به روز رسانی بودجه خود را به اثبات رکود اقتصادی – CNET


gettyimages-1173354647
گتی ایماژ

به عنوان coronavirus بحران همچنان بر اقتصاد بسیاری از خانواده ها در حال کار بر روی منابع محدود است. شاید شما از دست داده اید کار شما مانند میلیون ها نفر دیگر آمریکایی هستند. شما ممکن است رو به کاهش ساعت یا مراقبت از فرزندان یا بستگان در یک وقت ظرفیت.

با بسیاری از شرایط مختلف می توان آن را دشوار است به کنترل امور مالی خود را-به ویژه با منابع محدود. اما اگر شما هر گونه درآمد در آینده — یک کار جانبی-فشار دادن و یا بیمه بیکاری — شما می توانید به روز رسانی بودجه خود را به شما از طریق این زمان دشوار است. در اینجا چگونه به اثبات رکود اقتصادی بودجه خود را.

ادامه مطلب: در میان coronavirus بیکاری این شرکت در حال استخدام توسط هزاران نفر

1. ببینید چقدر شما نیاز به

نیازهای خود را می تواند تغییر هفته به هفته اما بررسی بودجه خود را اغلب برای دیدن حداقل مقدار شما نیاز به پوشش هزینه های خود را مانند نیازهای اساسی و هر صورتحساب شما می توانید استطاعت. اگر شما نیاز به ایجاد یک بودجه با جزئیات هر منبع درآمد — حتی اگر آن را بیکاری — به عنوان به خوبی به عنوان هزینه. هزینه های خود را در حال چیزهایی مانند خانه و خودرو پرداخت اما همچنین شامل چیزهایی مانند غذا و وام دانشجویی و گاز است.

مطمئن شوید که هزینه های خود را نمی, بالاتر از درآمد خود را و اگر آنها را ببینید که در آن شما می توانید به کاهش است. مثلا وام دانشجویی خود را پرداخت مکث از طریق سپتامبر. 30 بدون مجازات. اگر شما وام های دانشجویی است که آزاد کردن برخی از پول اضافی در بودجه خود را برای اختصاص به موقع صورتحساب.

نقد و بررسی چقدر پول شما در آینده و مطمئن شوید که تمام پایگاه های خود را پوشش داده است. اگر شما هر گونه اضافی نگه داشتن آن را در اطراف برای هفته آینده یا ماه آینده. پس آینده نامشخص است — برای سلامت خود و اشتغال خود را-آن را خوب است برای نگه داشتن یک کمی پول اضافی در اطراف. اگر شما می توانید صرفه جویی در پول اضافی که بیش از یک ماه در نظر بگیرید قرار دادن به بالا-عملکرد حساب پس انداز مانند مارکوس یا متحد.

ادامه مطلب: Coronavirus مشکلات وام: آنها چه هستند و چگونه کار می کنند و چگونه برای به دست آوردن یکی

2. نوار پایین بودجه خود را به استخوان لخت

اگر شما به آن نیاز نیست خندق آن است. این می تواند چیزهایی مانند اشتراک جعبه ورزشگاه و یا هر چیزی که شما تعیین کرده اند تا به پرداخت به طور منظم است که شما در حال استفاده نیست در حال حاضر. در حالی که خدمات جریان در حال دیدن برخی از آنها بیشتر استفاده می شود ماه تا کنوندر نظر گرفتن توقف و یا لغو آنهایی که شما در حال استفاده نیست.

آن را نیز زمان خوبی برای تنظیم هر خط آیتم های شما نیاز دارید اما انعطاف پذیر هستند مانند مواد غذایی است. اگر شما صورتحساب خود را منظم تحت پوشش, دیدن چقدر پول شما می توانید قرار داده و نسبت به مواد غذایی در هر هفته یا ماه. لیست مواد غذایی خود را نیز ممکن است نیاز به محروم کردن به استخوان لخت, بیش از حد.

به یاد داشته باشید به فروشگاه شربت خانه خود را قبل از جسارت کردن به مواد غذایی بیشتر است. به عنوان فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر در زیر برخی از چیزهایی که در منابع محدود ممکن است شما دسترسی به تمام مواد تشکیل دهنده برخی از دستور العمل های تماس برای. استفاده از آنچه شما باید قبل از خرید مواد غذایی بیشتر است. تنها ذخایر اگر شما پول اضافی و منابع در دسترس است. برای مثال داشتن اضافی را در فریزر و یا فقط زیادی فریزر فضا برای انبار کردن گوشت اضافی.

