توییتر تایید داخلی ابزار مورد استفاده در bitcoin-ترویج حمله


gateshack.png

پس از تعدادی از مشخصات بالا حساب توییتر از جمله کسانی که متعلق به بیل گیتس, Elon Musk, و, سیب, شد, نقض در روز چهارشنبه در نتیجه هر کسی با یک حساب تایید شده قادر به صدای جیر جیر برای ساعت های اجتماعی, رسانه های غول گفته است که معتقد است یک “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی” بود که در بازی.

“ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار” شرکت توییتی.

“ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها. ما به دنبال به آنچه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را داشته باشد.”

توییتر گفت: پس از آن آگاه شد از این حادثه بلافاصله آن را قفل شده است و حساب های آسیب دیده و حذف توییت ارسال شده توسط مهاجمان.

این شرکت در ادامه با تایید آن را محدود قابلیت برای یک “بسیار بزرگتر گروه” حساب حتی کسانی که با هیچ شواهدی از خطر بیافتد و آن را به عنوان ادامه آن تحقیقات است.

“این بود که مخل اما آن را یک گام مهم برای کاهش خطر. اکثر قابلیت بازسازی شده است اما ممکن است ما را به اقدامات بیشتر و به روز رسانی خواهد شد شما اگر ما” توییتر نوشت.

حساب که در معرض خطر قرار گرفت قفل شده باقی مانده از 7:38pm PT و این شرکت گفت: دسترسی خواهد بود دوباره بازسازی شد به صاحب اصلی تنها در صورتی از آن است که برخی از این می تواند انجام شود ایمن است.

داخلی, توییتر گفت: همچنین اقدامات برای محدود کردن دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار در حالی که تحقیقات ادامه دارد.

مشابه crypto طرح بود که بر اساس یک حمله هدفمند در یوتیوب حساب در اوایل این سال است. یک هکر ربوده YouTube, حساب, تغییر نام داد و آنها را به مارک های مختلف مایکروسافت و استفاده از آنها را برای پخش یک cryptocurrency Ponzi کلاهبرداری به هزاران نفر از کاربران نما به عنوان یک پیام از بیل گیتس.

Elon Musk نیز مکرر هدف از حساب تصاحب و هکرها هل دادن بیت کوین سادگی کلاهبرداری است.

بیشتر به آمده است.

آخرین اخبار از توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>