ماسک CNET ویراستاران در حال حاضر پوشیدن.

خرید یک Etsy فروشگاه یکی دیگر از گزینه اگر شما به دنبال به خرید چندین ماسک صورت با چاپ های مختلف. این مهم است به یاد داشته باشید که آنها را به فروش به سرعت بنابراین اگر شما نقطه یکی از شما می خواهم آن را ممکن است بهترین به خرید آن پس از آن.

برخی از فروشندگان حمل اندازه برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان بنابراین مطمئن شوید برای بررسی اندازه قبل از خرید ماسک را به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن یکی که متناسب با.

Vida

Vida یک پوشاک و لوازم جانبی شرکت شروع به ساخت ماسک صورت. ماسک ساخته شده از دو لایه پنبه و تسمه قابل تنظیم و یک فلز nosepiece یک جا امن و امان. هر ماسک یک لایه PM2.5 فیلتر که این شرکت اشاره می کند نیاز به تعویض هر هفت روز. Vida اهدای 10 ٪ از تمام درآمد حاصل به NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش و برابر عدالت ابتکار در حمایت از زندگی مهم است.

سفارشی جوهر توسط یک شرکت چاپ است که باعث ایجاد سفارشی دنده برای کسب و کار و گروه. در حال حاضر این شرکت با استفاده از منابع خود را به محافظ پارچه ماسک صورت. شما می توانید با سفارش یک خانواده بسته 12 برای $30.

چاپ شرکت اشاره می کند که این ماسک ها برای استفاده شخصی و نباید فرسوده در فولاد یا محیط بالینی که در آن خطر عفونت بالا است.

Vistaprint

Vistaprint در حال حاضر ساخت منحنی ماسک صورت برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان با تنظیم قطعه بینی. این ماسک باید یک Vistaprint-منحصر به فرد تعویض Nanofilter سیستم.

اگر شما می خواهید یک ماسک است که سرگرم کننده برای پوشیدن و به مردم شادی زمانی که آنها آن را ببینید و سپس سعی کنید یکی از بازو حیوانات. شما می توانید یک ماسک را با یک ببر چهره یک گربه یا سگ چهره و یا گزینه های دیگر. این شرکت اهدا یک ماسک به کالیفرنیا و بیمارستان و تجهیزات پزشکی و اورژانس کارگران هر بار یک خریداری شده است.

جین یک بوتیک e-commerce بازار ارائه یک پلت فرم برای کسب و کارهای کوچک برای فروش پارچه ماسک آنلاین. این شرکت با اهدای بخشی از درآمد حاصل از آن و ماسک برای کمک به مبارزه با COVID-19.

رادیان شلوار جین

رادیان, جین, در حال حاضر ساخت ماسک صورت. ماسک ساخته شده از دو لایه از گره پارچه کشباف آمده و در بسته های پنج برای $25.

دیزنی

دیزنی به طور رسمی فروش ماسک صورت از جمله Avengers و نوزاد Yoda ماسک. آنها در مجموعه ای از چهار برای $20. این شرکت اهدا خواهد شد همه ماسک سود (تا 1 میلیون دلار) به MedShare.

موضوع داغ

موضوع داغ فروش ماسک و پارچه پوشش با تم اعم از Billie Eilish به ’90s طنزهای دوستان است.

قدیمی نیروی دریایی

قدیمی نیروی دریایی تن از ماسک صورت در رنگ های مختلف و طرح برای تمام خانواده است. ماسک ساخته شده از 100 ٪ پنبه و سه لایه.

بنفش

بنفش شرکت شناخته شده برای آن تشک, در حال حاضر ساخت ماسک صورت. ماسک در جفت فروخته شده برای کودکان و بزرگسالان برای $20. در حال حاضر به فروش می رسد.

موز جمهوری اهدای 10 دلار به تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق برای هر یک از ماسک خریداری شده است. این ماسک قابل تنظیم سیم در بینی به صورت سفارشی مناسب است.

Caraa

Caraa یک بر اساس شهر نیویورک کیسه های ورزشی شرکت آغاز شده است ابتکار به نام کارا مراقبت که ساخت ماسک صورت از آن باقی مانده مواد از خط تولید. ماسک آمده در یک بسته پنج برای $25.

Rendall Co.

Rendall Co. لس آنجلس بر اساس workwear نام تجاری است که در حال حاضر با استفاده از منابع خود را به صورت ماسک از دو لایه بافته شده از پنبه ساخته شده با در جیب به اضافه کردن فیلتر خود را. برای هر ماسک به فروش می رسد این شرکت در حال اهدای یک ماسک برای کارگران ضروری و غیر انتفاعی کار با بی خانمان ها.

فاصله

فاصله فروش ماسک صورت در بسته های سه برای $15. ماسک ساخته شده از سه لایه پنبه.

SubZero ماسک اهدای یک ماسک به خطر فرد نیاز برای هر یک از ماسک خریداری شده است. ماسک 100 ٪ پنبه.

Rag & Bone

Rag & Bone, یک شرکت پوشاک, است, ساخت ماسک صورت و اهدای 5 دلار برای هر ماسک فروخته شده به سازمان شهرستان برداشت.

