دو تجاری ماهواره و ایستگاه های زمینی در آلیس اسپرینگز

تصویر: Ekistica Ltd بومی کسب و کار استرالیا (IBA) اعلام کرده است ساخت و ساز از یک جفت تجاری ماهواره و ایستگاه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399
satellite-ground-stations-built-in-alice-springs.jpg
تصویر: Ekistica Ltd

بومی کسب و کار استرالیا (IBA) اعلام کرده است ساخت و ساز از یک جفت تجاری ماهواره و ایستگاه های زمینی در آلیس اسپرینگز.

تبلیغ به عنوان توسعه برای اولین بار از نوع خود در بومی متعلق به زمین در استرالیا, IBA گفت: زیرساخت های جدید دارای پتانسیل برای کاهش زمان تاخیر برای وضوح بالا زمین مشاهده تصاویر پایین از ساعت یا چند روز به دقیقه.

آن گفت: ماهواره و ایستگاه های زمینی را افزایش استرالیا توانایی در مدیریت بحران از جمله برخورد با طوفان و bushfires و همچنین به عنوان کمک های نظارت بر محیط زیست, حفاظت از مرزها و عملیات جستجو و نجات.

IBA که به ارائه کمک های مالی برای ساخت و ساز گفت: این امر نیز دارای استراتژیک از جمله نظارت بر اثرات اقتصادی از بیماری های همه گیر مانند COVID-19 از فضا.

این پروژه ساخته شده بود موفق و متعلق به بومی شرکت: مرکز تکنولوژی مناسب (CfAT) و شرکت های تابعه آن Ekistica با مسئولیت محدود و CfAT ماهواره ای شرکت و همچنین Ingerreke تجاری که گذاشته بتن در ماه دسامبر.

IBA گفت: این تسهیلات به شکل بخشی از یک شبکه جهانی از ایستگاه های زمینی توسط Viasat, Inc نام زمان واقعی زمین است.

همچنین نگاه کنید به: Dion Devow ماموریت برای کمک به پر کردن شکاف بین بومی استرالیایی و آن

"این تسهیلات به ارمغان می آورد با هم ماموریت ما از مذاکره و تعامل با مردم و نوآوری و برتری -- قرار می دهد و مردم بومی در خط مقدم استرالیا در حال رشد فضای بخش" CfAT مدیر عامل پیتر Renehan گفت.

"در حالی که بسیاری از قفل شده را از COVID-19 ما ایجاد شده است سرعت کامل پیش رو با یک بومی متعلق به تیم مدیریت پروژه و پشتیبانی از خدمه که مونتاژ آنتن."

Renehan وجود دارد گفت: در حال حاضر عرضه محدود مناسب زمین مشاهده ایستگاه های زمینی در استرالیا و گفت: آلیس اسپرینگز شد و یک موقعیت استراتژیک را به استفاده از سرعت در حال رشد بازار است.

"این سایت کاملا واقع شده است که ما قادر خواهد بود به downlink تصاویر خود را به سراسر استرالیا زمین و آب," او اضافه شده است.

"ما بسیار هیجان زده در مورد آینده این تکنولوژی که ما می دانیم پتانسیل به نفع بسیاری از جوامع ما مانند ما بومی رنجرز که پس از زمین و دریا به کشور و می توانید با استفاده از تصاویر با وضوح بالا از فضا برای انجام شغل خود را."

CfAT نیز اعطا شده است امکانات تعمیر و نگهداری قرارداد توسط Viasat, که تولید مستمر بومی اشتغال و فرصت های آموزشی برای جامعه Renehan گفت.

IBA رئیس ادی سرخ به شدت گفت: چند دلار سرمایه گذاری قرار می دهد CfAT بر روی نقشه به عنوان یک تجاری فناوری و نوآوری و توپی که او گفت: تراز وسط قرار دارد با اولویت های استرالیا آژانس فضایی.

"این فقط آغاز است و ما می توانیم آینده ای روشن برای CfAT که به خوبی موقعیت را تبدیل به یکی از پیشرو استرالیا شرکت کنندگان در ماهواره و فضای صنعت," او اضافه شده است.

مربوط به پوشش

iNTTN democratising دسترسی به ارتباطات از راه دور در سراسر استرالیا

مدیر عامل شرکت جید میلر یک هدف رسیدن به تمام بومی استرالیایی ارائه آنها را با دسترسی به ارتباطات از راه دور.

تغییر آب و هوا و گزش NBN به دنبال preinstall لینک های ماهواره ای در تخلیه مراکز

NBN مدیر عامل Stephen غم و اندوه است گفت: آب و هوا در حال رفتن به بدتر و از آن است که یک تمرکز جدی برای این شرکت است.

دفاع علائم فضا, ماهواره, مقابله با گیلمور فضای, فن آوری

برای ساخت یک موشک برای راه اندازی کوچک بر روی کامپیوتر کاربر و ماهواره به مدار تا سال 2022.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب