سازمان دیده بان زندگی می کنند به عنوان Ganymede خورشیدی سیستم بزرگترین ماه گذر مشتری – CNET


noirlab2011b

یک عکس فوری از مشتری در نور مادون قرمز گرفته شده توسط رصدخانه جمینی در مارس 2019.

بین المللی برج رصدخانه/NOIRLab/NSF/هاله M. B. Wong

روز جمعه ناسا مادون قرمز تلسکوپ تسهیلات (ITF) در بالای جزایر Kea در هاوایی خواهد بود اشاره کرد و در گاز غول پیکر مشتری منحصر به فرد گرفتگی رویداد: Ganymede خورشیدی سیستم بزرگترین ماه در حال رفتن به بازیگران سایه بر روی مشتری براق, yellowed صورت. و شما می توانید به تماشای یک livestream از این رویداد را در اینجا ببینید.

با تشکر از همکاری بین انجمن نجوم سلطنتی و دانشگاه لستر در انگلستان ITF خواهد شد اشاره کرد و در مشتری مطالعه این سیاره در مادون قرمز به عنوان Ganymede سایه اسلاید در سراسر چهره خود را. Ganymede است و نه فقط هر ماه. آن نهم-بزرگترین جهان در منظومه شمسی به طور کلی — حتی بزرگتر از سیاره عطارد. کشف آن در سال 1610 توسط گالیله. برای بیش از یک ساعت سایه Ganymede خواهد شد بیش از مشتری سطح-و مادون قرمز تسهیلات خواهد بود.

اما این جریان نیست و فقط برای مشاهده خاطر. دو ستاره شناسان از دانشگاه لستر تام Stallard و هنریک Melin خواهد بود در دست به توصیف برخی از علوم رانندگی این رویداد چگونه تحصیل Ganymede گرفتگی تاثیر می گذارد مشتری فوقانی جو است. چگونه آن را تغییر دهید در تاریکی و آنچه که می توانید آن را به ما بگویید در مورد مشتری شب ؟

این رویداد لگد کردن در 3 p. m. PT برای کسانی از شما در ایالات متحده, West Coast (6 a. m. ET) اما ما همه در مستند و چه حتی در زمان است دیگر ؟ اگر شما و مشتاق به تماشای ما جاسازی شده یوتیوب لینک زیر دانلود کنید.

اگر شما از دست Ganymede را در سایه سفر اما هنوز هم می خواهید به انجام برخی از سیاره مشاهده این هفته ما رو شما پوشش داده شده است. در پنج شنبه, جولای 19, پنج سیاره قابل مشاهده خواهد بود در آسمان شب را بدون تلسکوپ-از جمله مشتری است. شما می توانید گرفتن, جیوه, زهره و مریخ و مشتری و زحل و ماه تمام پوشش منظمی در سراسر افق ما.

و اگر که نیست به اندازه کافی است ؟ فراموش نکنید که Neowise درخشان ترین ستاره دنباله دار در 20 سال در حال حاضر خیره کننده ستاره شناسان در سراسر جهان است. آن زمان نخست برای گرفتن یک نگاه اجمالی – و ما لود کردن یک راهنمای با راهنمایی اگر شما می خواهید به عکس این سنگ فضاییکه نمی توان از دیدن ما برای یکی دیگر از 7000 سال است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه ناسا را در مریخ هلیکوپتر می تواند در آینده…


5:20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>