به نوبه خود در حالت Gmail بر روی گوشی آندروید خود را و آی فون – CNET


gmail
آنجلا Lang/CNET

بله, شما می توانید درخواست یک systemwide تم تیره در سراسر Google و Apple موبایل سیستم عاملها با 10 اندرویدو iOS 13. اما اگر شما فقط می خواهید dark mode, a la carte, Gmail می توانید به راحتی مطابق — ما در مورد به شما نشان دهد چگونه.

با تشکر از محصولات مانند Facebook Messenger و ق و شل کردن برنامه های محبوبیت حالت های تاریک برای برنامه های در حال حاضر رو به رشد قبل از گوگل و اپل در نهایت آنها را در آغوش گرفت. در حال حاضر تیره حالت است که تقریبا در همه جا.

با تاریک حالت شما می توانید صرفه جویی در مصرف کمی از عمر باتری و صفحه نمایش گوشی خود را ساده تر خواهد شد در چشم خود را در شب. گوگل برای اولین بار اضافه شده حالت تیره به پای اندروید به روز رسانی در 2019 اما این موضوع را نشان نمی دهد تا در همه جا. در اندروید 10 تیره حالت بسیار گسترده تر و برنامه های که با استفاده از سیستم به طور پیش فرض تم به طور خودکار اتخاذ جدید dark حالت زمانی که شما آن را روشن معکوس تیره و روشن رنگ است. نسخه جدید اپل سیستم عامل تلفن همراه نیز این موضوع به طور گسترده از تصویر زمینه و ویجت ها و اطلاعیه ها به تقویم و پیام های.

در اینجا چگونه برای شروع با استفاده از حالت تیره در Gmail در آندروید و آیفون است.

به نوبه خود در Gmail تیره حالت تنظیم در Android: 10

gmaildarkmode

در اندروید 10 هم اکنون می توانید درخواست یک تم تیره به Gmail.

گوگل. تصویر کلیفورد Colby / CNET

در حالی که بسیاری از Google Android apps اتخاذ خواهد شد یک تم تیره هنگامی که شما آن را در تنظیمات کلی شما می توانید تلنگر آن را به طور مستقل در Gmail.

1. در برنامه Gmail در گوشی خود ضربه بزنید همبرگر آیکون در سمت چپ بالا.

2. به پایین لیست ضربه بزنید و تنظیمات.

3. ضربه بزنید و تنظیمات کلی.

4. در بالای لیست ضربه بزنید و تم.

5. شیر ,تاریک, و یا اگر شما در حال حاضر مجموعه ای از تم تیره به عنوان سیستم خود را به طور پیش فرض ضربه بزنید تا سیستم به طور پیش فرض.

مجموعه تم تیره به عنوان سیستم به طور پیش فرض در آندروید 10

برای کسانی که برنامه های کاربردی که به طور خودکار اتخاذ سیستم به طور پیش فرض در اینجا این است که چگونه به نوبه خود در تم تیره.

1. در تنظیمات صفحه نمایش.

2. در نزدیکی پایین از لیست تنظیمات ضامن در تم تیره.

بعد در اینجا این است که چگونه به نوبه خود تیره حالت در جیمیل در iOS 13.

به نوبه خود در Gmail تیره حالت تنظیم برای آیفون

اگر شما مجموعه ای از آی فون خود را به استفاده از جدید systemwide تیره حالت (با رفتن به تنظیماتو سپس نمایش و روشنایی و سپس بهره برداری از تیره) Gmail را اعمال تم به طور پیش فرض هنگامی که شما دریافت به روز رسانی از گوگل. اگر شما با استفاده از در iOS 13, نور, ظاهر, اما اینجا این است که چگونه به نوبه خود در Gmail.

1. در برنامه Gmail tap همبرگر آیکون در سمت چپ بالا.

2. به پایین لیست ضربه بزنید و تنظیمات.

3. ضربه بزنید و تم.

4. شیر تیره.

شما همچنین می توانید فعال کردن تم تیره در iOS 11 و 12 با رفتن به جیمیل تنظیمات و انتخاب تم تیره.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آندروید 11: چه جدید در این بتا عمومی


7:11

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>