توییتر معرفی صدای توییتهایی برای iOS


voicerecord-png-img-fullhd-medium.png
تصویر: توییتر

توییتر اعلام کرده که در حال آزمایش یک ویژگی جدید است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد توییتهایی با استفاده از صدای خود را.

مانند tweeting با متن, کاربران شروع خواهد شد با باز کردن توییت آهنگساز قبل از ضربه زدن بر روی آیکون جدید با طول موج برای صفحه نمایش کاربر نمایش عکس با رکورد را فشار دهید در پایین. کاربران پس از آن ضربه بزنید دکمه ضبط برای شروع ضبط صدای خود را و سپس “انجام شد” را فشار دهید برای پایان دادن به ضبط.

هر صدای جیر جیر قطاری تا 140 ثانیه از صدا و توییتر گفت: در یک وبلاگ. هنگامی که ضبط می رسد 140-بار دوم در حد یک صدای جیر جیر به صورت خودکار شروع خواهد به یک موضوع ایجاد کنید.

صدای توییتهایی ظاهر خواهد شد در جدول زمانی به عنوان یک تصویر از مشخصات کاربر.

“بسیاری وجود دارد که می توان در سمت چپ ناگفته یا uninterpreted با استفاده از متن, بنابراین ما امیدواریم که صدای tweeting خواهد شد ایجاد یک تجربه انسانی برای شنوندگان و سرایان به طور یکسان” توییتر نوشت: در این پست وبلاگ.

“این که آیا آن را #storytime در مورد برخورد با وحشی غازها در محله خود را یک روزنامه نگار های اخبار یا دست اول حساب از اعتراض ما امیدواریم که صدای tweeting به شما می دهد توانایی برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را به سرعت و به راحتی خود را با صدای.”

رسانه های اجتماعی غول گفت: ایجاد صدای توییتهایی خواهد شد و در ابتدا در دسترس خواهد بود به یک گروه محدود از iOS کاربران توییتر اما این برنامه را از ویژگی های به طور گسترده ای در دسترس برای تمام کاربران iOS “در هفته های آینده”.

همه کاربران قادر خواهد بود برای دیدن-و یا گوش دادن — به صدای توییتهایی که به نظر می رسد در جدول زمانی خود را و پاسخ به آنها.

توییتر اضافه برای کاربران iOS پخش شروع خواهد شد در یک پنجره جدید از منوی view در پایین جدول زمانی خود را, بنابراین مردم می توانید گوش دادن در حالی که آنها در حرکت و یا استفاده از تلفن خود را.

توییتر نیز تایید کرد که پیام های مستقیم بر روی پلت فرم در حال حاضر خواهد شد در دسترس از طریق آندروید 11 گفتگو API. در یک پست وبلاگ با گوگل, توییتر گفت: اطلاعیه برای پیام های مستقیم را آسان تر برای دسترسی به و پاسخ به از بین بردن نیاز برای ورود به برنامه توییتر.

“با آندروید 11 گفتگو Api های رویه توییتر پیام های مستقیم به گفتگو فضا را حس می کند کامل آن را به عنوان ویژگی های واقعی مردم صحبت کردن در زمان واقعی دو طرفه مکالمات” پست وبلاگ گفت.

بیشتر اخبار توییتر

توییتر ممنوعیت 32k حساب هل دادن, چینی, روسی و ترکی تبلیغات

تمام شبکه های هدفمند کاربران محلی به نفع حزب حاکم.

توییتر مکان منافع عمومی را متوجه رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن tweet

توییتر می گوید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نقض کرده است توییتر قوانین مربوط به تجلیل از خشونت است.

تهمت متهم توییتر از ‘دخالت’ با ما بعد از انتخابات در واقع جاری هشدار

رئیس جمهور ایالات متحده نیز متهم توییتر از ‘سرکوب آزادی بیان’.

توییتر از بین بردن توییتهای با COVID-19 اطلاعات غلط است که می تواند باعث آسیب فیزیکی

اما این شرکت گفت: از آن می توانید اقدام در هر صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im