توییتر دورسی آدرس هک عظیم به عنوان درآمد اسلامپ کاربران افزایش می یابد – CNET


twitter-9925

توییتر در گزارش خود درآمد سه ماهه دوم در روز پنج شنبه قبل از بازار باز می شود.

جیمز مارتین/CNET

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در روز پنج شنبه تلاش برای فرونشاندن نگرانی های امنیتی در مورد شبکه های اجتماعی پس از هکرها ربوده حساب با مشخصات بالا سیاستمداران مشهور و کسب و کار برای فروختن یک cryptocurrency اومدی.

“ما نقل مکان کرد و به سرعت به نشانی آنچه اتفاق افتاده است را گرفته اند و مراحل اضافی برای بهبود انعطاف پذیری در برابر هدفمند مهندسی اجتماعی تلاش اجرا متعدد راهکارهایی برای بهبود امنیت سیستم های داخلی ما و در حال کار با اجرای قانون” دورسی در بیانیه ای گفت. “ما درک می کنیم مسئولیت و متعهد برای بدست آوردن اعتماد از همه سهامداران ما با هر عمل ما از جمله چگونه آدرس ما این مسئله امنیت است.”

دورسی که سخنان آمد که این شرکت گزارش خود درآمد سه ماهه دوم. که دوره اول کامل سه ماهه است که در آن اقتصاد در سراسر جهان شد طرح میتوانست توسط coronavirus مستندات و کسب و کار تعطیل.

در طول سه ماه منتهی به 30 ژوئن توییتر در زمان در $683 میلیون دلار درآمد زیر $707.5 میلیون تحلیلگران مورد بررسی توسط تامسون رویترز رود و پایین 19 ٪ در سال بیش از سال است. توییتر از دست داده و 16 سنت در هر سهم در زیر ریزش 0 سنت در هر سهم وال استریت پیش بینی شده است. از جمله برخی از هزینه های چنین به عنوان جبران خسارت سهام بر اساس توییتر از دست داد $1.56 سنت در هر سهم و زیر انتظارات از کاهش 16 سنت در هر سهم.

تبلیغات, که حساب برای بخش عمده ای از توییتر درآمد در آورده $562 میلیون نفر در طول سه ماهه پایین حدود 23 ٪ در سال بیش از سال است. توییتر گفت: آن شاهد وزش بهبود در هزینه تبلیغات در طول سه هفته گذشته از سه ماهه.

تکمیل تبلیغ ما سرور بازسازی و پیشرفت شتاب عملکرد ما تبلیغات نقشه راه. با مخاطبان بزرگتر و پیشرفت در تبلیغات ما حتی بهتر به ارائه برای تبلیغ زمانی که حوادث زندگی می کنند و راه اندازی محصول را که بسیاری از مردم و تبلیغ کنندگان به توییتر بازگشت toour زندگی

اما این شرکت همچنین گزارش 186 میلیون روزانه کاربران فعال — کسانی که می توانید ببینید ads — در طول سه ماهه دوم تا 34 درصد از مدت مشابه سال گذشته است. (برخی از افراد نیز توییت ها از جمله آنهایی که جاسازی شده در اخبار, مقالات بدون ورود به سایت.) توییتر تا به حال 166 میلیون روزانه فعال monetizable کاربران در سه ماهه اول.

در premarket تجارت توییتر سهام در حدود 6 ٪ به $2.25.

دو هفته پس از پایان سه ماهه توییتر جدی رنج می برد هک. رئیس جمهور, باراک اوباما, دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت نیز برخی از برجسته کاربران توییتر که حساب های گرفته شده توسط کاربران ، مشاهیر از جمله Kanye West, Wiz Khalifa and Kim Kardashian غرب نیز هدف قرار دادند در این حمله.

هکرها تا به حال “دستکاری تعداد کمی از کارکنان و با استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به سیستم های داخلی و دور زدن حفاظت های امنیتی را در حساب های چنین به عنوان دو فاکتور تأیید هویت توییتر گفت. هکرها هدف 130 حساب اما آنها تنها قادر به ورود به 45 حساب پس از تنظیم مجدد کلمه عبور. هکرها دریافت داده ها که ممکن است شامل پیام های مستقیم از تا هشت حساب. هیچ یک از کسانی که حساب شد معنی تایید آنها نیست متعلق به سیاستمداران برجسته و مشهور است. اطلاعات دیگر ممکن است قابل دسترسی در ربوده حساب. یک تحقیق در حال انجام است.

مشکلات امنیتی و عملکرد مالی نه تنها مسائل توییتر مواجه است. در طول سه ماهه دوم این شرکت آغاز شده نورد جدید برچسب برای مبارزه با کروناویروس اطلاعات غلط و سرکوب رای دهندگان. برچسب های اگر چه تنها شده اند استفاده می شود در چند مورد پس از آن نه به طور کامل پیشتر گسترش اطلاعات نادرست است.

بر خلاف رقیب خود را Facebook Twitter به سیلی برچسب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای گسترش اطلاعات غلط در مورد پست الکترونیکی-در برگه یا ستایش خشونت علیه معترضان در میان دلایل دیگر.

هنوز هم اطلاعات غلط و تئوری های توطئه در ادامه به گسترش بر روی پلت فرم. توییتر که متکی بر خودکار و تکنولوژی و همچنین برچسب های تقلبی دقیق توییتهایی دربارهی سلامت مربوط به تئوری توطئه در مورد 5G و coronavirus.

در ضمن این شرکت شده است تست ویژگی های جدید در سایت از جمله تنظیم است که به کاربران اجازه انتخاب کنید که می توانید پاسخ به توییت های خود را و به کاربران توانایی به توییت های صوتی از صدای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>