خارج شده است ساخت برخی از تغییرات بزرگ در پاسخ به Coronavirus تغییر ساعت خود را و ذخیره سیاست به بهترین کمک به جامعه ایمن ماندن در طول این بحران بهداشتی.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن!

walmart

شاتر

در یک مصاحبه مطبوعاتی خرده فروش توضیح داد جدید تمیز کردن اقدامات آنها در حال گرفتن به نگه داشتن خود را از فروشگاه مقادیر: ما در حال اختصاص همکاران در هر فروشگاه برای تمیز کردن بالا-ترافیک بالا-مناطق مانند وسیله و چرخ دستی های خرید در هر روز است.”

آنها همچنین در نظر گرفتن اقدامات لازم برای کمک به مشتریان حفظ اجتماعی فاصله اضافه کردن کف کن برای نشان دادن فاصله مناسب مشتریان باید حفظ در حالی که خرید.

walmart app

شاتر

انتشار ادامه می دهد: “ما با استفاده از یک تک به وضوح تعیین شده ورودی و دیگر به وضوح تعیین شده خروج در هر فروشگاه برای کمک به حفظ اجتماعی فاصله و کاهش موارد مردم از نزدیک عبور از هر یک از دیگر.”

آنها همچنین قرار دادن محدودیت در تعداد مشتریان مجاز در یک زمان به بیش از پنج مشتریان برای هر 1,0000 فوت مربع.

walmart

شاتر

برای کمک به کسانی که بیشتر در معرض Coronavirus خارج شده است و همچنین اجرای یک ارشد هر سه شنبه از ساعت 6 صبح تا 7 صبح برای مشتریان که 60 ساله یا مسن تر و یا بالاتر خطر است.

walmart

شاتر

با این اقدامات این شرکت امیدوار است تا در ادامه به ارائه ملزومات برای جوامع خود را در طول این زمان در حالی که همچنین کمک به خریداران اقامت امن و سالم توسط مطیع اجتماعی فاصله گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im