تلویزیون در طول سال ها رشد کرده اند ارزان تر و دقیق تر و بزرگتر – CNET


36-samsung-q900

نویسنده با اندازه تا 85 اینچ تلویزیون.

سارا تو/CNET

این داستان بخشی از CNET در 25جشن ربع قرن از صنعت فن آوری و نقش ما به شما گفتن داستان خود را.

اگر شما می توانید نقطه به یک روند تکنولوژی بیش از 25 سال گذشته این است که ابزارهای کوچکتر شدن. همراه, لباس, کامپیوتر, ساعت — تمام بسته قدرت بیشتری به جمع و جور تر بسته تر از همیشه. یک ربع قرن پیش یک تلفن به اندازه یک آجر و چیزی جز برقراری تماس. یک کامپیوتر و یک جعبه بر روی یک میز با یک مانیتور. یک ساعت مچی بسیار زیبا بود بسیار به همان اندازه اما فقط گفت: زمان آن را نمی تواند شروع به تصور کنید که تمام توابع ما می بینیم امروز در smartwatches.

تلویزیون در زمان یک مسیر متفاوت است. آنها دقیق بیش از حد, اما با ظهور تخت-پنل ال سی دی و پلاسما و OLED تکنولوژی آنها نیز رشد کرده است. زیادی است. دو دهه پیش 32 اینچ تلویزیون عظیم بود و مسخره سنگین — به طور معمول بیش از 100 پوند و بزرگ به اندازه کافی به نیاز خود قطعه ای از مبلمان. امروز که صفحه نمایش همان اندازه در نظر گرفته شده است بیش از حد کوچک برای بسیاری از اتاق خواب و شما می توانید یک inconceivably غول پیکر 75-صفحه نمایش اینچ, کمتر از 1000$.

“اندازه صفحه نمایش نگه دارید بزرگتر شدن است و ثابت کرده است که به رانندگی علاقه و تقاضا” گفت: استیون بیکر, VP تجزیه و تحلیل صنعت در NPD group. “شماره 1 دلیل مردم به خرید یک تلویزیون جدید است که برای اندازه صفحه نمایش و انتظار ندارم که به تغییر است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان من راه اندازی یک تلویزیون نقد و بررسی آزمایشگاه در زیرزمین


6:17

کاملا تیوبلس امروز

screen-shot-2020-06-16-at-10-39-55-am.png

سونی 34 اینچ لوله تلویزیون بود 200 پوند وحش.


Crutchfield

من شده است CNET TV مؤلف از سال 2002 و سال ها وقت صرف بررسی تلویزیون برای دیگر نشریات قبل از آن, بنابراین من دیده ام بسیاری از این تغییر در فرد است. من به یاد داشته باشید در یک 34-inch widescreen سونی لوله اشعه کاتد تلویزیون برای نقد و بررسی (یکی از آخرین در نوع خود فوق العاده مجری) و مبارزه با یک همکار برای بلند کردن آن را بر روی یک پایه برای ارزیابی است. چیزی که وزن حدود 200 پوند است. امروز من به طور معمول آسانسور 65-inch LCD و OLED مدل از جعبه های خود را و بر روی سکو توسط خودم-به خصوص در حال حاضر که من کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و همکاران من نیست در اطراف برای کمک به.

از من خواسته بیکر برای برخی از آمار چگونه تلویزیون را تغییر همراه دو معیارهای اساسی: قیمت و اندازه صفحه نمایش. او اولین شماره از سال 2004. که دو سال پس از من آغاز شده در CNET و زمانی که اکثر تلویزیون ها هنوز CRTs و عقب-مدل های طرح ریزی-فقط 7 درصد از تلویزیون به فروش می رسد که در آن سال بودند flat-panel. امروز هر تلویزیون فروخته شده است تخت پنل تلویزیون.

تلویزیون اندازه و قیمت به طور متوسط بیش از 15 سال

اندازه صفحه نمایش قیمت فروش $/مربع. اینچ
2004 25.4 $552 $2.15
2019 47 $336 $0.39

حتی اگر من شده است با بررسی تلویزیون که کل 15 سال کشش آن را هنوز هم برای من شگفت انگیز چگونه استارک این اعداد هستند. قابل توجه ترین است که یکی از آخرین: محاسبه از که اندازه متوسط و قیمت یک اینچ مربع از صفحه نمایش در سال 2004 هزینه بیش از پنج برابر مقدار (!) آن را به عنوان امروز-بیش از هفت برابر حد اگر شما عامل تورم است. بیکر می گوید: قیمت به طور متوسط از تلویزیون به اوج خود رسید و در سال 2007 بین 900 $و $1,000.

