با استفاده از سیگنال های بی سیم برای تشخیص تراکم جمعیت

وجود دارد در حال حاضر رشد صنعت کلبه از ابزارهای طراحی شده برای اندازه گیری تراکم جمعیت و تعداد کارکنان در فضاه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
crowdd.jpg

وجود دارد در حال حاضر رشد صنعت کلبه از ابزارهای طراحی شده برای اندازه گیری تراکم جمعیت و تعداد کارکنان در فضاهای. به عبارت دیگر همانطور که من نوشته ام جدید نظارت واقعیت این است که تنظیم به عنوان ما رزومه و مستندات و سعی می کنیم به rekindle رویاهای ناهار خوری ، با تشکر از coronavirus.

خوشبختانه بسیاری از توسعه به نظر می رسد اولویت بندی حریم خصوصی. شرکت هایی مانند Outsight و آتنا را قوی تر و جمع و جور فن آوری سنجش با لبه برش AI برای ساخت سنجش و تشخیص سیستم عامل برای چیزهایی مانند جمعیت و biostat نظارت است که آیا تکیه بر اسیر ویدئو و یا شناسایی اطلاعات.

در حال حاضر دانشگاه آنتورپ و imec یک R&D در نوآوری hub اند چرخید CrowdScan یک سیستم است که اقدامات تراکم جمعیت در زمان واقعی با استفاده از یک حسگر بی سیم شبکه.

سیستم دور با دوربین در دسترس نباشد و تکیه می کند تلفن همراه داده ها و یا اطلاعات دیگر است که می تواند افزایش نگرانی های حریم خصوصی. به جای سیستم انتقال 868 مگاهرتز امواج رادیویی و اقدامات میرایی سیگنال. آن در مقایسه با نتایج به یک معیار از میرایی در خالی محیط زیست به منظور محاسبه جمعیت اندازه.

"وجود خواهد داشت هیچ توده حوادث تابستان امسال اما اهمیت اطلاعات دقیق در جمعیت تراکم تنها افزایش یافته پس از coronavirus بحران می گوید:" بن Bellekens مدیر عامل شرکت CrowdScan. "ارائه شده توسط پلیس و اورژانس خدمات با اطلاعات دقیق در جمعیت تراکم آنها می توانید سریع و هدف گیری است. این می تواند کمک به شهرستانها تضمین اجتماعی فاصله در جاهایی که تراکم جمعیت بالا است مانند خیابان های شهر, رویدادهای عمومی و یا پارک. CrowdScan همچنین با هدف ایجاد یک آنلاین " جمعیت فشار سنج,' برای نشان دادن تراکم جمعیت در مکان های خاص."

برای طرفداران حفظ حریم خصوصی استفاده از یک غیر-ضبط فناوری برای نظارت بر جمعیت اندازه خواهد بود خوش آمدید.

این فن آوری در آثار قبل از coronavirus بیماری همه گیر. این برای اولین بار اعتبار در حوادث در مقیاس بزرگ مانند Tomorrowland, بازگشت هنگامی که حوادث در مقیاس بزرگ شد یک چیزی. اخیرا مدل کسب و کار منتقل شده و دور از حوادث دلایل آشکار و نسبت به خدماتی که به دولت های محلی و شهرستانها. های اخیر یک خلبان اندازه گیری اندازه گروه تجمع در فضاهای عمومی در نزدیکی MAS موزه در واقع شدهاست.

"در واقع شدهاست این اکوسیستم نوآوری برای metropolitanism و هوشمند شهر ما دانشگاه است که با تمرکز بیش از همیشه در ایجاد ارزش از تحقیقات می گوید:" سیلویا Lenaerts معاون رئیس انتفاعی و توسعه از دانشگاه آنتورپ. "برای انجام این کار ما همکاری با دولت در شهرستان در کسب و کارهای محلی و شهروندان است."

این spinoff برجسته ارزش نوآوری هاب متمرکز بر انتقال فناوری و توسعه است.

"باز کردن نوآوری هاب مانند چراغ تسهیل این فرایند با آوردن مردم با هم و به طور فعال در راه اندازی پروژه های که به طور موثر به نفع شرکای. این که چگونه CrowdScan رشد به یک راه اندازی است که با توجه به کروناویروس بحران شد مربوط تر از همیشه. این spin-off است یک کتاب درسی به عنوان مثال چگونه تحقیقات علمی علمی کاربردی علوم مهندسی در واقع می تواند تولید تاثیر در جامعه است."

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب