UCLA بیمارستان کودکان ادوات جدید هوش مصنوعی ربات به بهبود سلامت روان در طول درمان

طب مدرن اغلب می تواند ایجاد سحر و جادو اما اغلب یک اقامت طولانی در بیمارستان می تواند به طور قابل توجهی تاثیر سلامت روان به خصوص در کودکان جدا شده از پدر و مادر خود را برای اولین بار در زندگی خود را.

در حال حاضر جدید هوش مصنوعی ربات بزرگ است که به ما بیمارستان برای کمک به کودکان شادتر خواهد بود در طول اقامت در بیمارستان.

UCLA children's hospital implements new AI robot to improve mental health during treatment zdnet
Expper فن آوری

رابین توسط یک هوش مصنوعی ربات ساخته شده توسط ارمنستان مبتنی بر راه اندازی Expper فن آوری های که طراحی شده است برای کمک به بچه ها در بیمارستان, ضرب و شتم تنهایی و انزوا.

کودکان می تواند بسیار آسیب پذیر به اثرات و استرس درمان فشرده با افراد ناآشنا و پیچیده تجهیزات و روشهای دردناک.

ربات با اندازه کمتر از چهار فوت قد و وزن 55 پوند در نظر گرفته شده است به یک همراه و همدم دوستانه ربات با یک کودک پسند طراحی که در تعامل با کودکان به آنها منحرف کردن اذهان از این روند است. آن استفاده می شود برای ایجاد یک peer-to-peer ارتباط با کودکان برای کاهش استرس خود را.

رابین ساخته شده است به طور کامل قابل بازیافت bioplastic که می تواند استریل با اشعه ماوراء بنفش نور یا سایر مواد ضد عفونی کننده برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به یک ویروس و سرایت.

این ربات با بهره گیری از هوش مصنوعی مبتنی بر ثبت اختراع در حال بررسی فن آوری برای ساخت peer-to-peer عاطفی تعامل با کودکان است. این تکنولوژی با استفاده از یادگیری تقویتی به لنگر مربوط به واکنش های احساسی با تجزیه و تحلیل حالات چهره و زمینه مکالمات.

آن را می سازد یک مدل حافظه به طوری که این ربات می تواند هوشمندانه واکنش نشان می دهند تکرار الگوهای شکل گرفته بر تجارب قبلی.

آن را به یاد کودکان, احساسات, الگوی, گفتگو, عبارات صورت و الگوهای رفتاری) ساختمان پیگیری دیالوگ با توجه به ویژگی های فردی خاص کودک.

رابین است که مجهز به یک چندوجهی چرخ سیستم و می تواند حرکت در یک محیط پزشکی در حال حرکت از یک اتاق به اتاق و می تواند در دیدار های متعدد بیماران در طول یک روز است.

عاطفی خود را بیان سیستم متشکل از احساسات مختلف و حالات چهره است که به تصویر کشیدن هر یک از احساسات. آن هوش هیجانی تکنولوژی اجازه می دهد تا رابین برای بیان احساسات و واکنش نشان می دهند به طور طبیعی به شرایط و تعامل با کودکان است.

این شرکت شروع به توسعه رابین در سال 2018 افزایش سرمایه از دره سیلیکون قبل از دانه سرمایه شرکت کندو سرمایه گذاری و SmartGateVC.

Expper برنامه های که بعد از آن در سال 2020 این ربات قادر خواهد بود برای تشخیص کودکان, سن, سخنرانی, یادگیری روانشناسان’ پاسخ سوالات و تکثیر درآمده است.

یک مطالعه آزمایشی با ربات انجام شد در Wigmore درمانگاه در ایروان است. در طی نه هفته پژوهش 85 کودکان در سنین بین 4 و 12 سال شرکت داشتند. این بررسی نشان داد که رابین ربات افزایش سطح شادمانی کودکان 26 درصد و کاهش سطح استرس با 34 درصد در طول اقامت در بیمارستان.

این شرکت به تازگی اعلام کرد که UCLA ماتل بیمارستان کودکان مستقر رابین به صورت نظیر به نظیر تعامل با کودکان است.

آن را نیز نشان داد که آن امضا قرارداد با ABC بچه های گروه دندانپزشکی خواهد شد که رابین را خانه دوم در آمریکا پس از UCLA. همچنین انتظار برای استقرار این ربات در بیمارستان بزرگ در کالیفرنیا است.

روبات های تعاملی مانند رابین به نفع سایر بیماران در بیمارستان علاوه بر کودکان است. هر کسی که تا کنون صرف برخی از زمان در بیمارستان می دانید چه یک جداسازی تجربه می توان آن را.

تعامل با هر کسی-حتی یک هوش مصنوعی ربات — می تواند به بهبود سلامت روان برای همه تعامل آن با و است که تنها می تواند یک چیز خوب برای بهبود سلامت کلی.

هوش مصنوعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>