خارج شده و به زودی نیاز خریداران به پوشیدن ماسک – CNET


walmart-store-exterior-at-night

خارج شده و به زودی به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که خرید.


Walmart

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اگر شما رفتن به خرید در خارج پس از این هفته شما را مجبور به پوشیدن ماسک — خرده فروشی به مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت از دوشنبه, جولای 20. این نیاز را نیز گسترش به خارج متعلق به عمده فروشی و خرده فروش باشگاه سام.

“به عنوان تعدادی از تأييد موارد مشخصی در جوامع در سراسر کشور به تازگی بنابراین بیش از حد باید تعداد و نوع پوشش چهره حکم در حال اجرا” خارج شده COO Dacona اسمیت و باشگاه سام COO لنس de la Rosa نوشت: در روز شنبه انتشار. “در حال حاضر حدود 65 درصد از ما بیش از 5000 فروشگاه ها و باشگاه های واقع در مناطق که در آن وجود دارد به نوعی از دولت دستور در صورت پوشانده اند.”

خارج شده ارسال خواهد شد نشانه ها و ایستگاه های تعیین شده “سفیر سلامت” کارکنان در خارج از فروشگاه های ورودی به یادآوری خریداران به پوشیدن ماسک.

COVID-19 گسترش عمدتا از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه و یا مذاکرات با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این قطرات سپس می توانید زمین در دهان یا بینی افراد دیگر و یا استنشاق وارد ریه ها. CDC توصیه می کند که هر کس پوشیدن پارچه صورت پوشش در حالی که در مکان های عمومی, به ویژه هنگامی که دیگر اجتماعی فاصله اقدامات نمی تواند تمرین برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>