جستجو: یک ربات با یک لمس ملایم


hand-hand.jpg

انسان و ماشین همکاری و دسترسی تعریف شده اند اولین سال از ربات انقلاب است. اگر من قرار دادن شرط مشخصه مرحله بعدی رباتیک تصویب خواهد شد, مهارت, و یک شرکت که فقط خارج شد نهان من است نمایشگاه A.

شما احتمالا می دانید که روبات در حال حاضر پرکار در سراسر انواع صنایع است که نسبتا جدید برای اتوماسیون (دست زدن به مواد, انرژی, تدارکات, زیست فناوری). اما اکثر روبات ها هنوز هم طراحی شده است برای کار با دقت در ساختار فضاهای که در آن وظایف تکرار و تنوع محدود است. وجود دارد مقدار زیادی از موارد استفاده آن جا که لایحه اما برای روبات برای تبدیل شدن به واقعا مخل — می گویند هیچ چیز از یک تهدید بالقوه برای نیروی کار ماهر — آنها نیاز به وقف با مهارت است که اجازه می دهد برای دستکاری پیچیده در محیط های غیر قابل پیش بینی.

ما شاهد تعداد زیادی از نشانه های توسعه در آن فضا است. فقط این ماه همکار من تحت پوشش تحقیقاتی از دانشگاه ملی سنگاپور در جهت دادن به روبات پوست مصنوعی برای کمک به آنها احساس یک گام مهم در فعال کردن روبات ها به دستکاری اشیاء آنها ممکن است هرگز قبل از مواجه می شوند. نرم روبات مدت طولانی است که یک پیشرو در منطقه مورد مطالعه فقط به این دلیل با تکیه بر سازگار مواد به تقلید از soft touch یک انسان با طبیعت است.

در برابر این پس زمینه می آید مهارت روبات یک به درستی به نام startup تمرکز بر روی ربات های هوشمند با انسان مانند مهارت برای تدارکات و انبارداری و زنجیره تامین-نه اتفاقا برخی از سریعترین رشد مصرف کنندگان از اتوماسیون فن آوری.

“در حالی که روبات های ستون فقرات تولید آنها از لحاظ تاریخی فاقد توانایی انطباق و فعالیت در محیط های پویا مانند انبارها” توضیح می دهد که مهارت موسس و مدیر عامل شرکت سمیر منون. “مهارت هوشمند روبات همواره در انطباق با عملیات انبار و انجام کار خسته کننده و شدید وظایف که حداکثر بهره وری را قادر می سازد انسان را به تمرکز بر روی کار معنی دار.”

آنها که با تمرکز بر روی انسان مانند مهارت و چابکی. چرخش خاموش منون دکتری در رباتیک از دانشگاه استنفورد مهارت تاسیس شد در سال 2017. آن فن آوری هسته ای متکی بر منون تئوری کنترل چارچوب توصیف چگونه مغز انسان را کنترل و مختصات بدن است که به گفته این شرکت می توان به ترجمه برنامه های ریاضی که کنترل روبات ها در برازنده انسان مانند شیوه ای.

برای رسیدن به این سطح گریس در حرکت این شرکت دارای یک full-stack رویکرد ترکیبی از نرم افزار های موجود و چالاک سخت افزار. آن روباتیک پشته قدرتمند سنجش سوئیت است که به آنها قابلیت های مانند لمس و ادراک بینایی کامپیوتر زور کنترل و متنی آگاهی و نرم افزار و کنترل بهینه سازی شده برای دیدار با فردی به نیازهای مشتریان است. با توجه به اینکه اتوماسیون رشد کرده است از اواخر تا حد زیادی با اولویت وظیفه-اگنوستیک سخت افزار این سطح سفارشی سازی بالای مدولار به طور گسترده ای سازگار تکنولوژی پشته ممکن است شروع به تبدیل شدن به بیشتر از استاندارد است.

مهارت و چابکی است خروج خفا با جیب عمیق — این شرکت با افزایش بیش از 56 میلیون دلار تا به امروز است. آن را نشانه ای از پیشرفت فراتر از سخت افزار برای اتوماسیون است که در حال حاضر در آستانه موج جدیدی از تصویب.

“مشخصات فنی, مهارت را روباتیک راه حل می تواند انجام آنچه پیشینیان خود نمی تواند. ربات خود را به عنوان آن میدارد بسته و اماکن رمان اشیاء بینظیر است” گفت: Wen Hsieh شریک در کلاینر پرکینز. “مهارت نیز خارج از غرفه به دلیل بالا لمسی رویکرد با مشتریان که شامل به دست آوردن یک درک عمیق از نیازهای مشتریان و سپس ارائه یک روبات-as-a-Service ارائه شده است. منحصر به فرد این مدل قیمت گذاری اجازه می دهد تا مهارت برای اعزام به سرعت و به طور موثر که در نتیجه فوری و عملکرد مالی تاثیر بر مشتریان عملیات انبار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>