هنگامی که اولین شما می توانید یک دوم محرک بررسی کنید ؟ چگونه زمان می تواند لرزش – CNET


money-bills-wallet-coins-dollars-1002

که برش را برای دومین محرک بررسی کنید ؟

سارا تو/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آن تیر که بدان معنی است که کنگره در حال حاضر در ماه مهلت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مجموعه برای سنا و مجلس برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آمریکایی ها دریافت خواهد کرد یک دوم محرک چک — و هنگامی که.

“ما در حال رفتن به ماندن در برنامه ای که من اعلام کرد که پیش از آن در سال” مک کانل گفت: در ژوئن 30 جلسه. برای کسانی که بدانم اگر بحث در مورد یک محرک جدید بررسی خواهد شد گسترش فراتر از ماه ژوئیه آنها را نمی سناتور گفت: “ما نمی خواهد در اینجا در ماه اوت است.” مک کانل هشدار داده است که بعد از بسته امداد نیز گذشته است.

دقیقا در زمانی که در ماه جولای تصمیم گیری نهایی خواهد شد هنوز ناشناخته است اما سرنخ های بیشتر نشان می دهد یک برنامه است که می تواند کمک به تعیین زمانی که IRS شروع به ارسال چک اگر یکی دیگر از بسته محرک شامل اضافی دور پرداخت. که با فرض اینکه شما واجد شرایط برای دریافت پول بیشتر. این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید است.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار در دور اول شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک چک کنیدببینید ممکن است برخی از دلایل که چرا شما اصلا بررسی نشده و یاد بگیرند که چگونه به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

محرک بررسی جدول زمانی: از تاریخ که مهم

کنگره تنظیم نشده است یک تاریخ برای یک رای گیری در دومین بسته محرک اقتصادی, اما ما می دانیم اساسی بازه زمانی آن را با.

سنا را به یک برنامه ریزی زنگ تفریح شروع این جمعه, جولای 3, از طریق جولای 17 بروید و سپس بر روی آن اوت زنگ تفریح از اوت. 10 به سپتامبر. 7 است که در روز کارگر.

با توجه به سن. Roy Blunt, اعضای مجلس سنا را با استفاده از باقی مانده از این هفته و در ماه جولای به جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای یک ثانیه coronavirus بسته و پس از بازگشت دو هفته آخر ماه جولای آماده به کار. “من فکر می کنم زمان حال رفتن به فقط در مورد حق برای ما به دانستن آنچه که ما نیاز به دانستن در یک بسته است که حرکت ما را به اوت, سپتامبر, اکتبر,” بی پرده گفت.

اگر سنا می کند تا دومین بسته محرک اقتصادی در ماه جولای این لایحه احتمالا نیاز به تصویب قبل از سه شنبه ، 7 به صورت چک به بیرون رفتن در ماه اوت است. مک کانل در روز سه شنبه روشن بود سنا نمی خواهد کار را از طریق آن اوت زنگ تفریح.

اگر کنگره نیست کامل بسته با شروع مرداد شکستن کار نیاز به رزومه کاری در ماه سپتامبر.

مقامات کاخ سفید گفت: قوه مجریه می تواند کار خود را در آن پیشنهاد از طریق این ماه وال استریت ژورنال گزارش داد در اوایل ماه ژوئن است.

که می تواند IRS ارسال یک دوم محرک پرداخت ؟

اگر مجلس نمایندگان و سنا را به دور دوم محرک چک, سبز, نور, نیست از این سوال که چک می تواند شروع به فرستاده شده توسط IRS در ماه اوت است. برای مرجع جمهور امضا مراقبت در عمل به قانون در مارس 27 و اولین محرک پرداخت رفت و کمتر از سه هفته بعد در 15 آوریل.

