آمریکا و اتحادیه اروپا سپر حریم خصوصی داده های پیمان باطل بیش نظارت ترس – CNET


lukas-wsfrxqtvryi-unsplash

تصمیم دادگاه می تواند باعث ویران کردن برای ما با تکنولوژی شرکت های فعال در اروپا است.


Lukas/Unsplash

اروپا دادگاه زده یک ضربه به شرکت هایی که تکیه بر انتقال داده ها بین اروپا و آمریکا در روز پنج شنبه با حکم حریم خصوصی محافظت داده های قرارداد نامعتبر است.

در حکم دادگاه اروپایی عدالت قضات ابراز نگرانی می کند که حریم خصوصی سپر گواهینامه نمی به اندازه کافی محافظت از اطلاعات شهروندان اروپایی از ما فعالیت های نظارتی در همان راه آنها محافظت شده در اتحادیه اروپا. اساسا هیچ تضمینی وجود ندارد که حریم خصوصی حمایت های ارائه شده توسط قانون در اتحادیه اروپا را می توان تایید کرد که مردم اطلاعات سفر به آمریکا.

“محدودیت در حفاظت از اطلاعات شخصی ناشی از قوانین داخلی ایالات متحده در دسترسی و استفاده ما از مقامات دولتی از جمله داده های منتقل شده از اتحادیه اروپا به ایالات متحده که در این کمیسیون مورد بررسی حریم خصوصی سپر تصمیم گیری هستند و نه محدود در یک راه که ارضا نیاز است که اساسا معادل” گفت: قضاوت.

مورد آورده شد به CJEU توسط وکیل و فعال حداکثر سچرمس شده است که به دنبال موارد مربوط به حفاظت از شهروندان اروپایی’ داده همیشه از ادوارد Snowdon آیات در معرض میزان ما فعالیت های نظارتی در سال 2013 است. موارد خود را تا حد زیادی مربوط به انتقال داده ها با Facebook و شروع در ایرلندی دادگاه به سطح است که در آن شرکت های اروپایی ستاد بر اساس هستند قبل از تشدید بالا قضایی نردبان. اما تاثیر داده های موافقت نامه های گسترده تحت تاثیر قرار نه تنها رسانه های اجتماعی در شرکت ها, اما بانک ها و شرکت های حقوقی و بسیاری از انواع دیگر از شرکت.

سچرمس در بیانیه ای گفت که او خوشحال بود در مورد تصمیم دادگاه و در توییتر آن را به نام “100% برنده” برای حفظ حریم خصوصی. “به نظر می رسد این دادگاه را دنبال کرده است ما در تمام جنبه های” او گفت:. “این است که در مجموع به ایرلندی DPC و Facebook. روشن است که ما باید به طور جدی خود را تغییر نظارت قوانین اگر ما می خواهید به شرکت در ادامه به نقش عمده ای در بازار اتحادیه اروپا.”

حریم خصوصی سپر قرار بود به جای قبلی بندر امن توافقبود که هم حکومت نامعتبر توسط دادگاه بازگشت در سال 2015 پس از دیگری مورد آورده سچرمس. دیگر داده های مکانیسم وجود دارد, بنابراین اینترنت نمی خواهد بلافاصله به وقفه اما آن را مختل چارچوب اکثر شرکت ها تکیه می کنند برای انتقال داده ها بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا.

“این غیر مسئولانه بود و از کمیسیون اروپا برای اتخاذ حریم خصوصی سپر هر دو از حقوقی و سیاسی دیدگاه” گفت: Estelle Massé ارشد تحلیلگر سیاست در حقوق دیجیتال گروه دسترسی در حال حاضر. “از کمیسیون نادیده گرفته و از نظر حقوقی حفاظت از اطلاعات کارشناسان و جامعه مدنی خواست که در برابر این معامله را تصویب.

“ما امیدواریم که این بار کمیسیون اروپا تساوی نتیجه گیری لازم از این حکم و این نسخهها کار در تمام اصلاحات لازم” او اضافه شده است.

کمیسیون اروپا تنظیم شده است برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از امروز که در طی آن پاسخ خواهد داد به تصمیم دادگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>