ما می افزاید: 11 بیشتر شرکت های چینی به نهاد لیست برای اویغور نقض حقوق بشر

ایالات متحده اضافه شده 11 بیشتر شرکت های چینی به آن نهاد لیست خود را به اتهام دخالت در سرکوب مسلمانان اویغور و دیگر مسلمان اقلیت های قومی در چین به طور موثر ممنوعیت آنها از خرید با ما فن آوری بدون مجوز.

نه از کسانی که شرکت های اضافه شده به این نهاد لیست به اتهام قرار دادن مسلمانان اویغور به کار اجباری. این شرکت در حال OFilm گروه چنژی Esquel نساجی حرفه Bitland فناوری اطلاعات حرفه Meiling, Hetian Haolin مو لوازم جانبی Hetian Taida پوشاک چهار فصل گروه نانجینگ همکاری منسوجات و Tanyuan تکنولوژی با توجه به اعلام.

باقی مانده دو شرکت سین کیانگ جاده ابریشم BGI و پکن لیوه BGI شد تحریم برای انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی استفاده می شود بیشتر به سرکوب Uyghurs و دیگر مسلمان و اقلیت های وزارت بازرگانی ایالات متحده گفت.

“پکن به طور فعال ترویج سزاوار سرزنش عمل کار اجباری و سوء استفاده از DNA جمع آوری و تجزیه و تحلیل طرح به سرکوب شهروندان خود گفت:” وزیر بازرگانی ویلبر راس.

“این عمل اطمینان حاصل شود که محصولات و فن آوری ها استفاده نمی شود در حزب کمونیست چین را نفرت حمله در برابر دفاع اقلیت مسلمان جمعیت.”

OFilm است که گفته می شود یک شریک استراتژیک و تامین کننده انواع شرکت های فن آوری مانند Acer, ASUS, آمازون, Dell, HP, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Meizu, Microsoft, Asus, Samsung, Sony, Vivo, Huawei و ZTE با توجه به گزارش منتشر شده در ماه مارس توسط استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) یک مخزن فکر می کنم ایجاد شده توسط دولت استرالیا.

به ASPI گزارش اضافه شده است که OFilm تولید مولفه های کلیدی از آیفون 8 و آیفون X دوربین از فن آوری های اپل در سال 2017. در حال حاضر تحریم شرکت نیز در اپل 2019 تامین کننده لیست [PDF].

به زودی پس از این گزارش منتشر شد, LG فاصله خود را از OFilm و محروم داشتن هر گونه ارتباط با یکی از کارخانه های به نام در این گزارش.

“ال جی الکترونیک انتظار دارد همه از آن تولید کنندگان به رعایت ما تامین کننده رفتاری است که بسیار روشن است ما در موضع مورد کار اجباری. LG Electronics هیچ رابطه مستقیم با هر شرکت نام OFilm” در کره ای chaebol گفت: به ZDNet.

در ضمن حرفه Bitland یکی دیگر از شرکت های اضافه شده به این نهاد در فهرست می گوید: در آن وب سایت است که آن را با همکاری گوگل, Haier Hisense, HTC, HP و Lenovo.

چین مواجه شده است و رشد محکومیت برای درمان آن از اویغور مسلمانان و دیگر اقلیت مسلمان با گزارش های متعدد حاکی از این است که مقامات چینی شده اند ردیابی حرکات این افراد است. همچنین وجود داشته است گزارش ها از دیگر نقض حقوق بشر مانند نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی گوشی های اویغور مسلمان و قرار دادن مسلمانان اویغور به “آموزش مجدد” اردوگاه.

قبل از این آخرین تحریم ها از ماه اکتبر 37 شرکت های چینی در حال حاضر اضافه شده به این نهاد فهرست موارد نقض مربوط به سین کیانگ. دولت آمریکا نیز قرار داده شده چینی دیگر شرکت های فن آوری از جمله Huawei و ZTE در آن نهاد لیست و برچسب آنها را به عنوان امنیت ملی تهدید.

مربوط به پوشش

تکنولوژی غول های عقب راندن اجباری اویغور کار ادعا می کند

ASPI گزارش ادعا می کند تکنولوژی زنجیره تامین با استفاده از کارگران بودند که مجبور به نقل مکان به خارج از استان سین کیانگ.

کاربران چینی حمله Notepad++, برنامه, پس از ‘رایگان اویغور’ آزادی

Notepad++’s GitHub ردیاب موضوع آب گرفتگی با pro-چینی و ضد غربی پیام. ضد چینی فعالان مبارزه با خود دادن و حملات در پکن رژیم است.

ما blacklists 28 چینی اشخاص با استناد به نقش خود در سرکوب مسلمانان اویغور

HikVision و Dahua دو نفر از بزرگترین تولید کنندگان در جهان از فن آوری نظارت در میان کسانی که در لیست سیاه قرار گرفته است.

شرکت چینی برگ مسلمان-ردیابی و تشخیص صورت پایگاه داده در معرض آنلاین

محقق در می یابد یکی از پایگاه های داده استفاده می شود برای پیگیری جمعیت مسلمان اویغور در سین کیانگ.

ما ممنوعیت صادرات دوگانه و استفاده از techology به هنگ کنگ بیش از چین امنیتی جدید قوانین

وزارت بازرگانی می گوید که در حال حاضر بیش از حد مخاطره آمیز به ارسال تکنولوژی هنگ کنگ به عنوان آن ممکن است در نهایت در حزب کمونیست چین دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>