خرید در Walgreens خواهد بود کمی متفاوت از هم اکنون در.

داروخانه های زنجیره ای اعلام کرد برخی از تغییرات عمده این فروشگاه ساعت و سیاست در پرتو COVID-19 شیوع و صادقانه ما هستند بنابراین در اینجا آن است! سیاست های جدید هستند با هدف نگه داشتن مهمانان و کارکنان امن تر در طول این زمان نامشخص است.

مشتریان می خواست برای آگاهی از این تغییرات بزرگ قبل از رفتن به فروشگاه! آنها چه هستند ؟

ساعت تغییر کرده است. Walgreens فروشگاه های سراسر کشور را تنظیم ساعت های عامل برای وقوع.

“برای حمایت بهتر از آن فروشگاه اعضای تیم در طول COVID-19 همه گیر در حالی که همچنین در ادامه به پاسخگویی به نیازهای مشتریان و جوامع Walgreens تنظیم ساعت های عامل خود” این شرکت گفت: از طریق یک COVID صفحه فرود بر روی وب سایت خود را.

جدید ساعت خواهد بود ساعت 9 صبح تا 9 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی و تعطیلات آخر هفته–از جمله 24 ساعته فروشگاه! بنابراین اگر شما با تکیه بر محلی خود را 24 ساعته فروشگاه–می گویند اگر شما در حال مراقبت های بهداشتی کارگران انجام شیفت شب خود را–توصیه می شود که شما دیگر قادر خواهد بود به بازدید از فروشگاه بین 9 بعد از ظهر و از ساعت 9 صبح در منطقه زمان خود را. برخی از فروشگاه ها ممکن است حتی کوتاه تر عامل ساعت!

خوشبختانه داروخانه ساعت در آخر هفته ها را تا حد زیادی باقی می ماند همان وب سایت را توضیح می دهد.

مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید-به خصوص اگر شما با تکیه بر فروشگاه مهمی نسخه–است که با استفاده از زنجیره ای و فروشگاه یاب برای پیدا کردن زمانی که محل سکونت خود را باز خواهد بود.

در سمت به علاوه داروخانه درایو-از طریق باز باقی خواهد ماند 24 ساعت و وانت دیگر را انتخاب کنید محصولات نیز در دسترس خواهد بود در درایو از طریق!

این بزرگ است. شما می توانید در حال حاضر به نفع داروخانه ها را راحت دور ساعت رانندگی از طریق کمک های خود در 7,300 مکان–اما برای مواردی مانند تمیز کردن تجهیزات و حتی مواد غذایی است. شگفت آور!

فروشگاه اعلام کرد از طریق انتشار است که بیش از 60 آیتم ها در حال حاضر برای خرید در دسترس در درایو از طریق از جمله ملزومات خانگی مانند تمیز کردن تجهیزات ضد عفونی کننده دست, درد, تسکین, مواد غذایی, اقلام فرمول نوزاد کمک های اولیه و لوازم پزشکی ، این شگفت انگیز است!

ادامه مطلب: هدف فقط ساخته شده یک به روز رسانی عمده به فروشگاه خود را, سیاست و مشتریان هستند ناجور!

تا زمانی که وجود ندارد یک خط در درایو-از طریق پنجره داروخانه تکنسین می تواند به شما کمک کند با این موارد از ایمنی وسیله نقلیه خود را!

علاوه بر این مانند بسیاری دیگر از فروشگاه های Walgreens ارائه خواهد شد ویژه سالمندان-تنها فروشگاه ساعت در روز سه شنبه در ساعت 8 صبح تا 9 صبح در طول این ساعت, سالمندان و مراقبان آنها و فوری اعضای خانواده می توانند در فروشگاه, فروشگاه, قبل از سکس. مشتریان بیش از 55 حتی دریافت 30% off Walgreens برندها و 20% همه چیز دیگری است. شگفت آور!

در نهایت زنجیره ای اعلام کرد که این امر می تواند نصب محافظ پلاستیکی سپر در فروشگاه ها در مکان هایی مانند ثبت نام برای کمک به کاهش یا از بین بردن ویروس قرار گرفتن در معرض هر CDC توصیه می کند. این فوق العاده است!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de