منتظر شعار: فوق العاده خم زمان فیلم را نشان می دهد و شما می توانید در حال حاضر – CNET

کریستوفر نولان یکی از بزرگترین فیلم های پرفروش مدیران از یک فیلم جدید به نام شعار که به نظر می رسد تمرکز تا حد زیادی در زمان خم شدن برخی از مرتب کردن. اما هیچ کس می توانید آن را در عین حال به لطف coronavirus همه گیر. این است که برخی از هیولا باد صبا در حال تست انجام شده توسط این فیلم خدایان ؟ که به می گویند ؟ اما من نمی دانم آن را می سازد رد ارضاء این حراج کردن 2015 Wu-Tang آلبوم احساس کوچک سیب زمینی در مقایسه ،

tenet-2020
ملیندا سو گوردون/برادران وارنر تصاویر

ما ممکن است نه شعار برای یک ماه دیگر (یا بیشتر اگر آخرین دقیقه تاخیر نگه دارید تا) اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید ابتدا که زمان خم خارش شما بوده ام احساس پس از تریلر کاهش یافته است. در اینجا 15 فوق العاده خم زمان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد ارزش دیدن برای اولین بار و یا بازنگری در جای شعار بزرگ اولین (نور اخلال گران به دنبال).

برای فیلم هایی که در دسترس نیست در Netflix بکشد و یا خود را منحصر به فرد توزیع کننده (مانند پالم اسپرینگز در Hulu) ما شامل لینک به آمازون که در آن شما می توانید اجاره و یا خرید.

زمان-حلقه subgenre

زمان-حلقه داستان است که در آن شخصیت های قفل شده را تکرار روز (یا حوالی) و باید به شکل از چگونه به فرار از آن عملا تبدیل به سبک خود را تا سال 2020. حتی پس از چند دهه از این فیلم و تلویزیون را نشان می دهد هر چند نویسندگان هنوز هم پیدا کردن راه به آنها را احساس تازه است. در اینجا بهترین آنهایی که به تماشای بیش از و بیش و بیش و … خوب شما ایده را دریافت کنید.

Hulu

پالم اسپرینگز است فقط چند هفته و آن را بسیار در بینی در مورد زمان آن حلقه را تحت تاثیر قرار (سرب Andy Samberg اشاره او در “یکی از کسانی که زمان بی نهایت حلقه شما ممکن است شنیده ام در مورد” میدوی را از طریق). اگر چه این فیلم نیست به رخ کشیدن داستان گفتن خلاقیت یا موضوعی عمق برخی از دیگر مطالب موجود در این لیست آن را با ارائه برخی از واقعا خوب می خندد و جامد حمایت از نقش بی نظیر JK Simmons.

کلمبیا تصاویر

این بیل موری و Harold Ramis کلاسیک birthed کل نوع و دلیل خوب است. موش خرمای کوهی امریکا روز شخصیت های قانع کننده موری افسردگی عملکرد بی عیب و نقص است و صادقانه پایان زمین خوب — و این است که از کسی که به طور کلی متنفر اخلاقی انتهای. اگر شما دیده می شود نیست این فیلم آیا به نفع خودتان و تماشای آن است. شما هرگز گوش “قرار داده و سپس خود را دست کم در معدن وجود ندارد تپه یا کوه ما نمی توانیم صعود” همان راه دوباره.

Netflix

باهوش mini-series را در زمان-حلقه فرمت, Natasha Lyonne را عروسک و خارج از غرفه برای آن تیز هوش و با کمال تعجب عمیق تم ها مانند بیماری های روانی و ترومای دوران کودکی. Lyonne است غم انگیز خنده دار در نقش سرب و شما می توانید بگویید با راه او غالب روی صفحه نمایش است که هیچ کس دیگری می تواند گفته ام این داستان.