مردم نیز خود را تغییر تلویزیون-عادات خرید در 25 سال گذشته. بیکر امتیاز از سه گرایش عمده: ظهور خرده فروشان آنلاین مانند آمازون; این واقعیت است که بزرگ جعبه خرده فروشان از جمله Walmart, Target و Costco در حال فروش بیشتر تلویزیون هر دو آنلاین و در فروشگاه ها و تمایل مردم به خرید یک تلویزیون جدید بدون این که بلند و کشیده بیرون روند. “نقاط قیمت برای با کیفیت بالا و صفحه نمایش بزرگ تلویزیون بسیار کاهش یافته به طوری که یک راه باریک گسترده تر از مصرف کنندگان به راحتی می توانید استطاعت به خرید یک” او گفت:. آن را در حال حاضر بسیار ساده تر و ارزان تر به خرید یک تلویزیون است.

008MITSIBISHI.jpg

CNET اسکات استین در مقابل 92-اینچ میتسوبیشی 840 سری عقب-تلویزیون پروجکشن یکی از آخرین از نوع خود است.

سارا تو/CNET

بوه-bye بزرگ جعبه سیاه

برت پیرس/CNET

قبل از تخت تلویزیون آمد, مهم ترین عامل محدود کننده جرم اتخاذ صفحه نمایش بزرگ نبود میل-ما همیشه گرسنه برای یک همهجانبه تئاتر تصویر در اتاق نشیمن ما. آن فن آوری است. CRT مبتنی بر تلویزیون های اشباع شده در 40 اینچ بنابراین اگر شما می خواهید یک صفحه نمایش بزرگتر خود را تنها انتخاب یک تکنولوژی است که درگذشت هشت سال پیش: عقب-طرح ریزی شده است.

در روز شما می توانید خرید یک عقب-تلویزیون پروجکشن بود که 65 اینچ و یا حتی بزرگتر اما از آن زمان تا یک تکه بزرگ از فضا و هزینه نسبی ثروت. یک مثال خوب بود سامسونگ HL-S5687 من بررسی برای CNET در سال 2006. این 56-inch TV دلار هزینه 2,700 در آن زمان و من آن را به نام “انتخاب بالا برای افرادی که می خواهند 1080p صفحه نمایش بزرگ اما نمی خواهم به شکستن بانک.” بله نزدیک به سه گرند برای 56-inch TV خوب بود ارزش 15 سال پیش. در واقع من گفت: آینده من پدر برای خرید که همان تلویزیون و او با استفاده از آن را برای 12 سال قبل از ارتقاء به یک LG OLED.

و که RPTV بود یک معامله خوب حداقل در مقایسه با پانل های مسطح تلویزیون در آن زمان است. در سال 2005 CNET بررسی یکی از اولین ال سی دی مبتنی بر تلویزیون های Sony KDL-VXBR1. آن را اندازه گیری 40 اینچ در اندازه و هزینه عظیم 4000 دلار. در موفقیت سال تخت پنل تلویزیون های ارزان تر شد به تولید و قیمت ها به سرعت کاهش یافت, کمک مدل مانند Vizio P50HD50 اینچ تلویزیون های پلاسما است که هزینه “فقط” $2,000 — فوق العاده ای مقرون به صرفه در سال 2006. آن زمان چند سال دیگر برای بزرگتر تخت پنل تلویزیون به مقرون به صرفه ،

انتخاب تلویزیون در چربی به تخت انتقال

سال مدل اندازه صفحه نمایش تکنولوژی قیمت
2004 Sony KD-34XBR960 34-inch CRT $2,200
2005 Sony KDL-VXBR1 40-inch ال سی دی $4,000
2006 Vizio P50HD 50 اینچ پلاسما $2,000
2006 سامسونگ HL-S5687 56-inch عقب-طرح DLP $2,700
2007 Panasonic TH-58PX600U 58-inch پلاسما $5,800
2009 Panasonic TC-P54G10 54 اینچ پلاسما $1,600
2009 Mitsubishi WD-65737 65-inch عقب-طرح DLP $1,600
2013 Panasonic TC-P65ST60 65-inch پلاسما $2,000

گذار از عقب طرح به پانل های مسطح بود و در واقع کامل فقط سه سال بعد با CNET آخرین RPTV بررسی 65-inch Mitsubishi WD-65737. در سال 2009 آن را به فروش می رسد برای $1,600 و اگر چه آن را به حال یک “عالی صفحه نمایش-اندازه-به نسبت قیمت” در نقدنوشتن بر روی دیوار برای این لب زشت جعبه های سیاه و سفید. میتسوبیشی گذشته شرکت را به یک RPTV و آن را به فروش می رسد آخرین آن در سال 2012 است.