3. توقف کمک به صندوق های بازنشستگی

این که آیا شما یک کار حمایت حساب ایرا یا ترکیبی از بسیاری از انواع مختلف از وجوه آن زمان به طور موقت توقف کمک های خود را.

خود را از رکود بودجه را عادی بودجه; شما در حال برنامه ریزی برای در حال حاضر شما نه آینده شما. برای پوشش خود را به طور منظم هزینه های مانند خانه پرداخت آب و برق و مواد غذایی شما نیاز به پول نقد در دست است. صندوق بازنشستگی خود را می توانید صبر کنید تا زمانی که شما پول اضافی برای کمک.

بیشتر بخوانید: چگونه به شروع به سرمایه گذاری در حال حاضر

4. ذخایر نقدی خود را

نگه داشتن پول خود را در به راحتی در دسترس حساب مانند چک یا حساب پس انداز. آن را باید یک حساب کاربری شما می توانید پول نقد از هر زمان که شما به آن نیاز دارید. همچنین باید محل شما در حفظ و بیشتر از پول خود را هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

این به این معنا نیست نایاب سرمایه گذاری خود را و حرکت آن همه را به حساب جاری خود را (مگر اینکه شما نیاز دارید که پول برای پوشش ملزومات خود را). اما شما باید مانیتور چقدر پول شما نیاز هفتگی یا ماهانه — و یا با این حال اغلب هزینه های خود را ممکن است تغییر کند.

5. تاخیر در پرداخت وام

این که آیا شما در خانه, خودکار, دانش آموز یا وام های شخصی در حال حاضر زمان برای رسیدن به وام دهندگان خود را برای سختی ها و گزینه های.

بسیاری از وام دهندگان وام خودرو اجازه می دهد وام به تاخیر در پرداخت و یا جلوگیری از هزینه های اضافی توسط waiving هزینه ها (مانند هزینه های اواخر). همچنین بررسی خود را با بیمه خودرو برای دیدن اگر آن را به ارائه هر گونه مشکلات کمک. Geico, برای مثال, توقف لغو اگر شما از دست یک پرداخت یا اگر سیاست خود را منقضی می شود.

فدرال وام دانشجویی دریافت یک شکست به عنوان پرداخت به حالت تعلیق درآمد از طریق سپتامبر. 30 و بهره تعلق نمی در آن زمان. اما اگر شما هر گونه وام های دانشجویی خصوصی شما نیاز به تماس با فرد قرض دهنده برای دیدن آنچه که شما واجد شرایط برای. وام های شخصی نیز از طریق وام دهندگان خصوصی باید تماس گرفته شود در یک مورد به مورد و بر اساس بیش از حد.

همچنین بررسی خود را با شرکت های سودمند برای دیدن آنچه که منابع آنها می تواند ارائه دهد. مثلا AT&T ارائه شده است دسترسی به اینترنت برای 10 دلار در ماه برای خانواده های کم درآمد که واجد شرایط. همچنین توقف ختم بی سیم تلفن منزل یا خدمات باند پهن اگر شما قادر به پرداخت صورتحساب خود را. اما شما نیاز به رسیدن به ارائه دهنده خود را برای توضیح وضعیت خود را.

ادامه مطلب: 5 راه برای صرفه جویی اگر شما ترس از سرمایه گذاری

استفاده از منابع خود را برای پوشش هزینه های در حال حاضر

به یاد داشته باشید که داشتن یک صندوق اضطراری است به استفاده از در صورتی که شما در مواقع اضطراری است. نترس به جلو و پول نقد از صندوق های سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی و یا صرفه جویی به پرداخت برای همه چیز شما نیاز به امروز.

آن را نیز زمان خوبی برای استفاده از کارت های اعتباری خود را. اگر شما به اندازه کافی پول برای پرداخت صورتحساب خود را مانند اجاره و پرداخت با استفاده از کارت اعتباری خود را هر زمان که شما می توانید. حتی اگر شما شروع به حمل یک تعادل از ماه به ماه شما اطمینان حاصل شود شما باید به اندازه کافی پول نقد برای پوشش شما تا زمانی که شما به آن نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>