Vodafone Hutchison Australia برای تبدیل شدن به TPG مخابرات در روز دوشنبه


tpg-telecom-logo.png
تصویر: TPG

نام Vodafone Hutchison Australia طولانی نیست برای این جهان پس از TPG سهامداران تایید شده ادغام دو telcos در روز چهارشنبه.

TPG گفت 99.19 درصد از سهامداران حاضر در شخص و یا از طریق پروکسی در یک کنترل از راه دور سهامدار جلسه رای را به نفع این قطعنامه که برابر با 99.99 درصد از آرا. آستانه مورد نیاز 75 درصد از سهامداران.

تصویب سهامداران لگد کردن مراحل نهایی روند ادغام با یک جلسه دادگاه برای تصویب مجموعه ای برای جمعه و وودافون استرالیا به تغییر نام TPG محدود مخابرات به عنوان ادغام طرح می آید را به اثر در روز دوشنبه. در همان روز سهام TPG خواهد بود delisted از استرالیا اوراق بهادار (ASX). TPG در حال حاضر با استفاده از نماد های اخیر TPM.

روز بعد, سابق, Vodafone نهاد ظاهر خواهد شد در ASX تحت TPG نماد با معوق شهرک.

باید به عنوان خوانده شده: Vodafone استرالیا و TPG ادغام: همه چیز شما نیاز به دانستن

قدیمی TPG نیز توزیع ویژه سود سهام به سهامداران آن به پایین تر از آن سطح پول نقد به دلیل بدهی خالص نیست به اندازه کافی بالا.

به عنوان بخشی از توافق ادغام هر دو طرف برای رسیدن به جدول با AU$2.24 میلیارد دلار از بدهی — و هر دو شرکت در حال نزدیک شدن به آن از جهات مختلف است. وودافون به حال AU$6.1 میلیارد دلار بدهی خالص در پایان سال 2019 و به عنوان بخشی از آن بازسازی بخشی از بدهی های خود را منتقل خواهد شد بر روی آن Vodafone Group و Hutchison Australia صاحبان.

جولای 13 دوخته شده است به عنوان تاریخ اجرای رخ خواهد داد و سود سهام توسط TPG پرداخت می شود همه از آن خواهد شد قبل از این نهاد جدید آغاز می شود به طور منظم ASX تجارت در جولای 14.

“امروز یک نقطه عطف مهم در روند ادغام و موضوع را به دادگاه نهایی تایید ما خواهد شد آوردن VHA و TPG هم در دو و نیم هفته” وودافون استرالیا مدیر عامل Inaki Berroeta گفت.

“ادغام خواهد شد ایجاد یک پیشرو در خدمات ارتباطات از راه دور ارائه خواهد شد که به خوبی موقعیت درایو قوی تر رقابت در بازار و ارائه مزایای به مشتریان و سهامداران است.”

در حالی که برچسب ادغام برابر, در, حسابداری, شرایط, Vodafone فرو خواهد شد TPG و سپس نام خود را به TPG. VHA به دست آوردن 100 ٪ از TPG سهام خواهد شد که به نوبه خود TPG به یک شرکت تابعه تماما متعلق به. TPG سهامداران خواهد شد و سپس بازگشت در بازگشت یک سهم تازه ادغام شده شرکت برای هر TPG به اشتراک گذاری آنها را.

وقتی کامل VHA سهامداران را 50.1 درصد از شرکت های جدید و TPG خواهد شد که باقی مانده 49.9 درصد از این شرکت است. Berroeta خدمت خواهد کرد به عنوان مدیر عامل و زمان TPG رئیس David Teoh خدمت خواهد کرد به عنوان صندلی.

TPG نیز چرخید آن سنگاپور عملیات به عنوان Tuas محدود است که انتظار می رود به نظر می رسد در ASX تحت نماد توا در ژوئن 30.

عادی معاملاتی از Tuas و جدید TPG انتظار می رود برای شروع در جولای 14.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>