بارگذاری بدست حمل و نقل شرکت نرم افزاری Routematch

Uber پنج شنبه اعلام کرد که آن را به دست آورد حمل و نقل شرکت نرم افزاری Routematch. سوار سهم شرکت گفت: مقابله پشتیبانی از بارگذاری تلاش برای گسترش مجموعه خود را از فن آوری های حمل و نقل در شهرها است. شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است.

تاسیس در سال 2000 Routematch شناخته شده است برای توسعه حمل و نقل نرم افزار برای سازمان های حمل و نقل. این شرکت نرم افزار فراهم می کند طیف وسیعی از خدمات برای بخش حمل و نقل از جمله فروش بلیط, سفر, برنامه ریزی و ردیابی خودرو برای مسیر ثابت حمل و نقل تقاضا پاسخ برنامه ریزی حمل و نقل و همچنین به عنوان ابزار پرداخت و paratransit خدمات.

“این کسب به ارمغان می آورد با هم بارگذاری تخصص در تقاضای جهانی در تحرک فن آوری با Routematch ثابت قابلیت های سراسر paratransit پرداخت ثابت-مسیر ابزار و سفر, برنامه ریزی خدمات” Uber نوشت: در آزادی مطبوعات. “هر دو شرکت بر این باورند آن را ایجاد نوآوری های جدید است که آن را آسان تر برای سازمان به ارائه راه حل های مناسب حمل و نقل به سواران خود را از طریق گسترش مجموعه ای از فن آوری است.”

بارگذاری شده است با همکاری حمل و نقل عمومی و سازمان های پس از 2015 اما ramped تا تلاش خود را در این منطقه در ماه های اخیر. در ماه ژوئن پرده برداری بارگذاری همکاری با مارین کانتی در کالیفرنیای شمالی در اطراف استفاده از ناوگان خود در نرم افزار مدیریت.

Uber نیز از فشار بیشتر به تحویل مواد غذایی در فضا با آن $2.65 میلیارد دلار کسب Postmates.

پوشش مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>