هنگامی که IRS قرار دادن محرک های جدید بررسی کنید ؟ تاریخ دوم خود را پرداخت می آیند – CNET


 money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

دومین محرک بررسی می شود به زودی. ما شکستن ممکن است برنامه پرداخت.

جیمز مارتین/CNET

رهبران دموکرات را صرف دو روز گذشته در دیدار با مقامات کاخ سفید به چکش جزئیات بعدی بسته نجات اقتصادیاز جمله زمانی که محرک های جدید چک می تواند بیرون رفتن. اما روز به پایان رسید و با هیچ خبر خوبی در دور جدید پرداخت. “ما هیچ جا نزدیک به یک معامله” گفت: کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع پس از مذاکرات روز چهارشنبه با رهبران دموکرات.

بحث بر سر محرک پیشنهاد بین جمهوری خواه و دموکرات رهبران نیز شامل کار کردن جزئیات است که می تواند واجد شرایط برای بیشتر محرک پولی همراه با چگونه به سرعت دور جدید 1200 $چک می تواند بیرون رفتن.

مذاکره کنندگان در حال تلاش برای پل $2 تریلیون شکاف. خواهان حمایت ناب $1 تریلیون عمل بهبود می یابددر حالی که دموکرات ها عقب تر از 3 تریلیون قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس در ماه مه (در اینجا تفاوت بین آنها). دو طرف باید یک تعداد انگشت شماری از روز برای رسیدن به یک توافق قبل از اوت. 7 مهلت تعیین شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به تصویب لایحه جدید قبل از زمان جلسه به پایان می رسد.

با استفاده از سنا مهلت ما می توانیم کار ممکن است برنامه برای زمانی که IRS می تواند ارسال اولین چک در پست الکترونیکی و یا به حساب بانکی خود را. تاریخ های زیر نظری تنها و بسیاری از عوامل می تواند در سرعت بالا و یا کم کردن سرعت بررسی تحویل. این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید است.

که می تواند IRS ارسال جدید محرک چک?

سنا روز گذشته در جلسه قبل از آن اوت زنگ تفریح Aug. 7 که بدان معنی است که کنگره به توافق بر سر نهایی محرک لایحه قبل از آن اگر آن را نگه می دارد به آن برنامه. پس از آن که سناتور بازگشت به صفحه اصلی متحده تا زمانی که جلسه میدارد تا دوباره هفت. 8. برای خرید زمان بیشتر مک کانل می تواند گسترش این جلسه به عنوان او در گذشته انجام داده است.

ما نمی دانیم که چه مدت آن شما را از زمانی که این لایحه به قانون امضا شده به زمان IRS چک می فرستد اما ما می توانیم اینسو انسو جمع کردن نکات بر اساس اولین مراقبت عمل را در سفر از طریق تصویب نهایی روند.

وقتی که می دوم محرک چک بیرون بروید ؟

تاریخ تصویب توسط مجلس سنا تاریخ تصویب توسط مجلس تاریخ امضا اول چک فرستاده شده
اصلی مراقبت در عمل مارس 25 مارس 26 آوریل 27 آوریل 15
پیشنهاد تاریخ آغاز مذاکرات مذاکرات قبل از مهلت آخرین مهلت برای تصویب یک لایحه
عمل بهبود می یابد جولای 27 جولای 27 7 تا 9 روز Aug 7
اگر سنا اگر خانه می گذرد اگر رئیس جمهور نشانه اول چک می تواند با ارسال
نهایی مذاکره لایحه Aug. 6 Aug. 7 Aug. 10 هفته Aug. 24
سپتامبر. 8 سپتامبر. 9 سپتامبر. 10 یا سپتامبر. 11 هفته از سپتامبر. 28

چگونه می تواند آینده محرک اتمام رسیدن سریع تر از زمان گذشته است ؟

روز دوشنبه دیابت چاک Grassley گفت: بهبود عمل را به دنبال خواهد داشت محرک بررسی مدل مراقبت عمل می کنند.

“جمهوری خواه طرح فراهم می کند برای دور دیگری از 1 ، 200 $از تاثیر اقتصادی پرداخت برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی,” او گفت:. “ما در حال رفتن به ادامه تاثیر اقتصادی پرداخت که ساخته شد در آوریل و مه.”

در اینجا این است که چگونه است که می تواند به شما یک چک دیر:

  • بهبود می یابد, قانون دستورالعمل عمدتا همان کسانی که از اصلی مراقبت عمل می کنند که اجازه می دهد تا IRS به دنبال آن مدل قبلی است.
  • IRS در حال حاضر ساخته شده خود را دریافت ابزار پرداخت برای اهداف دوگانه از ردیابی خود محرک بررسی پرداخت و ثبت نام به صورت پرداخت مستقیم.
  • اجرای این ابزار — و کار کردن اشکالات — برای دور اول چک زمان که IRS بعید است که نیاز به فرایند دوم را بررسی کنید.
money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره در حال کار بر روی یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

چه آهسته IRS ارسال بعدی محرک پرداخت ؟

اگر کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند توافق بر سر مقررات جدید محرک بیل و دست Aug. 7 مهلت آن خواهد بود تا یک ماه دیگر قبل از جلسه بعدی سنا و مجلس و خانه می reconvene و پیشنهاد بحث و تصویب این لایحه مگر اینکه مجلس نمایندگان و سنا تاخیر شروع خود را در ماه اوت زنگ تفریح. هر دو مجلس کنگره و رئیس جمهور به نظر می رسد انگیزه برای تصویب این لایحه قبل از اوت. 7.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک بن بست در کاپیتول هیل


1:21

زمانی که آخرین تاریخ من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

یک بار دیگر این برنامه برای اولین محرک چک می تواند با ارائه یک پتانسیل نقشه راه هر چند هیچ خبر رسمی تا یکی دیگر از بسته نجات نهایی است.

IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع اولین قایق پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

اکثر کسانی که فرستاده شد با آغاز ماه ژوئن هر چند IRS گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک بررسیاین امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم پرداخت.

coronavirus-businesses-9856

ما کارگران در حال تجربه یک staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

آیا این آخرین محرک بررسی کنید ؟

در ماه مه مک کانل گفت که این بعدی coronavirus امداد لایحه نیز گذشته است. این دوره از COVID-19 عفونت قطعا نقش مهمی در آینده بحث بیش از این بهترین راه برای تقویت اقتصاد است. Coronavirus عفونت شروع به افزایش در ماه ژوئنبا تعداد بی سابقه ای از عفونت افزایش در ماه جولای.

با این حال کاخ سفید ممکن است سعی کنید به فشار در یک محرک بررسی قبل از ماه نوامبر است. “وجود دارد به احتمال زیاد رفتن به دور دیگری از محرک سقوط می آیند” گفت: Kevin Cirilli خبرگزاری بلومبرگ ” منجر خبرنگار در روز دوشنبه. “رئیس جمهور می بیند این [زمان بهبود می یابد, عمل بسته محرک] به عنوان آخرین و اقتصادی گام جلوتر از انتخابات است.”

نیاز بیشتر کمک کند ؟

اگر شما هنوز هم در انتظار اولین دور از coronavirus پرداخت, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک بررسییادگیری چگونه گزارش خود را بدون نشان دادن چک به IRS و پیدا کردن ممکن است دلیل که چرا خود محرک چک هنوز هم نمی رسید.

در اینجا حتی بیشتر منابع مورد coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر اتومبیل, پرداخت, اگر شما می تواند دریافت دو چک بازپرداخت از IRS و چگونه به دست گرفتن کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>