Westpac ادغام فناوری و عملیات به شکل جدید گروه عامل دفتر

Westpac روز سه شنبه اعلام کرد که ایستاده تا یک گروه جدید عامل کار است که ترکیبی از توابع موجود در آن گروه عملیات و گروه فن آوری اسلحه.

پیشرو لشکر خود را به عنوان افسر ارشد عامل خواهد بود اسکات Collary که می پیوندد Westpac از بانک مونترال در کانادا برگزار شد جایی که او نقش رئیس اطلاعات و افسر عملیات خود را برای آمریکای شمالی شخصی و کسب و کار بانکداری خصوصی ثروت و دارایی جهانی مدیریت بخش.

قبل از پست خود در بانک مونترال Collary برگزار شد, ارشد در ANZ و سیتی گروپ.

Collary آغاز خواهد شد زمان خود را در Westpac بعد از این سال منوط به مصوبات قانونی.

Westpac مدیر عامل پیتر کینگ تبلیغ Collary تجربه به عنوان یک “پیشینه ثابت از ارائه در مقیاس بزرگ تغییر و تحول در برنامه های اصلی بانک های بین المللی است که بهبود عامل و فن آوری عملکرد”.

“ما مشتاقانه منتظر به اسکات پیشرو در تکنولوژی ما و تیم عملیات” شاه اضافه شده است.

قرمز و سفید بانک همچنین اعلام کرد که آن COO گری Thursby اتحاد اعزامی است و به دلیل ترک Westpac اوایل سال آینده.

Thursby منصوب شد رئیس اجرایی از Westpac گروه در سال 2019 شده و گروه اجرایی استراتژی و شرکت خدمات پس از اکتبر 2016.

“گری ساخته شده است سهم قابل توجهی در سراسر طیف گسترده ای از نقش ها از جمله به عنوان رئیس استراتژی و عامل افسر به عنوان به خوبی به عنوان در حال اجرا شرکت خدمات و اخیرا اقدام CFO” پادشاه گفت:.

“او بوده است در حال توسعه سازمان استراتژی از جمله Westpac را fintech سرمایه گذاری و همچنین نظارت بر اجرای آسانسور بانکی و رانندگی بازده در عملیات بانک.”

همچنین نگاه کنید به: استرالیا اطلاعات مصرف کننده حق: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن

در مه, Westpac اعلام کرد خروج از گروه CIO کریگ روشن است که تایید می شود از خروج از بانک در سپتامبر 25. Thursby به عنوان CIO تا Collary اشتغال, آغاز, Westpac گفت.

روشن در زمان CIO نقش در ژانویه 2019 پس از خروج از دیو کوران. کوران رهبری بانک تکنولوژی تابع پس از 2014.

Westpac در ماه نوامبر خود را از دست مدیر عامل برایان Hartzer پس از مسائل مطرح شده توسط استرالیا معامله, گزارش و تحلیل مرکز (Austrac).

ضد پول شویی و تامین مالی تروریسم تنظیم کننده اعمال شده به دادگاه فدرال استرالیا ادعا Westpac درگیر شد در “سیستمیک عدم انطباق” با ضد پول شویی و مبارزه با تروریسم و تامین مالی عمل 2006 (AML/CTF عمل) در بیش از 23 میلیون موارد است.

به طور خاص Austrac گفت: این بانک همواره موفق به: ارزیابی و نظارت مداوم پول شویی و تامین مالی تروریسم خطرات; گزارش بیش از 19.5 میلیون بین المللی نقل و انتقال وجوه به دستورالعمل (IFTIs) به Austrac بیش از نزدیک به پنج سال برای نقل و انتقال هر دو به داخل و خارج از استرالیا; عبور بر روی اطلاعات در مورد منبع مالی به بانک های دیگر در انتقال زنجیره ای; حفظ سوابق مربوط به منشاء برخی از این صندوق بین المللی نقل و انتقالات; و انجام مناسب مشتری به علت سعی و کوشش در انجام معاملات در فیلیپین و جنوب شرق آسیا بودند که مربوط به پتانسیل سوءاستفاده خطرات.

پس از کنار گذاشتن بیش AU$1 میلیارد دلار برای Austrac رسیدگی در آن نیم سال نتایج مالی — شامل یک ارائه به صورت بالقوه مجازات AU$900 میلیون و AU$127 میلیون دلار برای یک طرح پاسخ — بانک در ماه مه نیز اعلام کرد که ایجاد یک گروه جدید اجرایی نقش به اجازه رئیس خطر افسر دیوید Stephen به تمرکز بر ریسک مالی.

Westpac در ماه ژوئن گفت: “ترکیبی از تکنولوژی و خطای انسانی” و “کمبود مالی جرم فرآیندهای” شد و به سرزنش خود را برای عدم تطابق با ضد پول شویی تعهدات.

بیشتر از قرمز و سفید بانک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im