سعی کنید این 5 هوشمندانه نقشه های گوگل ترفند برای بیشتر از فقط آنچه را بر روی نقشه – CNET


google-maps-logo-4437

هر کجا که شما به رهبری, نقشه های گوگل می تواند به شما یک عکس فوری از آنچه شما پیدا کنید هنگامی که شما وجود دارد از زمان واقعی جمعیت اعداد به منوها و قیمت و اطلاعات تماس.

آنجلا Lang/CNET

من به ندرت به استفاده از نقشه های گوگل برای دریافت مسیرهای اما من باز کردن برنامه عملا هر روز به دلایل دیگر که ممکن است در نگاه اول آشکار نیست — شما می توانید با استفاده از نقشه های گوگل ترفندهای به انجام مراتب بیشتر از شما نشان دهد که چگونه برای رسیدن از نقطه A به نقطه B.

در زیر تمام کسانی که رنگی الگوهای ترافیک و hi-res تصاویر ماهواره ای پنهان قدرتمند ابزار جستجو ارائه می دهد که crowdsourced اطلاعات در زمان واقعی در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی دفاتر حرفه ای و پارک های عمومی و عملا در هر جای دیگری که شما می خواهید به آن بروید.

نسبت به برخی از نقشه های گوگل’ نسبتا بیشتر در به روز رسانی های اخیر که شامل شدیدا بهبود حمل و نقل ناوبری, زبان ترجمه شده توسط AIو حالت ناشناس برای جلوگیری از ترک یک دنباله مقالهبه نوبه خود توسط نوبه خود جهت به طوری دهه گذشته است. اگر شما در حال حاضر آشنا با این برنامه به عنوان یک ابزار ناوبری بعدی-سطح قدرت مانند اینها تنها یک شیر فشار یا ضربه تند وشدید زدن دور هنگامی که شما می دانید زیر نقشه های گوگل ترفندهای.

به از بند باز کردن قدرت پنهان از نقشه های گوگل نرم افزار را بر روی تلفن خود و یا قرص, نگاهی به پنج راه من با استفاده از نقشه های گوگل تقریبا هر روز که هیچ ربطی به با گرفتن جهات.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نقشه های گوگل نونما آیفون به زودی می تواند کنترل خود را…


1:32

ببینید که چه مدت این خط است که در همه جا از خارج به راهنمایی و رانندگی

img-1254.png

در نقشه های گوگل در برنامه های زمان واقعی اطلاعات در خطوط جمعیت و صبر کنید بار است که در, اما شما می توانید هر ساعت از روز برای دیدن آنچه که شما احتمالا می تواند انتظار می رود پس از آن.

تصویر توسط دیل اسمیت/CNET

قبل از اینکه من قدم زدن به بیرون درب, آیا من از رفتن به خارج, فروشگاه مواد غذایی, مطب دکتر و یا برای تمدید گواهینامه رانندگی, من تقریبا همیشه بررسی نقشه های گوگل برای دیدن دقیقا چگونه مشغول من می توانید انتظار من به مقصد بود. در اینجا چگونه شما می توانید نگاه کردن که اطلاعات بیش از حد.

در نقشه های گوگل, نرم افزار شیر بر روی کسب و کار و یا محل سکونت شما می خواهید به بازدید و پایین حرکت تا زمانی که شما یک گراف برچسب دار محبوب بار. شیر روز از هفته اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر برای بعد که در هفته.

ضربه بزنید بر روی ستون برای دیدن زمان پا-اطلاعات ترافیک یا یکی از ستون های آبی برای دریافت خلاصه ای از چه مشغول شما می توانید انتظار آن را به زمان دیگری: نه شلوغ, خیلی شلوغ, کمی شلوغ و یا به عنوان مشغول به عنوان آن می شود.

بعدی تحت عنوان برنامه ریزی سفر خود را به شما در پیدا کردن اطلاعات کلی مانند اوج زمان انتظار (“تا 5 دقیقه از ساعت 6 صبح — 12 صبح”) و طول متوسط بازدید (“مردم به طور معمول صرف 20 دقیقه در اینجا”). در حال حاضر شما می دانید که آیا شما در داخل و خارج در یک فلش و یا اگر شما نیاز به بسته بندی یک کتاب خوب و یا فقط برنامه ریزی سفر خود را برای یک روز دیگر هنگامی که زمان انتظار نیست تا زمانی.

 coronavirus-cafe-ca-jdolcourt-tuesdaymarch17-coronavirus

می خواهید به صبر کنید تا خط در کافه کوتاه تر ؟ نگاه زیر “محبوب ترین ها بار” برای دیدن هنگامی که جمعیت معمولا مردن است.

