خود را به نوبه خود اکو نقطه به قابل حمل هوشمند بلندگو برای $27 – CNET


ggmm-d3-battery-base

GGMM

شاید آن اندازه کوچک; شاید آن را داخل پارچه پیچیده جن ظاهر. بدون در نظر گرفتن نسل سوم اکو نقطه های مورد علاقه من است از انواع هوشمند بلندگو و تنها می تواند ساخته شود بهتر است با یک بهبود کوچک: اضافه کردن یک باتری آن را قابل حمل. چند شرکت را پر کرده اند که نیاز دارید و برای زیر 50 دلار شما یک تعداد انگشت شماری از گزینه های برای تبدیل نقطه خود را به قابل حمل هوشمند بلندگو. از هم اکنون از طریق جولای 24, شما می توانید GGMM D3 باتری پایه برای $27 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف GGMM0718 در پرداخت. که حدود 7 کردن قیمت به طور منظم $34.

در هفته گذشته معامله شد کمی بهتر — $25 — اما آن را تمام شده نسبتا به سرعت. به دلیل وجود مقدار زیادی از تقاضا برای این ابزار, من موفق به ترتیب CNET معامله منحصر به فرد برای این هفته که تقریبا به عنوان خوب.

این GGMM پایه است که به زیبایی ساده است. اسلاید خود را third-gen اکو نقطه بر روی آن تا نقطه شمع به قدرت پورت و با استفاده از سیم برق که با نقطه وصل و شارژ باتری پایه. این یک 5,200-mAh باتری در هیئت مدیره است که اتهامات در سه و نیم ساعت و به شما می دهد حدود هفت ساعت از حمل کابل و عملیات.

این نقطه همان باقی می ماند; بلندگو و میکروفن ندارد, پنهان, پس, نقطه کار می کند و برای تلفن های موبایل دقیقا به عنوان طراحی شده است. یک استثنا: پایه بلوک 3.5 mm صوتی پورت بنابراین شما نمی توانید پلاگین نقطه به یک سخنران خارجی. از سوی دیگر شما می توانید جدا از پایه و حمل آن در هر نقطه که شما می خواهید به عنوان طولانی به عنوان آن باقی می ماند در محدوده شبکه Wi-Fi. که به معنی شما می توانید آن را حرکت از یک اتاق به اتاق و یا سبد خرید آن را در خارج از منزل برای یک حیاط خلوت BBQ.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>