آهنربا

فوق العاده کم بودجه sci-fi, thriller, از, اسپانیا, Timecrimes به اشتراک بگذارند زمان سفر مکانیسم دیگر فیلم در زمان-حلقه subgenre اما من از جمله آن عبارتند از یک شخصیت reliving یک دوره کوتاه از زمان و بیش از بیش. آن را جالب تر می شود وقتی که او برخوردهای دیگر تکرار از خود تجربه مجدد و تغییر چگونه او و مخاطب را در درک همه اتفاقات عجیب و غریب که قبل از آمده اند (بله, آن را کمی گیج کننده است).

اجلاس سرگرمی

ستاره های جیک Gyllenhaal and Vera Farmiga پیوست, sci-fi کارگردان دانکن جونز (تازه کردن بی سر و صدا درخشان ماه) برای این سفر هیجان انگیز که در آن یک مرد در تلاش برای متوقف کردن یک حمله تروریستی (و پیش بینی آینده) توسط reliving هشت دقیقه قبل از قطار بمب گذاری و بیش از بیش. در کد منبع فوق العاده سرگرم کننده, خوب, بازیگران سواری هیجان که شما را نگه می دارد پرچ از آغاز تا پایان.

برادران وارنر تصاویر

یکی دیگر از بزرگ sci-fi تلنگر این تام کروز خودرو می بیند در یک اینده سرباز به طور تصادفی به زمان پرتاب حلقه در طول تهاجم بیگانه و او نه تنها باید بطور منظم احساس همان نبرد بیش از و بیش از, اما همچنین سعی کنید به شکل از چگونه برای پیروزی بزرگتر از جنگ. لبه فردا یک تابستان بزرگ فیلم برای یک سال منتشر نشده از تابستان است.

Universal Pictures

اگر شما بیشتر سرگرم کننده برای طرفداران وحشت از تابستان فیلم های پرفروش, شاد, روز مرگ و عاقبت آن ارائه سرگرم کننده نوع remix که در آن شخصیت می شود رضایت از ارائه کامل comebacks به unsuspecting خواهری دختران و همچنین باید بررسی قتل خود را که اتفاق می افتد بارها و بارها. این پایان می رسد تا دقیق تر از آن برای تلفن های موبایل در بخش های بزرگ به دلیل شخصیت اصلی توسعه و منجر بازیگر جسیکا Rothe قادر به عملکرد.

زمان سفر subgenre

OK, زمان, حلقه, فیلم, شروع به احساس کمی بعد از مدتی تکراری-و بیشتر تکرار نیست همیشه بهترین نسخه که شما را در گیر شده است. خوشبختانه بیشتر ساده زمان سفر فیلم را نشان می دهد و فراوان هستند و اغلب سرگرم کننده دوز نوستالژی به بوت.

Janus Films

Terry Gilliam دوازده میمون ها اغلب می شود عشق به عنوان یک زمان-سفر کلاسیک اما من در واقع جزئی به مقدار sillier زمان راهزنان که در آن یک دختر 11 ساله پسر می رود gallivanting از طریق هزاران سال با یک خدمه bumbling دورف. آنها را متوقف می کند برای دیدار با ناپلئون آگاممنون و مسافران در تایتانیک-همه با بازی فوق العاده بازیگران از جمله John Cleese, Sean Connery, شلی دووال و اواخر سال Ian Holm.

آن را عجیب و غریب, فیلم فوق العاده — و یکی از معدود در این لیست است که ارائه می دهد قانع کننده برای تماشای یک کمی مخاطبان جوان (هر چند کودکان و نوجوانان به ارمغان آورد تا در دیزنی ممکن است پیدا کردن آن بیش از حد عجیب و غریب برای طعم و مزه خود را).

