توییتر: هیچ مدرکی هکرها دسترسی از کاربر کلمه عبور


Twitter
تصویر از طریق Yucel مورن

در یک به روز رسانی مداوم آن رسیدگی به دیروز عظیم هک توییتر آن گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که هکرها به دست آورده بودند دسترسی به کلمه عبور کاربر.

به عنوان یک نتیجه از این پیدا کردن این شبکه اجتماعی قصد ندارد به تنظیم مجدد هر کاربر کلمه عبور برای رفتن به جلو به عنوان یک نتیجه از حادثه دیروز زمانی که مزاحمان را شکست به صدها بالا مشخصات حساب برای ترویج یک بیت کوین اومدی.

توییتر گفت: هک گرفت بعد از یک شخص ثالث گروه اعدام “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی” در برابر کارکنان خود را برای به دست آوردن دسترسی به آن باطن و داخلی استفاده می شود ابزار برای ارسال توییت از طرف تایید بالا-کاربر-تعداد نمایه ها.

مخدوش حساب شامل پروفایل برای رئیس جمهور سابق آمریکا باراک, اوباما, نتانیاهو معاون رئیس جمهور جو بایدن مشاهیر مانند کنی وست و کیم کارداشیان, اما همچنین شرکت های فن آوری مانند اپل و بارگذاری.

توییتر متوقف حمله دیروز با مسدود کردن حسابهای تأییدشده از ارسال توییت جدید قبل از ریشه کن کردن هکرها از باطن آن.

تایید حساب قفل شده بودند برای چند ساعت قبل از اینکه دوباره.

امروز توییتر نیز مسدود شده و برای تمام کاربران از به tweeting رشته ها که ویژه قالب بندی شبیه به یک آدرس بیت کوین ساخت این کار از برخی از تحلیلگران امنیتی و کد توسعه دهندگان سخت تر به عنوان اندازه گیری نیز مسدود شده و برخی از آنها گردش است که برجسته مشابه به دنبال رشته (مانند فایل هش و دستگاه گوارش مسیر فایل).

در یک به روز رسانی برای بررسی آن امروز توییتر نیز گفت: آن را مسدود و برخی از کاربران از تغییر کلمه عبور خود را اندازه گیری آن را در زمان برای جلوگیری از هک کردن حساب به عنوان یک نتیجه از دیروز هک.

تنها حساب توییتر که تغییر رمز عبور خود را در ماه گذشته تحت تاثیر این آخرین اندازه گیری.

توییتر گفت که بررسی آن در حال انجام است. ما سازمان های اجرای قانون هستند و همچنین به دنبال این حادثه.

برخی از مسائل با توییتر را بررسی باقی می ماند مانند اگر هکرها تا به حال دسترسی به کاربر پیام خصوصی یک سوال توییتر شده است dodging.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>