دانشگاه نیویورک افشا نقض داده ها, کارکنان و سوابق سرقت

دانشگاه نیویورک است اعلام نقض داده ها ناشی از یک حمله سایبری تجربه شده توسط یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات.

اطلاعات شخصی متعلق به “فارغ التحصیلان کارکنان و دانش آموزان و گسترش شبکه ها و حامیان” فکر این است که به سرقت رفته است در طی این حادثه اگر چه تعدادی از افراد به طور بالقوه نهفته است اعلام نشده — و نه چند سال به عقب به سرقت رفته و پرونده های مربوط به.

با توجه به علمی موسسه نامها و عناوین جنس و تاریخ تولد, دانشجو, شماره, شماره تلفن, آدرس ایمیل, آدرس های فیزیکی و مشخصات مربوط به سوابق ممکن است گرفته شده است. علاوه بر این, البته, اطلاعات, مدارک دریافت اطلاعات پیرامون فعالیت های فوق برنامه, حرفه ای, کارفرمایان, بررسی, پاسخ, و هر دو مستند فارغ التحصیلان و فعالیت های مالی ممکن است در معرض.

همچنین نگاه کنید به: Amtrak افشا اطلاعات نقض بالقوه نشت از حساب مشتری داده

دانشگاه می گوید که یک ransomware حمله علیه Blackbaud یک شخص ثالث محاسبات ابری ارائه شد علت سرقت اطلاعات. Blackbaud فراهم می کند مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خدمات به دانشگاه نیویورک.

Blackbaud تجربه یک حمله سایبری در مارس سال 2020 است. این شرکت می گوید که cybercriminals قادر به “حذف یک کپی از یک زیر مجموعه از داده ها را از ما خود میزبانی محیط زیست” قبل از اینکه بوت از شبکه و در حالی که Blackbaud اصرار دارد که مهاجمان قادر به به طور کامل استقرار ransomware و رمزگذاری و یا قفل کردن آن سیستم باج شد و هنوز هم پرداخت می شود.

CNET: توییتر سرکوب هزاران نفر از QAnon حساب

“از آنجا که حفاظت از داده های مشتریان ما اولویت ما پرداخت cybercriminal تقاضا با تایید که کپی آنها حذف شده بود و نابود” Blackbaud گفت: در یک اعلان عمومی در جولای 16. “ما هیچ دلیلی برای این باور است که هر گونه اطلاعات فراتر رفت و cybercriminal شد و یا خواهد شد سوء استفاده می شود; و یا منتشر خواهد شد و یا در غیر این صورت در دسترس عموم.”

Blackbaud می گوید: نقض داده ها را شامل نمی شود هر گونه داده های رمزگذاری شده مانند جزئیات حساب بانکی, اطلاعات کارت اعتباری و یا حساب کاربری و اعتبار.

دانشگاه نیویورک مطلع شد که اطلاعات آن درگیر شد و در همان روز به عنوان اعلان عمومی. در حالی که Blackbaud پرداخت می شود تا هیچ تضمینی وجود ندارد که اطلاعات نابود شد به عنوان موافقت کرد و به این ترتیب دانشگاه نیز راه اندازی شد خود را بررسی و به اطلاع کارکنان, دانش آموزان و انگلستان کمیساریای اطلاعات دفتر (ICO) از این حادثه.

TechRepublic: کنترل از راه دور کار: ما تاکید کرد و پریشان و ساخت این امنیت خطا

علاوه بر این دانشگاه نیویورک می گوید که “در حال کار با Blackbaud به درک به همین دلیل وجود یک تاخیر بین آنها پیدا کردن نقض و اطلاع رسانی و همچنین به عنوان آنچه که اقدامات آنها گرفته شده برای افزایش امنیت است.”

“ما بسیار تاسف ناراحتی که این نقض داده ها توسط Blackbaud ممکن است باعث” این دانشگاه اضافه شده است.

ZDNet رسیده است به دانشگاه نیویورک با نمایش داده شد اضافی و به روز رسانی خواهد شد زمانی که ما گوش به عقب.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>