من هرگز فراموش نخواهم کرد اولین بار تماشا کردم امپراتوری حملات برگشت. من هفت یا هشت سال است. حتی اگر شما یک جنگ ستارگان طرفداران شما احتمالا می دانید این اوجی صحنه: لوک اسکای واکر چهره خاموش در برابر Darth Vader در حماسه های lightsaber battle بالای ابر شهر است. این است که در اینجا Vader نشان می دهد که اخبار تکان دهنده که او لوقا پدر.

من به یاد داشته باشید که کاملا مبهوت از این وحی (و بعد از آن یکی که لیلا نیز Vader کودک—و لوقا خواهر دوقلو). و در حالی که Darth Vader به عنوان یک پدر نیست و به احتمال زیاد به نفع هر پدر از جوایز سال, هنوز هم وجود دارد چند پدر و مادر درس او می تواند به ما بدهد که از کهکشان دور ،

1. به اشتراک گذاری احساسات خود را با فرزندان خود را.

در طول همان lightsaber جنگ است که در آن Vader گفته لوقا او خانواده او نیز خود را دعوت به پیوستن به او در “سمت تاریک.” این کاربر Vader وعده داده شده لوقا آنها می تواند به کهکشان تحت حکومت خود را به عنوان پدر و مادر که لوقا سرنوشت ذخیره کردن در یک زندگی خواهم که از پدرش. شما ممکن است می گویند که این کاربر Vader دعوت لوقا به پیوستن به کسب و کار خانوادگی.

این پرسش مهمی را مطرح میکند برای بقیه از ما پدران. باید ما به تلاش خود برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را با ما بچه ها ؟ کار در خارج از خانه به معنی بچه های ما نمی به طور خودکار تشخیص که در آن سرمایه گذاری می کنیم خودمان را به طوری که آیا کار یا اوقات فراغت آن ها می افتد بر ما به تلاش عمدی برای دعوت بچه های ما به ما بپیوندید در آن چیزهایی است که مهم ترین به ما.

2. اینکه پدر یعنی فداکاری.

درس دوم ما یاد بگیرند از Darth Vader به عنوان یک پدر ممکن است بیشتر آشکار است. نسبت به پایان Return of the Jedi, Vader ساخته شده انتخاب به سوئیچ طرف. او را رد کرد و سمت تاریک و پشت به نور است. آن چیزی لوقا امیدوار بود— که هنوز هم وجود دارد برخی از موضوع خوب سمت چپ داخل که انجام داده بود بسیار بد برای دو و نیم ، این انتخاب تنها راه برای صرفه جویی در لوقا و آن را در هزینه از کاربر Vader با زندگی خود.

این کاربر Vader تصمیم یک یادآوری برای بقیه از ما از وظیفه ما به فداکاری برای فرزندان ما. در حالی که بسیاری از ما هرگز این مناسبت را که فداکاری برای بچه های ما باید صد لحظات کوچک هر روز به انجام آنچه Vader بود: قرار دادن رفاه کودکان و نوجوانان ما جلوتر از خود ما است. اولین روز از پدر و مادر از ما بخواهید برای دریافت تا در وسط شب و به تغییر پوشک کثیف. به عنوان بچه های ما در خانه ما می توانید انتخاب کنید به صرف یک شنبه با بچه های ما به جای چک کردن یک لیست انجام, برای حضور در یک رسیتال به جای گرفتن در بازی و یا به کنار آخرین رسانه های اجتماعی به روز رسانی به شنیدن آنچه که در بچه ها ما زندگی می کند.

3. چگونه شما را تا پایان ندارد بستگی دارد که چگونه شما آغاز شده است.

Darth Vader به عنوان یک پدر نمی شروع بسیار خوبی است. او دختر خود را زندانی می ایستد در حالی که سیاره نابود شده است و در خط مقدم زمانی که لوقا مربی Obi-Wan Kenobi, قربانی خود را برای لوقا لیلا و دیگران است. او همچنین قطع لوقا دست در طول نبرد در بالای ابر شهر است. اما این آخرین Vader پدر و مادر درس ممکن است مهم ترین. این کاربر Vader میراث به عنوان یک پدر این است که دیده می شود نه در آن لحظات که در آن او آغاز شده است. آن است که دیده می شود, به جای, که در آن همه چیز به پایان رسید.

هر یک از ما دارای کاستی به عنوان یک پدر. ما ممکن است به شدت آگاه از راه این تأثیر بچه های ما. در همان راه لوقا امیدوار فراتر از همه امیدوارم که او می تواند کمک کند تا بهترین را از پدر خود و تغییر داستان خود را بچه های ما برای همین امیدواریم از ما. سقوط آن را به ما پس از آن به آغوش امتیاز ما به عنوان پدران به عشق بچه های ما و در آن مکان که در آن ما سقوط مایل به دریافت کنید و دوباره سعی کنید.

آیا شما یک دختر است ؟ بحث iMOM مقاله بهترین شاهزاده خانم دیزنی (و بدترین) برای دختر خود را با او.

صدا کردن: آنچه که شگفت انگیز ترین پدر و مادر نکته شما تا کنون دریافت کرد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de