ویکتوریا دولت محاکمه touchless عابر پیاده عبور تکنولوژی در ملبورن


braums-touch-less-push-button-burwood-6-2000px.jpg
تصویر: حمل و نقل برای NSW

دولت ویکتوریا تیمی با جانسون کنترل و Braums به دادگاه با استفاده از touchless عبور عابر پیاده سنسور در ملبورن به حداقل رساندن انتقال coronavirus.

خودکار عبور عابر پیاده طراحی شده توسط جانسون کنترل با استفاده از فن آوری مادون قرمز پس از پیاده نیست باید به لحاظ جسمی با فشار دکمه. آنها به سادگی موج دست خود را در مقابل این دکمه که باعث signalised عبور.

فشار, اما, ادامه خواهد داد به وجود داشته باشد برای بینایی.

این تکنولوژی در ابتدا که trialled در مقابل ملبورن سلطنتی بیمارستان زنان و بیمارستان سلطنتی ملبورن.

“این بیماری همه گیر است منجر به یک نیاز ضروری برای نوآوری است که ارتقای ایمنی و جلوگیری از انتقال بیماری در جامعه. بنابراین با اولیه آزمایشات انجام شده با وزارت حمل و نقل مورد ستایش قرار داد یک موفقیت جانسون کنترل است که به دنبال به جلو به گسترش تکنولوژی بیشتر در صحرا” جانسون کنترل در بیانیه ای گفت.

این شرکت افزود که در حال همکاری با “چندین شوراهای محلی که خود و حفظ تعداد زیادی از گذرگاه عابر پیاده و ترافیک سیگنال دارایی برای تحویل مرحله بعدی محاکمه”.

آزمایشی به شرح زیر در footsteps, New South Wales, دولت اعلام کرد که در ماه گذشته بود که آن را با همکاری Braums به اجرای یک آزمایش سه ماهه مشابه تکنولوژی در بوروود.

محاکمه توسط دولت NSW است که در علاوه بر این به های اخیر اجرای خودکار گذرگاه در سیدنی CBD و در حوزه سلامت مانند Manly Beach, Windsor, Redfern و در سراسر سیدنی بیشتر است.

بیشتر از استرالیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>