جسیکا Dolcourt/CNET

چک کردن منوها, عکس ها و نظرات مشتریان

علاوه بر آن ابزار ناوبری Google Maps نیز تمام عیار crowdsourced نقد و بررسی برنامه بسیار شبیه به جیغ زدن و یا مشاورین بنابراین شما می توانید یک ایده خوب از چه نوع از گزینه های مقصد خود را ارائه می دهد و همچنین قیمت ارائه و این که آیا شما نیاز به یک وام به پرداخت هزینه آن است.

این ویژگی است که به عنوان مفید برای رستوران وانت و تحویل به عنوان آن را برای بررسی گزینه های منو و قیمت ها — نه به ذکر است گرفتن یک نگاه خوبی در ظروف. آن می تواند باعث شکستن و یا شما تصمیم به سعی کنید جایی جدید است. برای کسانی که اعتماد حکمت از جمعیت آن را نیز نشان می دهد رستوران ها’ پنج ستاره متوسط به عنوان به خوبی به عنوان فردی نظرات به وزن در تصمیم گیری خود را.

در اکثر رستوران لیست می بینید یک نوار ناوبری در بالا با مرور, منو, بررسی و عکس های ذکر شده به عنوان گزینه های (ممکن است شما را به سمت حرکت برای دیدن همه آنها). شیر هر یک از این و یا فقط پایین. لینک برچسب منو است که اغلب ذکر شده فقط زیر عامل, ساعت, اما نگه داشتن اسکرول کردن تا زمانی که شما نگاه کنید به عنوان محبوب ترین ظروف برای دیدن عکس ها از مواد غذایی. نگه داشتن رفتن گذشته محبوب بار تا تقریبا بسیار پایین برای پیدا کردن رستوران پنج ستاره متوسط و بررسی کاربر.

IMG_4313.JPG

گرفتن احساس برای این نوع از غذاهای یک رستوران ارائه می دهد در حال دیدن سایت از منوهای, عکس ها و نظرات در نقشه های گوگل نرم افزار.

جیمز مارتین/CNET

کتاب یک جدول و یا سفارش برای carryout یا تحویل

هنگامی که شما بدست دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در همه رستوران خود گزینه های بسیاری از زمان شما حتی نمی باید به ترک Google Maps برنامه به رزرو. اگر شما می خواهم به جای غذا خوردن در خانه شما همچنین می توانید معمولا منظور carryout و یا تحویل از داخل برنامه.

اگر رستوران شما تصمیم گرفته اید در استفاده از خدمات رزرو مانند OpenTable, شما خواهید دید که یک تب در زیر منوی گزینه ای است که می گوید یا پیدا کردن یک جدول و یا یک میز رزرو. شما در واقع نیست که برای ورود به رزرو خدمات رزرو (هر چند اگر شما جمع آوری امتیاز جایزه و یا در غیر این صورت به طور فعال به استفاده از این سرویس شما ممکن است بخواهید به هر حال).

برای carryout و یا تحویل به دنبال یک گزینه با برچسب سفارش. یک پنجره به شما یک لیست از خدمات موجود مانند DoorDash یا Postmates اما شما باید به سیستم وارد شوید برای تکمیل سفارش خود را, بنابراین اگر شما یک حساب کاربری با هر یک از آنها شما احتمالا می خواهید را انتخاب کنید که یکی از.

سلام گوگل دستیار چگونه می خواهم شما را بر روی آی فون من?

من صرف بیشتر از زندگی دیجیتال در معروف دیواره باغ سیب اکوسیستم با یکی استثنا: من با استفاده از Google صفحه اصلی ($99 در Crutchfield) با گوگل دستیار به کنترل خانه های هوشمند.

گوگل دستیار نمی آید پخته شده را به iOS راه اپل کمتر قادر به دستیار صوتی سیری می کند اما یک تنظیم در نقشه های گوگل اجازه می دهد تا شما پرتاب سیری به سمت بنابراین شما می توانید همیشه در دسترسی به گوگل دستیار در حالی که مرور.