پور یکی از پلاسما

عقب-طرح جایگزین شد پلاسما در میان صفحه نمایش بزرگ بوده است. برای سال ها به عنوان یک منتقد من هدایت خوانندگان به سمت ال سی دی مبتنی بر تخت پنل تلویزیون اما نسبت به پلاسما یکی دیگر از تخت پنل تلویزیون تکنولوژی که در آزمون تولید یک تصویر بهتر برای پول کمتر از ال سی دی. پاناسونیک به رهبری راه را با تعداد زیادی از مدل های عالی و سامسونگ نیز تا به حال برخی از نمونه فوق العاده با هر شرکت در تلاش برای شکست دادن دیگر در کیفیت تصویر با موفقیت هر سال است. در نهایت نیاز به وضوح بالاتر-یعنی 4K که پلاسما نمی تواند به راحتی رسیدن به — و کاهش قیمت ال سی دی تحت فشار قرار دادند پلاسما خارج از بازار است.

03Panasonic_TC-PZT60_35564328_35567247.jpg

این ZT60 نهایی پاناسونیک تلویزیون پلاسما در بیشتر راه بیش از یک.

سارا تو/CNET

پاناسونیک ساخته شده آن آخرین مصرف کننده تلویزیون های پلاسما برای ما در سال 2013 بسیار عالی ZT60یک مجموعه من مورد ستایش قرار داد به عنوان “نزدیک تر از همیشه به کیفیت تصویر مناسب.” سامسونگ متوقف ساخت جدید پلاسما در همان سال و اگر چه آن گل سرسبد مدل نیز بسیار عالی F8500باقی مانده در فروش از طریق زیر سال. این واقعا آخرین تلویزیون های پلاسما.

این دو مارک های نمونه چگونه شرط بندی روی اشتباه تلویزیون, تکنولوژی, اسب می تواند به چپ چپ. پاناسونیک به شدت سرمایه گذاری در پلاسما اما پس از آن تکنولوژی نتوانست آن را به پایان رسید تا ترک ما به طور کامل در 2016-و را فروخته یک تلویزیون جدید در اینجا پس. سامسونگ سرمایه گذاری در درجه اول در ال سی دی و اخیرا در آن SUHD و QLED-مارک انواع ال سی دی و برد شماره 1 در سراسر جهان سهم بازار در تلویزیون برای بیش از یک دهه است.

2019 بالا 5 سهم بازار (واحد فروش)

سامسونگ 21 درصد
TCL 15%
Vizio 14%
LG 10%
Hisense 5%

“تغییر در 15 سال گذشته است که به وضوح با نام تجاری تغییر دور از مارک های ژاپنی بودند که رونده در آن زمان و ظهور مارک های کره ای و اخیرا هم این مارک های چینی گفت:” بیکر. ژاپن مبتنی بر تولید کنندگان میتسوبیشی, هیتاچی و پاناسونیک بودند همه خانواده TV نام در 15 سال گذشته است. همه را از متمایل شدن به بیرون از بازار به اتاق را برای کره ای ها و چینی ها از مارک های مانند سامسونگ و ال جی و TCL.

سونی یک نیروی بیش از 25 سال گذشته و تنها عمده در تلویزیون, ساز باقی مانده امروز دیده است سهم بازار خود را کوچک پیوسته است. آن را حتی در Top 5 دیگر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جشن 25 سال از CNET


3:58

به 85 اینچ (برای 1000$) و فراتر از آن

من موافق با بیکر: مردم همیشه می خواهید بزرگتر و ارزان تر تلویزیون. مرز بعدی است که تقریبا incomprehensibly بزرگ — 85 اینچ-اما امروز شما می توانید یکی برای $1,700. آن را نمی خواهد طولانی قبل از هزینه آن 999 دلار و یا حتی کمتر. که ممکن است نزدیک به حد بالایی سنتی flat-panel LCD و OLED با تکنولوژی هنگامی که شما در نظر حمل و نقل و عواملی مانند شما می دانید اتصالات چیزی که از طریق یک راهرو اما مدولار MicroLED و rollable OLED دو زمان راه حل است که در علاوه بر این به خوب قدیمی از مد افتاده پروژکتور.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سامسونگ روی دیوار 292-اینچ MicroLED تلویزیون: بزرگ


3:35

پس شروع کردم به دیگر تلویزیون روند گرفته اند نگه دارید بیش از حد. امروز مجموعه scads از ساخته شده است در جریان برنامه های الکسا و گوگل دستیار صوتی کنترل 4K و 8K قطعنامه با محدوده دینامیکی بالا و بیشتر. اما قابل توجه ترین تغییر برای من بوده است که بالونی اندازه و تا آنجا که من نگران هستم این چیز خوبی است. وقتی که می آید به خانه سرگرمی بزرگتر واقعا بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>