پارامونت

چهارم Star Trek فیلم روشن هوا و سریع سرعت آن را به ایستادگی کردن به عنوان یکی از لذت بخش ترین مطالب در حق رای دادن سابقه طولانی است. کارگردانی شده توسط لئونارد نیموی خود فیلم حل و فصل را به یک مقدار سبک تر تن از قبلی (عالی) نوشته مانند خشم خان. این شرکت خدمه خود را می یابد رشته در سان فرانسیسکو در سال 1986 سال فیلم منتشر شد, تلاش برای گرفتن یک جفت از نهنگ ها را به آینده. این پاپ کورن درام با یک کاریزماتیک خدمه و اگر شما عشق ستاره بازحمت حرکت کردن آن را یکی از بهترین برداشت از آن شما می توانید پیدا کنید. سازمان دیده بان به صورت رایگان با تبلیغات در آمازون IMDb تلویزیون. همچنین در دسترس در CBS همه دسترسی (که متعلق به CNET پدر و مادر شرکت ViacomCBS).

فاکس قرن بیستم

یک علاقه شخصی در این لیست و روز از آینده به گذشته است و شاید بهترین X-Men فیلم منتشر خواهد شد — یک شاهکار در یک سری است که هر دو پرش-آغاز ابرقهرمان مدرن و فیلم های تولید شده بسیار عالی X2 و لوگان ،

در این بازی انواع پستانداران گوشتخوار دله باید سفر بازگشت از آینده dystopian برای تغییر این دوره از بشر (و جهش نوع) با توقف توسعه نگهبان فن آوری است. آنچه باعث می شود این فیلم عالی است و خود را بی عیب و نقص بازیگران (هیو جکمن, Patrick Stewart, Ian مک گرگور, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender — لیست در می رود) یک باهوش و شخصیت محور داستان و سرگرم کننده دوز ’70s نوستالژی. این یک سوسیس. همچنین در دسترس در آمازون.

Hulu

در این دستکمگرفتهشده Stephen King سازگاری یک معلم انگلیسی, بازی های برگزار شده توسط, James Franco, تلاش برای سفر به عقب در زمان و جلوگیری از ترور JFK — از این رو عنوان 11.22.63. پس از ورود او متصل می شود به زندگی جدید او ایجاد می کند که پیچیده مرکزی او در ماموریت. این سریال سریع و هشت-قسمت قوس و آن را با این نسخهها کار به خوبی به عنوان یک دوره-قطعه و sci-fi, thriller.

HBO

HBO را 2019 گسترش به نگهبانان افسانه که فقط 26 نامزد امی شد و حیاتی و مبتکر. نگهبانان را showrunner Damon Lindelof است آغشته به مراتب بیشتر از انگشتان خود را به های مختلف sci-fi franchises در طول سال. او همکاری ایجاد شده را از دست داده و HBO عالی باقی مانده و نوشت: فیلمهای sci-fi movies مانند پرومته و Star Trek: Into Darkness.

مراقبان بهتر است از همه کسانی که در ایجاد خود را به عنوان یکی از بهترین تلویزیون نشان می دهد در حافظه اخیر در آن همه بیش از حد مختصر و نه قسمت اجرا. اما یک قسمت خاص می فرستد شخصیت اصلی فزاینده بازگشت از طریق خاطرات یک شکل مرموز به تجربه زندگی خود را به عنوان یک افسر پلیس در نیویورک در اوایل ’40s. در این قسمت با استفاده از رنگ و دوربین حیله گری برای اضافه کردن لایه های surreality به تاریخچه و ایجاد یکی از مهمترین جاذب 60 دقیقه از تلویزیون از دهه گذشته است.

ذهن خم subgenre

زمان-حلقه ها و سفر در زمان نشان می دهد تا در سراسر بسیاری از فیلم ها و نشان می دهد اما برخی از داستان های پیاده سازی این مکانیزم به عنوان بیش از یک فریم مناسب دستگاه: آنها با استفاده از زمان برای ساخت موضوعی پیچیدگی برای حفظ بینندگان دوم-حدس زدن و پیش فرض های خود را در مورد علیت. این اغلب بهترین-و همچنین پیچیده ترین — از زمان مربوط به داستان و به نظر می رسد شعار در حال رفتن به استفاده از زمان به همان اندازه در راه خلاق. در اینجا برخی از مورد علاقه های شما.

