چه موانع توقف شما را از پرورش و یا اتخاذ?

پدر و مادر یک پسر 4 ساله من به طور منظم ببینید موانع که او را متوقف در آهنگ های او را. راه رفتن را به یک اتاق تاریک برای قرار دادن دور یک اسباب بازی است. او خواهد آمد و پیدا کردن من هر جا که من در خانه هستم و اجازه دهید من می دانم که آن را تاریک است و او نمی تواند قرار دادن اسباب بازی های خود را دور. او چه ترس ؟ هیولا. بله کلاسیک ترس از هیولا بلندی در آن اتاق تاریک immobilizes او. پله کردن محدود کردن به شلوغ پارکینگ همان “توقف او در آهنگ” اثر. او ترس از حرکت اتومبیل ها و نگاه کردن و رسیدن به دست من را به طوری که او می تواند عبور از پارکینگ با خیال راحت. آیا شما دیدن تفاوت بین این دو موانع که او را متوقف در آهنگ های او را? یکی ترس من او را تشویق به تسخیر خود در خود. دیگر, من در واقع اعتبار به سالم بودن و کمک به او در حرکت است.

در بسیاری از مواقع زمانی که خانواده ها و یا افراد در نظر پرورش و یا اتخاذ آنها بلافاصله شروع ذهنی مثال موانع خود را. برخی از این موانع کاملا صادقانه فقط هیولا در یک اتاق تاریک. این ترس ممکن است اما در واقع مانع است و نه آنچه که به نظر می رسد. حرکت رو به جلو خواهد بود عاقلانه و توصیه می شود. نیز وجود دارد اما شلوغ پارکینگ موانع. این موانع را باید ارزیابی درستی و پیمایش با برخی از هدایت اضافی. در اینجا برخی از کلاسیک مانع نمونه همراه با یک توصیه کلی از مکث و یا حرکت رو به جلو برای جمع آوری اطلاعات بیشتر.

“من خواهد شد بیش از حد متصل شده است.”

حرکت رو به جلو است. متصل شدن است نقطه! پیوست است که در آن شفا اتفاق ممکن است برای یک کودک و گرفتن بیش از حد متصل در واقع امکان پذیر نیست.

شما در حال تجربه قابل توجهی در مسائل مربوط به سلامت.

مکث. آن را دشوار است برای کمک به شخص دیگری که بیمار است و زمانی که ما مریض خودمان. در حالی که شما در حال کار بر روی سلامت خود را استفاده کنید که زمان برای آماده سازی با خواندن تروما کتاب پدر و مادر و یا صحبت کردن با دیگر پرورش و/یا پدر و مادر خوانده.

شما مشغول هستید.

آیا شما پیش بینی زمانی که شما مشغول است ؟ هنوز ارزیابی زمینه های زندگی خود را. شما ممکن است نیاز به مکث برای یک فصل به منظور ایجاد برخی حاشیه اما اشتغال به تنهایی نیست یک دلیل خوب برای جلوگیری از تعقیب خود را از پرورش و یا اتخاذ.

“من مطمئن هستم که اگر من می تواند آن را انجام دهد.”

حرکت رو به جلو و به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را با کسانی خواهد شد که آموزش های شما و یا دیگر پرورش و پدر و مادر خوانده. این یک پرچم قرمز زمانی که افراد بیش از حد اعتماد به نفس در توانایی های خود را, بنابراین این بسیار معمول است. صادقانه در مورد نگرانی های خود را و پیدا کردن راه هایی برای غلبه بر آنها را در صورت امکان.

شما با داشتن مشکلات مهم در ازدواج خود را.

مکث. اکثریت قریب به اتفاق مراقبت از کودکان در پرورش هستند که از خانه که در آن وجود دارد سوء استفاده از غفلت و یا رها کردن. قرار می گیرد در خانه با حاد و مهم مسائل زناشویی می تواند اضافه کردن ضربه به تروما است که در مقابل آنچه ما می خواهیم.

شما مطمئن نیستید که چگونه بچه های خود را خواهد آن را اداره کند.

حرکت رو به جلو است. باز و صادقانه گفتگو با کودکان خود را. از آنها بخواهید اگر آنها هر گونه ترس یا نگرانی. نگاهی به زمان برای رسیدگی به آنها. به دنبال منابع دیگر مانند کتاب های کودکان در نگهداری یا تصویب است که شما می توانید با استفاده از راهنمای بحث.

شما در مواجهه با یک مانع به پرورش و یا اتخاذ? تصمیم می گیرید اگر آن را یک حرکت رو به جلو و یا مکث مانع است. اگر شما هنوز هم نیاز به کمک پیدا کردن کسی برای کمک به شما حرکت در اطراف آن است.

صدا کردن: که موانع تصویب و پرورش به طور سنتی شما را بترساند ؟

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نگهداری و تصویب ؟ با پر کردن فرم زیر به متصل خود را با آژانس محلی و حضور در محلی گرایش نشست!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de