به مجموعه ای از نقشه های گوگل برنامه بر روی آی فون خود را به گوش دادن به “OK Google” در حالی که مرور باز کردن نقشه های گوگل برنامه و شیر بر روی آیکون منو (سه انباشته خطوط افقی به سمت چپ نوار جستجو) ضربه بزنید ، سپس روی تنظیمات. در بالای صفحه تحت عنوان گرفتن در اطرافشیر ناوبری و سپس حرکت به گزینه برچسب دسترسی به دستیار خود را با “OK Google” و به نوبه خود ضامن است.

google-assistant-messages-android

گوگل دستگاه های خانگی مانند این لانه Hub آمده با گوگل دستیار پخته شده در, اما در اپل شما را مجبور به استفاده از یک نرم افزار گوگل مانند نقشه های گوگل به احضار دیجیتال sidekick.

دیل اسمیت/CNET

مسلما این راه حل کمی ضعیف — شما باید به مجموعه ای از نقشه های گوگل به حرکت به یک مقصد خاص برای “OK Google” فرمان صوتی به کار می کنند و شما نمی توانید احضار سیری با “هی سیری” در حالی که این ویژگی روشن است. اما تا زمانی که اندیشه می تواند به خواستگاری من دور از آی فون من آن را بهتر از هیچ چیز است.

پیدا کردن ساعت های عامل و شماره تلفن و کد پستی و بیشتر

هر زمان که من نیاز به دانستن زمانی که یک فروشگاه و یا کسب و کار باز یا بسته و یا در صورت نیاز به تماس محل و من اصلا به تعداد و یا در مناسبت نادر زمانی که من نیاز به کد پستی برای یک کسب و کار که نام خیابان و شماره همه من می دانم که بالای سر من (می گویند برای یک کار نرم افزار) من رفتن مستقیم به نقشه های گوگل برای دریافت این پاسخ ،

اینجا جایی است که به سرعت و به آسانی پیدا کردن اطلاعات اولیه در مورد مکان های ذکر شده در نقشه های گوگل:

عامل ساعت: کسب و کار’ ساعت از عملیات نمایش داده می شود بلافاصله در زیر آدرس. شما می توانید ضربه بزنید پایین فلش کنار امروز زمان بسته شدن برای دیدن ساعت برای دیگر روزهای هفته. اکثر لیست به روز شده با هر تعطیلات ویژه ساعت که هایلایت قرمز فونت.

google-maps-logo-phone-3

پیدا کردن کد پستی برای تقریبا هر کسب و کار در ایالات متحده با جستجوی نام خود و یا آدرس خیابان در نقشه های گوگل.

آنجلا Lang/CNET

شماره تلفن: در زیر ساعت پس از عمل در اکثر لیست شما پیدا کردن شماره تلفن. برای تماس با آن بدون ترک گوگل نقشه ضربه بزنید ، شماره ، سپس روی ضربه بزنید پاپ آپ نشان می دهد که سریع به تماس و به دنبال آن شماره.

سایت: اگر کسب و کار وب سایت, از آن خواهد شد در زیر ذکر شده با شماره تلفن. آن ضربه بزنید برای باز کردن سایت در گوگل کروم-صفحه تب در نقشه های گوگل نرم افزار.

کد پستی: این یکی کمتر شایع است اما زمانی که من آن را مورد نیاز, نقشه های گوگل را نجات داد من تن بار. یا با وارد کردن نام خیابان و شماره و یا نام کسب و کار و جستجو ضربه بزنید. در بالای لیست در کنار خیابان در آدرس شما در حال حاضر دیدن کد پستی است.

البته نقشه های گوگل نیز مالامال از ویژگی های است که کمک به با چه برنامه ترین و بدیهی است که طراحی شده برای انجام — شما نشان دهد که چگونه برای به دست آوردن که در آن شما در حال رفتن. شروع با این شش نقشه های گوگل جواب شما احتمالا در مورد نمی دانم هنوز. اگر شما با استفاده از نقشه های گوگل به حرکت در یک جاده سفر این نکات کمک خواهد کرد که سفر خود را به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است. اگر شما اتفاق می افتد بر هر گونه حوادث تله سرعت و یا دیگر slowdowns در حالی که شما و در مورد شما هم اکنون می توانید گزارش به هفت نوع مختلف از حوادث جاده به طور مستقیم از نقشه های گوگل نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im