هواپیمایی متحده ساخته دردناک بیانیه ای که ممکن است ترساندن مسافران کسب و کار

کامل از آن ؟ United Airlines ×screen-shot-2017-05-15-at-07-05-18.jpgچه tech اجرایی در حال حاضر زمانی که خواست

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399
screen-shot-2017-05-15-at-07-05-18.jpg

کامل از آن ؟

United Airlines

چه tech اجرایی در حال حاضر زمانی که خواسته به پرواز برای کسب و کار ؟

به نوعی کار از خانه تا به حال برخی از مزایای استفاده از ایمنی و در عین حال در حال حاضر وجود دارد نشانه هایی که در سفر است که به آرامی از سرگیری. برخی از آن شاید حتی برای کسب و کار.

آلمانی مدیران برای مثال دوباره پرواز به چین است. علاوه بر این United Airlines اعلام کرد که آن را با اضافه کردن 25,000 پرواز به ماه اوت برنامه و از سرگیری آن در پروازهای بین سان فرانسیسکو و شانگهای در ماه جولای 8.

این یک مسیر که در آن گزارش می گویند اپل به طور معمول استفاده می شود به صرف $150 میلیون سال با ایران.

شما ممکن است تصور کنید پس از آن که ایالات متحده خواهد اطمینان حاصل شود هر امکان احتیاط است که گرفته شده برای اطمینان از این پرواز هستند و همچنین محافظت از COVID-19به عنوان امکان پذیر است.

شما ممکن است تصور کنید که شرکت های هواپیمایی انجام خواهد شد همه آنها می توانند برای اطمینان اجتماعی فاصله. شما همچنین ممکن است تصور کنید که آنها علاقه مند در پول است.

دلتا مسدود کردن وسط صندلی تا پایان ماه سپتامبر.

در عین حال خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد آن را به پر کردن هر صندلی در دسترس -- چیزی هواپیمایی شناخته شده در طول سال. و در حال حاضر چیزی که وحشتناک مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci و CDC مدیر رابرت Redfield که به اعتقاد این خدشه دار ایمنی انسان.

و پس از آن وجود دارد متحده.

آن هم به نظر نمی رسد بنابراین مشتاق مسدود کردن وسط صندلی در همه. آن توضیح هر چند ممکن است یک یا دو مسافران blanche.

به عنوان Business Insider در گزارش شرکت هواپیمایی ارشد ارتباطات افسر جاش ارنست ارائه شده به رسانه ها جلسه: "وقتی که می آید به مسدود کردن وسط صندلی که یک استراتژی روابط عمومی. که یک استراتژی ایمنی."

جدی توضیح داد که هندسه از آن همه است. او گفت: "هنگامی که شما در هیئت مدیره این هواپیما اگر شما در حال نشستن در راهرو و وسط صندلی خالی است فرد در سراسر راهرو از شما این است که ظرف شش فوت از شما. فرد در پنجره است که ظرف شش فوت از شما. مردم در ردیف در مقابل شما هستند ظرف شش فوت از شما. افرادی که در ردیف پشت سر شما هستند ظرف شش فوت از شما."

بله شرکت های هواپیمایی را در یک جا از شکوه پول درآوردن, کاهش فضای بین صندلی ها به چیزی شبیه به فضای بین دندان انسان. با این حال به پرتاب یک دست و به سادگی می گویند "aw سخت" نیست بیش از حد به دور از مشکل این است که تگزاس و کشورهای دیگر تا به حال با مردم ازدحام در میله های زندان.

علاوه بر این, اجرای, ماسک پوشیدن به خصوص در پروازهای دیگر نمی شود آسان است. به ویژه هنگامی که بسیاری از خدمه پرواز ممکن است مایل به گرفتن بیش از حد بزرگ یک نقش پلیس.

جدی هر چند, expained هواپیمایی نیست به طور فعال pro-coronavirus: "اگر شما می خواهید برای ایمن ماندن در هواپیما, ما نیاز به پوشیدن ماسک. ما نیاز به خوب تصفیه هوا. هواپیما باید کاملا تمیز و ما نیاز به مطمئن شوید که در هر مرحله از سفر خود را که در آن ما می توانیم اجتماعی فاصله است که ما در حال انجام آن است. همه این مراحل است که دانشمندان توصیه می شود که ما را."

ممکن است این بود که همان دانشمندان که فقط توضیح داد که آنها واقعا نمی خواهم این ایده از وسط صندلی ها پر بودن?

شما ممکن است می گویند که به صورت جدی دقیق در توصیف مشکلات نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا. شما ممکن است موافق است که اجتماعی فاصله در هواپیما غیر ممکن است.

در عین حال برخی از خلبانان معتقدند بیشتر می تواند انجام شود. متفقین انجمن خلبانان که نشان دهنده خطوط هوایی آمریکا خلبانان معتقد است دولت باید خرید وسط صندلی-و برخی دیگر از صندلی بیش از حد -- به منظور ایجاد فاصله بیشتر بین مسافران است.

اتحادیه رئيس جمهور سروان. اریک فرگوسن پیشنهاد کرد: "دولت خواهد خرید صندلی به اندازه کافی در هر پرواز برای از بین بردن نیاز برای هر مسافر به نشستن در کنار یک غریبه." بنابراین هواپیمایی پول خود را دریافت کنید در حالی که مسافران احساس امن تر است.

شما ممکن است mutter که اکثر tech مدیران -- به خصوص اگر آنها کار را برای اپل -- خواهد شد پرواز در کلاس کسب و کار, پس چرا نگرانی ؟

در عین حال من دیده ام بسیاری از انواع تکنولوژی در عقب اتوبوس با من و که می تواند یک روز به زودی شروع به اتفاق می افتد دوباره. من تعجب می کنم که چگونه آنها ممکن است احساس کنند در مورد فشرده توسط ایالات و مشابه خطوط هوایی.

لطفا من پزشک نیستم و من نمی خواهد همیشه بازی یکی در تلویزیون و نه حتی در یک دولتی کنفرانس مطبوعاتی. در عین حال اگر من با توجه به انتخاب بین یک هواپیما با صندلی های خالی وسط و یکی که stinkingly کامل من همیشه انتخاب کرد. آن را صرفا روابط عمومی. این است که در برخی از عجیب و غریب کشتی از ذهن من هنوز هم آن را باور خواهید بود حاشیه امن تر (و قطعا راحت تر).

و در حال حاضر که آیا من باید برای پرواز به آستین یا شانگهای هر چیزی که من می توانید انجام دهید برای افزایش حاشیه ایمنی توسط کوله کسری من انجام دهد.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن