توییتر رونمایی عمده به روز رسانی API از جمله محصول جدید آهنگ برای توسعه دهندگان


twitterapi.png

توییتر روز دوشنبه پرده برداری از نسل بعدی آن رابط کاربردی برنامه نویسی به مناسبت اول کل تعمیرات اساسی API در هشت سال است. شبکه های اجتماعی گفت: V2 API شامل به طور کامل بازسازی شده API بنیاد و محصول جدید آهنگ و سطوح دسترسی برای توسعه دهندگان.

API شد و با توجه به راه اندازی امروز در اوایل دسترسی به, اما این شرکت تصمیم گرفته است به توقف راه اندازی رسمی در نور از شنبه امنیتی حادثه که در آن تعدادی از مشخصات بالا حساب توییتر — از جمله کسانی که متعلق به بیل گیتس, Elon Musk, جو بایدن و باراک اوباما — نقض شد توسط هکرها هل دادن یک بیت کوین سادگی اومدی.

توییتر گفت: هیچ شواهد این حادثه تا به حال چیزی برای انجام با آن API و حرکت به تاخیر V2 راه اندازی شد برای اطمینان از امنیت پلت فرم آن است.

با اینحال API جدید اعلام کرد که یک معامله بزرگ برای توییتر. این شرکت متکی بر توسعه دهنده مشارکت به گسترش قابلیت های پلت فرم آن و به منظور حفظ و توسعه دهندگان ساختمان با خوشحالی API دوباره طراحی شده برای ارائه یک تجربه بهبود یافته با قابلیت انعطاف پذیری بیشتری برابری و وضوح.

ایان کنز سر محصول برای Twitter توسعه دهنده پلت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته که V2 تابع به عنوان یک واحد API با توانایی برای توسعه دهندگان به مقیاس سطوح دسترسی به عنوان مورد نیاز است.

محصول جدید آهنگ شکسته را به سه سطح: استاندارد که رایگان سطح پایه است که راه اندازی خواهد شد برای اولین بار; علمی پژوهشی; و کسب و کار. این شرکت همچنین قصد دارد برای راه اندازی یک توسعه جدید و پورتال استفاده شده است که توسط توسعه دهندگان برای دسترسی به برنامه های مدیریت پروژه و تیم و مجموعه ای از تنظیمات برای کار با API.

اولین نسخه را رایگان پایه سطح دسترسی در دسترس توسعه دهندگان متمرکز دقت در کمک به توسعه دهندگان گوش دادن به و تجزیه و تحلیل مکالمات در توییتر. در حالی که این چیزی است که توسعه دهندگان انجام داده اند برای یک مدت زمان طولانی V2 آزادی به ارمغان می آورد کلیدی بهبود کنز گفت.

مثلا با اساسی جدید سطح دسترسی توسعه دهندگان خواهد شد که توانایی به جریان توییتهایی در زمان واقعی و یا مطالعه گذشته مکالمات در توییتر — ویژگی های است که قبلا فقط در دسترس برای سرمایه گذاری در سطح API توسعه دهندگان.

در ماه های آینده, توییتر گفت که قصد دارد به انتشار یک راهنمای در آینده از API و به روز رسانی عمومی آن محصول نقشه راه برای ارائه دید به آنچه در آینده آینده. این شرکت گفت که آن را ادامه خواهد داد برای اضافه کردن ویژگی های جدید به API از جمله پنهان کردن پاسخ API قابلیت های یک پژوهش دانشگاهی محصول پیگیری و قابلیت تعامل با مکالمات در توییتر.

به عنوان یک نقض امنیتی توییتر با تجربه پنج شنبه این شرکت گفته است که معتقد است یک “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی” بود که در بازی.

“ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار” شرکت توییتی.

“ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها. ما به دنبال به آنچه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را داشته باشد.”

توییتر گفت: پس از آن آگاه شد از این حادثه بلافاصله آن را قفل شده است و حساب های آسیب دیده و حذف توییت ارسال شده توسط مهاجمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>