دانشگاه UNSW دانشمندان تا انسجام زمان از یک اسپین-مدار کوانتومی محاسبات کيوبيت در سیلیکون

یک تیم به رهبری دانشمندان دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW) اعلام کرده است “به طور قابل توجهی” افزایش انسجام زمان از یک اسپین-مدار کوانتومی بیت (کيوبيت) در سیلیکون اجازه می دهد آنها را برای حفظ اطلاعات کوانتومی برای طولانی تر است.

ARC مرکز تعالی برای محاسبات کوانتومی و فن آوری ارتباطات (CQC2T) مستقر در خارج از دانشگاه UNSW گفت: نتایج باز کردن یک مسیر جدید به سیلیکون کامپیوترهای کوانتومی مقیاس پذیر و کاربردی است.

“اسپین-مدار qubits بررسی شده است برای بیش از یک دهه به عنوان یک گزینه به مقیاس تعداد qubits در یک کامپیوتر کوانتومی به عنوان آنها آسان به دستکاری و زن و شوهر بیش از مسافت های طولانی است. اما آنها همیشه نشان داده شده است بسیار محدود انسجام بار بیش از حد کوتاه برای کوانتومی technologies” آزادی از CQC2T توضیح داد.

این تحقیقات نشان می دهد که طولانی انسجام بار ممکن است زمانی که اسپین-مدار اتصال به اندازه کافی قوی است. دانشمندان نشان داده اند انسجام بار 10000 x بیش از پیش ضبط شده برای اسپین-مدار qubits.

“ما اين عقل متعارف بر سر آن با نشان دادن فوق العاده طولانی انسجام بار — ~10 میلی ثانیه — و از این رو است که اسپین-مدار qubits می تواند قابل ملاحظه ای قوی” CQC2T محقق ارشد و استاد دانشگاه UNSW سون Rogge گفت.

همچنین نگاه کنید به: استرالیا طرح بلند پروازانه برای برنده شدن در این مسابقه کوانتومی

در توضیح دستیابی به موفقیت CQC2T گفت: ثبات کيوبيت تعیین طول زمان است که آن را می تواند حفظ اطلاعات کوانتومی. آن گفت: در اسپين-مدار qubits اطلاعات ذخیره شده بر روی چرخش الکترون به عنوان به خوبی به عنوان آن در حال حرکت است.

“این است که قدرت اتصال بین این دو چرخش نگه می دارد که کيوبيت پایدار و کمتر در معرض تخریب توسط برق سر و صدا در دستگاه های” آن گفت:.

“این اطلاعات کوانتومی در اکثر اسپين-مدار qubits بسیار شکننده است. ما اسپين-مدار کيوبيت ویژه است زیرا کوانتومی اطلاعات ذخیره شده در آن است که بسیار قوی” اضافه شده Dr تاکاشی کوبایاشی که انجام پژوهش در دانشگاه UNSW و در حال حاضر بر اساس از دانشگاه توهوکو در ژاپن است.

“اطلاعات ذخیره شده در جهت چرخش و مدار الکترون نه فقط چرخش. دایره مدار شارژ الکترون و چرخش قفل شده هم مانند چرخ دنده با توجه به جاذبه قوی در اسپين-مدار اتصال.”

کوبایاشی گفت: افزایش قدرت که اسپین-مدار اتصال اجازه می دهد تا این تیم در رسیدن به به طور قابل توجهی طولانی تر انسجام بار.

برای یک کامپیوتر کوانتومی به بهتر کلاسیک, کامپیوتر, تعداد زیادی از qubits نیاز به کار با هم برای انجام محاسبات پیچیده است.

زمان واقعی دسترسی به تجاری کوانتومی محاسبات در ابر

D-Wave Systems اعلام کرده است که گسترش آن جهش کوانتومی ابر خدمات به هند و استرالیا اجازه می دهد توسعه دهندگان و محققان و کسب و کار در سراسر هر دو کشور دسترسی به D-Wave 2000Q کوانتومی کامپیوترهای هیبریدی حل و کوانتومی محیط نرم افزار (QAE).

این شرکت با شعار خدمت به عنوان زمان واقعی ابر دسترسی به تجاری کامپیوتر کوانتومی.

“محاسبات کوانتومی آماده است و اساسا تبدیل راه کسب و کار و حل مشکلات مهم منجر به بازده و عمیق ارزش کسب و کار در صنایعی مانند حمل و نقل, سرمایه گذاری, دارو, و, بسیار, بیشتر,” D-Wave معاون رئیس جمهور از نرم افزار و خدمات موری تام گفت.

“آینده از محاسبات کوانتومی است که در ابر. به همین دلیل ما مشتاق به گسترش جهش به هند و استرالیا که در آن پر جنب و جوش tech صحنه خواهد دسترسی به زمان واقعی کامپیوترهای کوانتومی و ترکیبی solver سرویس برای اولین بار باز کردن فرصت های جدید در صنایع.”

تعداد کل پشتیبانی کشور است که در حال حاضر 37 با D-Wave شعار بیش از 200 اولیه برنامه های کاربردی ساخته شده با سیستم های آن است.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>