دانشگاه ملبورن و مکعب تست هوش مصنوعی دوربین برای بهبود ایمنی جاده


gridsmart-final.jpg
تصویر: Cubic Transportation Systems

دانشگاه ملبورن و مکعب, حمل و نقل, سیستم های همکاری برای تست چگونه یک هوش مصنوعی دوربین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود جاده کاربر ایمنی و مدیریت ترافیک است.

به عنوان بخشی از پروژه هفت دوربین نصب شده در تقاطع ها همراه ملبورن Rathdowne خیابان است که بخشی از استرالیا یکپارچه مرکب اکوسیستم (عمومی).

AIMES است که به رهبری دانشگاه ملبورن تاسیس شد در سال 2016 به زندگی-تست های مختلف حمل و نقل تکنولوژی در خیابان های ملبورن در یک پیشنهاد به ارائه امن تر و پایدار حمل و نقل شهری نتایج.

این Gridsmart دوربین های توسعه مکعب با استفاده از زمان واقعی بینایی کامپیوتر برای ردیابی و شناسایی بین جاده های مختلف کاربران — از جمله اتومبیل موتور سیکلت دوچرخه سواران و عابران — در حالی که آنها منتقل می کند و از طریق تقاطع ها.

با توجه به عمومی مدیر در دانشگاه ملبورن Majid Sarvi قادر به تشخیص های مختلف کاربران جاده ها به خصوص “آسیب پذیر” کاربران جاده مانند دوچرخه سواران موتور و عبور و مرور کمک خواهد کرد که تعیین چقدر سبز زمان افراد نیاز به عبور از یک تقاطع با خیال راحت.

“در حال حاضر ما سیستم حمل و نقل تنها می تواند تشخیص اتومبیل یا کامیون در یک محل خاص است که درست در پشت خط توقف. که توسعه داده شد در سال 1979 یا 1980 … و این محدودیت آن است.”

“برای مثال شما نمی دانید که طول صف در پشت تقاطع چگونه بسیاری از اتومبیل های در حال انتظار که چگونه بسیاری از دوچرخه در حال انتظار و یا چگونه بسیاری از عابران در حال انتظار در پیاده رو برای عبور. اگر شما نمی دانید که شما نمی توانید آن را مدیریت کند.

“با این تکنولوژی دوربین همه از این امکان پذیر است. چیز خوب در این است که آنها می تواند تجزیه و تحلیل کل ترافیک با استفاده از پردازش تعبیه شده به آنها و شما حتی نمی نیاز به بلند کردن تصویر از دوربین.”

همچنین نگاه کنید به: 3 اجزای لازم موفق شهرهای هوشمند (TechRepublic)

Sarvi گفت: این طرح نیز با استفاده از دوربین به عنوان مثال مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص نزدیک به دست حوادث است.

“اگر ما می تواند جمع آوری اطلاعات در مورد کسانی که در حوادث پس از آن ما می توانیم فکر می کنم در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر ما می توانیم تغییر سیگنال تنظیم به نحوی به کاهش خطر تصادفات و … که یک راه مناسب برای به نگاهی به آنچه در حال وقوع است,” او گفت:.

تنظیم به زندگی در ماه سپتامبر این دوربین با توجه به Sarvi را تکمیل موجود 250-به علاوه سنسور که در حال حاضر وجود دارد در AIMES.

او گفت که این دوربین خواهد بود بخشی از کار مداوم توسط دانشگاه به “جمع آوری اطلاعات درست و مطمئن شوید که آن را درست پس از آن نگاه در نحوه استفاده از آن, چگونه برای نشان دادن اثربخشی آن” با امید داده خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به چه ویکتوریا وزارت حمل و نقل و مدیریت ترافیک است.

در اوایل سال جاری مکعب همکاری با Moovit به عنوان بخشی از یک توافق قطعی به طور مشترک توسعه یک راه حل های تلفن همراه برای حمل و نقل عمومی سازمان.

تحت مشارکت مکعب ادغام خواهد شد Moovit تحرک-as-a-Service (MaaS) راه حل با خود همراه مسافران برنامه به ارائه خدمات هشدار, اطلاعات در مورد نزدیکی و خدمات حمل و نقل خطوط مرکب سفر قابلیت های برنامه ریزی و زمان واقعی اطلاعات ورود. فروش بلیط برای سفر و حمل و نقل گزینه های است که می تواند بر اساس هزینه و یا سفر مدت نیز خواهد بود یکپارچه این شرکت گفت.

پس از اتمام این پلت فرم در دسترس خواهد بود به موجود مکعب مشتریان از جمله حمل و نقل عمومی آژانس در بریزبن بوستون شیکاگو, لس آنجلس, میامی, نیویورک, سان فرانسیسکو و واشنگتن, DC.

مکعب بوده است که قبلا به اتهام توسعه کوئینزلند حمل و نقل عمومی سیستم های فروش بلیط پس از دولت اختصاص داده AU$371 میلیون دلار برای ارتقا به عنوان بخشی از آن 2018-19 بودجه.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>