آنچه که مایکروسافت Dataflex و چگونه آن را کراوات در با تیم?


dataflex.jpg
اعتبار: Jukka Niiranen

مایکروسافت سال از تغییر علامت تجاری هر چیزی و همه چیز ادامه دارد. نام تجاری جدید این هفته “Dataflex” که مربوط است به کسانی که به کار با مایکروسافت قدرت پلت فرم و تیم های گروه-همکاری پلت فرم.

“با مقدمه ای از مایکروسافت Dataflex تیم گسترش از مرکز برای کار تیمی به توپی از همه کار” گفت: مایکروسافت, شرکت, معاون رئیس جمهور, Alysa تیلور در یک مایکروسافت پست وبلاگ که با نام تجاری جدید ارسال شده در جولای 21 روز افتتاحیه از الهام شریک کنفرانس.

چه Dataflex?

یکی مایکروسافت پست به نام Dataflex “کم جدید-کد اطلاعات پلت فرم مایکروسافت برای تیم” و گفت: این فراهم می کند داده رابطهای ذخیره سازی داده های غنی, انواع شرکت های درجه حکومت و تنها با یک کلیک راه حل استقرار. Dataflex است برای کسانی که برنامه های کاربردی ساختمان و chatbots در تیم با قدرت و برنامه های قدرت مجازی, عوامل, مقامات گفت.

مایکروسافت مقامات توصیف Dataflex به عنوان ساخته شده است در بالای مشترک خدمات داده و به عنوان نام جدید به صورت مشترک خدمات داده.

چرا سردرگمی?

برای یک تاریخچه از سی دی است که به همان اندازه ، به علاوه پویایی 365 تیم مستعد ابتلا به تغییر نام و صدور مجوز مدل در خواهد شد.

زمانی که مایکروسافت اولین بار راه اندازی دینامیک 365 در سال 2016 مایکروسافت مقامات صحبت در مورد آن جدید CRM/ERP پلت فرم ساخته شده در اطلاعات مشترک مدل (CDM). مقامات به نام CDM کسب و کار پایگاه داده برای ذخیره سازی و مدیریت نهادهای کسب و کار.

پس از آن مایکروسافت execs شروع با استفاده از “اطلاعات مشترک سرویس” به جای استفاده از CDM به توضیح اساسی جرات دینامیک 365. مقامات شروع به صحبت کردن در مورد یک مشترک خدمات داده ها برای برنامه های مشترک خدمات داده ها برای تجزیه و تحلیل — نه که در واقع ساخته شده در بالا از اصلی مشترک خدمات داده. سی دی به صورت نرم افزار به پایان رسید تا rebranded به عنوان قدرت بی Dataflows روم فقط سی دی برای تجزیه و تحلیل ترافیک به عنوان یکی درست سی دی.

چگونه این کراوات در با تیم?

برش برای الهام بخشیدن به این هفته. Dataflex در حال حاضر با نام رسمی برای سی دی در تیم است. و Dataflex Pro نام جدید برای سی دی های خود را.

Dataflex خواهد بود همراه برای هیچ هزینه اضافی با هر Office 365 و مایکروسافت 365 اشتراک که شامل حق استفاده از تیم گفت مایکروسافت با ارزش ترین و حرفه ای رو به جلو برای همیشه قدرت پلت فرم مشاور Jukka Niiranen.

Dataflex Pro هزینه خواهد شد $10 در هر برنامه به صورت یک برنامه واحد و 40 دلار به ازای هر کاربر برای تعداد نامحدودی از برنامه های او گفت که شبیه به مدل مجوز برای قدرت نرم افزار.

“مایکروسافت Dataflex است گام منطقی بعدی در دموکراتیزه برنامه ساختمان و اتوماسیون فرآیند ابزار در قدرت پلت فرم. این نسخه شامل Microsoft تیم است که در برنامه جدید سازان که می خواهند به حل مشکلات کسب و کار برای تیم های خود را برای آنها سازمان در سطح مدیریت و توسعه قابلیت های کامل Dataflex نرم افزار ممکن است به درد نمیخورد,” Niiranen توضیح داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>