چه تاریخ نهایی من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

money-300x250usjc

دوم محرک لایحه می تواند برای آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنجلا Lang/CNET

در حالی که ما نمی دانیم که هر چیزی رسمی — و نمی خواهد تا زمانی که یکی دیگر از بسته نجات رسمی است — ما می توانید در قرعه کشی تجربه اولین محرک چک به عنوان یک پتانسیل طرح. IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

در آغاز ماه ژوئن به خانه راه و وسیله کمیته برآورد (PDF) به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی هنوز هم می تواند بدهکار پرداخت. IRS ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک بررسیاین امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

اگر شما نمی توانید پول خود را در عین حال در اینجا 10 دلیل ممکن است برای به تاخیر بیاندازد. اگر شما نگران هستید شما قرار بود برای دریافت خود را چک کنید و نمی, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

آیا ما هنوز هم نیاز به یک محرک بررسی کنید ؟ بیکاری بحث گرم

دوم محرک بررسی لازم است ؟ که سوال این است که در قلب این بحث است.

“مسیر رو به جلو برای اقتصاد باقی می ماند فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس” گفت: فدرال رزرو صندلی جروم پاول در خانه شهادت در روز سه شنبه. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی دارد سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است.”

هفتگی مدعیان همچنان به نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده در تلاش برای پیدا کردن جای پا خود. برای هفتۀ منتهی به 20 ژوئن 1.48 میلیون کارگر ثبت برای اولین بار مدعیان ساخت 14 هفته و جدید ادعا می کند بیش از 1 میلیون دلار به وزارت کار گزارش (PDF). ادعا شد کمی پایین از 1.5 میلیون از هفته قبل است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی


2:58

یک ماه ژوئن مطالعه (PDF) توسط این مرکز در فقر و سیاست اجتماعی در دانشگاه کلمبیا پیشرفته است که بدون محرک پولی آمریکا در سطح فقر می تواند مشخصی از 12.5% قبل از همه گیر به 16.3 درصد است.

این مرکز پیش بینی کرد: “اگر نرخ بیکاری بالا باقی بماند و فراتر از جولای سال 2020 درآمد اضافی پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود” به خاطر فقر از افزایش طول مداوم coronavirus همه گیر. این مطالعه همچنین یادداشت دسته از کسانی است که واجد شرایط برای دریافت وجوه مجاز توسط مراقبت عمل می کنند و برخی واجد شرایط خانواده ها در مواجهه با موانع دریافت منافع خود را. این گسترش مزایای بیکاری نگه داشتن برخی از شناور در حال تنظیم به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

چقدر پول می تواند یک دوم محرک بررسی به ارمغان بیاورد ؟

آن را بیش از حد به زودی به دقت اشاره کردن چقدر پول افراد و خانواده ها می تواند دریافت. اول آن بستگی به اندازه از بسته نجات به عنوان یک کل. این رقم در حال حاضر کشیده شده و بحث شدید با خانه پیشنهاد $3 تریلیون مک کانل گفت: “نمی توان آن را از 3 تریلیون” و رئیس جمهور در ماه ژوئن نشان می دهد حداقل 2 تریلیون دلار, با توجه به کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو.

سپس آن بستگی دارد که چقدر از بسته اختصاص داده می شود برای افراد و خانواده ها. اولین محرک چک به افراد تا 1200 $با مجموع $2,400 برای زوج های که فایل به صورت مالیات به طور مشترک. وابستگان زیر 17 سال مشبک یکی دیگر از $500 در هر کدام.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

عبور از دور دوم IRS پرداخت به نظر می رسد بستگی به دو چیز است: چه بد اقتصاد است مراتب و اگر نمایندگان مجلس معتقدند که پرداخت مستقیم به میلیون ها نفر از مردم است و بهترین راه برای پاسخ دادن به رکود اقتصادی فعلی.

در حال حاضر ما صبر کنید تا سنا بازگشت از آن جولای زنگ تفریح را بعد از بسته محرک. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر.

پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان را با اطلاعات جدید به آن مطرح می شود. در حالی که آینده از دوم محرک لایحه همچنان بلاتکلیف ما به اشتراک گذاری منابع در دسترس در مورد کوروناویروس مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>