توییتر می گوید هکرها دسترسی مستقیم پیام از 36 حساب بیت کوین کلاهبرداری – CNET


twitter-9998
جیمز مارتین/CNET

یک هفته پس از هکرها ربوده حساب توییتر از بالا مشخصات کاربران از جمله رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما و بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت با شرکت رسانه های اجتماعی شنبه نشان داد که مهاجمان موفق به دست آوردن دسترسی به پیام های مستقیم از 36 آن به حساب.

رسانه های اجتماعی شرکت نیز گفت: توییتر صندوق از یک انتخاب رسمی در هلند تا به حال دیده شده است اما وجود دارد “هیچ نشانه ای است که هر گونه سابق یا فعلی منتخب رسمی خود را به حال DMs قابل دسترسی است.” این معلوم نیست که آیا مهاجمان قادر به نوشتن و ارسال پیام به کاربران دیگر علاوه بر اینکه قادر به مشاهده پیام های مستقیم.

حساب توییتر از 130 کاربران مورد هدف قرار گرفتند به عنوان بخشی از یک بیت کوین کلاهبرداری چهارشنبه گذشته هنگامی که هکرها ارسال شده توییتهایی درخواست کمک های مالی را از طریق بیت کوین پس از به دست گرفتن کنترل آن به حساب. حساب هدفمند شامل ده ها تن از سطح بین المللی چهره های معروف پوشا, سیاست تکنولوژی و سرگرمی.

اگر چه توییتر را به مشکلات اجرا با cryptocurrency کلاهبرداری در گذشته مقیاس این هک به نظر می رسد بی سابقه نقشه کشی موشکافی بین المللی به آسیب پذیری های امنیتی یکی از محبوب ترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی. توییتر کاهش یافته است یک درخواست برای یک لیست کامل از هدفمند حساب با استناد به آن در حال انجام تحقیقات است.

screenshot-2020-07-23-at-1-15-22-pm.png

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی این پس از ژوئیه وسیع هک.

تصویر توسط Sareena Dayaram/CNET

“هر کس که درخواست من را به عقب و در حال حاضر زمان” خواندن یک صدای جیر جیر از دروازه حساب که وعده داده شده به همه پرداخت ها به یک آدرس بیت کوینی برای بعد از 30 دقیقه.

یک صدای جیر جیر از مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت: “من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19,” مشک را صدای جیر جیر گفت. “من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!”

تمام توییت شد و پس از آن حذف شده و تایید حساب توییتر کسانی که با رنگ آبی علامت بودند به طور موقت خاموش به عنوان بخشی از شرکت اولیه پاسخ به هک. هنوز بی باک هک همراه با توییتر پاسخ باید موجب نگرانی های تازه از کارشناسان امنیت سایبر که سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که تبدیل شده اند به طور فزاینده مهم منبع اخبار و اطلاعات قادر به نگه داشتن عملیات خود را امن.

روز جمعه در توییتر فاش کرد که 45 حساب کرده بود توییتهایی ارسال توسط مهاجمان و هشت عدم تایید حساب تا به حال اطلاعات دریافت شده از آنها. اوباما و گیتس مشک و دیگر کاربران VIP مانند شرکت آمازون جف بزوس و رپ Kanye West که تا به حال حساب خود را به خطر بیافتد همه باید تایید حساب توییتر. هنگامی که کاربران دانلود توییتر خود اطلاعات آن شامل عکس و فیلم و یک کتاب آدرس و اطلاعات دیگر و حتی پیام های مستقیم که بدان معنی است که هکرها شده اند ضروری به مجموع 44 توییتر صندوق.

توییتر معتقد است که مهاجمان قادر به دور زدن حفاظت های امنیتی پس از آنها “با موفقیت دستکاری تعداد کمی از کارکنان و با استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به توییتر سیستم های داخلی.” این شرکت را فاش نمی کند اگر کارکنان بودند فریب به توزیع بیش از این اعتبار و یا رشوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>