Kenny گل

کنی گل می سازد beachy ماسک صورت. برای هر ماسک شما خرید یک اهدا خواهد شد به بالی برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

Threadless

Threadless ماسک آمده در دو یا سه لایه پلی استر و آنها فرم مناسب است. این شرکت با اهدای بخشی از خالص درآمد حاصل از MedShare و تا کنون آنها پیشی گرفته 300.000 دلار در کمک های مالی.

Snaptotes

Snaptotes فراهم می کند پارچه ماسک صورت سه لایه از حفاظت. این ماسک شامل یک فیلتر جیب و پنج جایگزین فیلترهای هپا.

Anthropologie

به دنبال شیک ماسک صورت? Anthropologie شما پوشش داده شده با یک انتخاب گسترده ای از رنگارنگ, ماسک صورت از بوتیک مارک.

MaskMarket

MaskMarket به شما اجازه سفارشی کردن ماسک صورت خود را با رنگ دلخواه و متن و حتی به شما اجازه آپلود عکس به ماسک. این شرکت همچنین دارای یک انتخاب از رجوع ماسک اگر شما ترجیح می دهند به خود را سفارشی. برای هر یک از ماسک های فروخته شده این شرکت اهدا به 100 میلیون ماسک های سازمان است.

پیج

پیج است با استفاده از پارچه های اضافی برای ایجاد پنبه ماسک صورت. این شرکت فروش ماسک در بسته های چهار برای $20. در حال حاضر به فروش می رسد.

Athleta

Athleta زنان عملکرد و فعالیت های لباس خط ساخت ماسک صورت برای بزرگسالان و کودکان است. این ماسک به فروش می رسد در 5 بسته برای $30.

Casetify

Casetify یک مورد تلفن و UV sanitizer شرکت در حال حاضر ساخت ماسک صورت. برای هر ماسک خریدم یکی اهدا مستقیم تسکین.

Betsey Johnson

Betsey Johnson بهترین و شناخته شده برای آن مد به جلو لباس و لوازم جانبی است که در حال حاضر تولید گل رنگارنگ ماسک صورت.

وزارت تامین

وزارت تامین یک MIT تاسیس پوشاک با نام تجاری توسعه یافته 3D-چاپ گره ماسک می آید که با یک ماسک و 10 فیلتر برای $50.

Giftgowns

Giftgowns یک شرکت است که باعث می شود بیمارستان لباسهای در حال حاضر ساخت ماسک صورت. ماسک ساخته شده از دو لایه پنبه و یک فیلتر جیب.

شنا نقطه

شنا, نقطه, لباس شنا شرکت در حال حاضر ساخت ماسک صورت. شما می توانید خرید 5 بسته برای $10 تا 100 بسته برای $250.

MaskClub

MaskClub یک شرکت جدید است که اهدای پزشکی-درجه ماسک به اولین پاسخ دهندگان کودکان پایه برای هر ماسک به فروش می رسد. آن را ارائه می دهد طرح های مانند بتمن, زمان ماجراجویی, و بتی Boop که این امید را به بچه ها راحت تر با پوشیدن آنها.

Kendra اسکات

سکس اسکات, طلا و جواهر و لوازم خانه, طراح, در حال حاضر ساخت ماسک صورت. برای هر ماسک صورت خریداری این شرکت اهدا خواهد شد یک به یک کارگر در خط مقدم نیاز دارید.

Jaanuu

Jaanuu پزشکی پوشاک با نام تجاری در حال ساخت ضد میکروبی به پایان رسید ماسک صورت برای بچه ها و بزرگسالان است. شما می توانید خرید 5 بسته از ماسک برای $25.

Stichroom

Stitchroom ساخت ماسک صورت, اعم از کوچک بچه ها در اندازه بزرگ به اندازه بزرگسالان.

سنگ تاپیک

سنگ تاپیک فروش “حق بیمه” به طور منظم و جوانان ماسک صورت. بخشی از درآمد حاصل از هر ماسک صورت فروش اهداء خواهد شد به MedShare.

Bonrisu

Bonrisu باعث می شود دستباف پنبه ماسک صورت برای بزرگسالان و کودکان است. این ماسک باید یک فیلتر جیب و تسمه قابل تنظیم. برای هر ماسک خریداری این شرکت اهدای یک ماسک به جوامع نیاز دارند.

Kona Supply Co

Kona Supply Co یک خانواده متعلق به کسب و کار است که تولید کننده لباس در هاوایی است که ساخت سه لایه ماسک صورت با 100 ٪ پنبه.

Tilit

Tilit یک شهر نیویورک-بر اساس نوازی workwear نام تجاری آغاز شده است ساخت ماسک صورت از بازیافت کنف و پنبه آلی مخلوط. برای هر ماسک خریداری این شرکت اهدای یک ماسک به مواد غذایی کارگر خدمات داوطلبانه و یا یک حرفه ای پزشکی نیاز دارند.

دوباره به یاد داشته باشید برای شستن ماسک صورت قبل از پوشیدن آنها برای اولین بار و پس از هر بار استفاده. برای منابع بیشتر در اینجا چگونه به یک ماسک صورت یا پوشش در خانه, آنچه شما می توانید انجام دهید را به صورت خود ماسک راحت تر و 16 راه برای کمک به نگه داشتن خود را امن زمانی که شما خانه را ترک.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه خود را coronavirus دنده محافظ در…


7:47

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>