قرن 20 Studios

وقتی که می آید به چنین ذهن خم کرایه Donnie Darko یکی از بهترین. Jake Gyllenhaal نقش عنوانی افسردگی نوجوان به عنوان او spirals از طریق دبیرستان mundanity پس از نزدیک به مرگ را تجربه کنند. آنچه در زیر گاهی اوقات trippy گاهی اوقات ترسناک, گاهی خنده همیشه سرگرم کننده flick که شما نگه داشتن شما حدس زدن در مورد آنچه آمده (و آنچه در حال حاضر گذشت) تا یاد پایان. سازمان دیده بان رایگان با تبلیغات در آمازون IMDb تلویزیون.

Sony Pictures Entertainment

Rian Johnson جالب یک مدیر که تحویل فوق العاده اولین بار با آجر مبهم دوم فیلم هیچ کس به یاد می آورد و یکی از مهمترین و تفرقه فیلم های جنگ ستارگان تا کنون (که گفته بسیاری). در طول راه او نیز کاهش یافته است Looper یک بیت از زمان سفر اکشن با بازی جوزف گوردون-لویت و بروس ویلیس به عنوان نسخه های مشابه در یک موش و گربه تعقیب از طریق … خوب مزارع ذرت.

این فیلم کامل نیست و تمرکز کمتر در زمان سفر مکانیسم از بسیاری از فیلم در این لیست اما آن را به یک چند لحظه ای از الهام خالص — از جمله تماشای یک مرد جوان شکنجه شده خود را به عنوان همسر خود سود زخم و شروع به از دست دادن اندام سال بعد. آه و فیلم می تواند یک کمی تیره اگر شما حدس می زنم.

Netflix

صحبت از تیره آلمانی نشان می دهد تلویزیون فقط کاهش یافته و آن سوم و نهایی فصل در Netflix بکشد و آن را به عنوان یکی از بهترین ذهن خم داستان های زمان در حافظه اخیر است. ناپدید شدن کودکان آفت یک شهر کوچک و سفر در زمان به نظر می رسد بهترین توضیح.

آنچه در زیر ثابت ضرب جدول زمانی شخصیت ها و انگیزه-همراه با مستمر ruminations در جبر و انسانیت فروید و خدا. این هوشمند نشان می دهد اگر چه شخصیت به نظر می رسد و همیشه مایل به ضعیف گیری آگاهانه برای خوب بیشتر از طرح — اما شما حتی نمی خواهد متوجه به خاطر تند نوشتن مداوم آیات و رویکردی است که رفتار خود را مشاهده پارادایم مانند یک گرش در یک روز باد می وزد.

چند جایزه طرفداران

OK که بسیاری از نشان می دهد و فیلم. شاید آن را حتی به اندازه کافی برای نگه داشتن شما تا زمانی که شعار واقعا می رسند. هر چند در این گاهشمار که می داند که ممکن است ؟ اما اگر شما نیاز به یک پاداش چند توصیه اتمام این بازی سرگرم کننده Ethan Hawke, هیجان انگیز, Predestination; بزرگ بابا همه دلتنگ زمان سفر طرفداران بازگشت به آینده; James Cameron, کلاسیک, نابودگر; از کیانو ریوز کمدی با یک قریب الوقوع عاقبت, لایحه و ted’s Excellent Adventure; تارکوفسکی فلسفی استاکر; بسیار محبوب (توسط افرادی غیر از من) دکتر که; Avengers: Endgame, اگر شما به نحوی نمی بینم آن را قبل از در حال حاضر و در نهایت کریستوفر نولان در زمان های دیگر خم, فیلم Interstellar (و هر چند وقت است که واقعا تنها به عنوان یک داستان گفتن ترفند های آن) Memento.

هر من از دست رفته ؟ اجازه دهید من در نظر دانم.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020


3:50

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>