معامله گر جو ساخته شده است برخی از تنظیمات اصلی به فروشگاه خود را در سیاست در پاسخ به COVID-19. این یک سیاست است که به طرز محسوسی از دست رفته از فروشگاه های مواد غذایی و زنجیره ای است منظقه وانت و تحویل مواد غذایی. اگر چه وجود داشته است برخی از مکالمات برای این تنظیمات فروشگاه مواد غذایی تصمیم گرفته است به جلو حرکت کند با ساخت این تغییرات است.

Trader Joe's

شاتر

مت اسلون معامله گر جو معاون رئیس جمهور از بازاریابی است. توضیح داد که چرا: “این چیزی است که طول می کشد تا ماه ها یا سالها به طرح ساخت و پیاده سازی آن نیاز به منابع فوق العاده ای. خوب در تریدر واقعیت این است که بیش از دو دهه ما سرمایه گذاری این منابع در مردم ما به جای ساخت یک زیرساخت است که حذف نیاز به مردم است.”

Trader Joe's

شاتر

تارا میلر معامله گر جو مدیر بازاریابی نیز توضیح داد: “خط پایین در اینجا است که مردم ما باقی می ماند ما ارزش ترین منابع است.در حالی که دیگر خرده فروشان برش کارکنان و اضافه کردن چیزهایی مثل خود پرداخت منظقه وانت و برون سپاری تحویل گزینه های ما بودند بیشتری را استخدام خدمه, و ما همچنان به انجام این کار است.”

Trader Joe's

شاتر

با وجود این ادعا معامله گر جو به تازگی زیر آتش خود را برای درمان از کارکنان در طول coronavirus. به طور خاص کارکنان ادعا کرده اند که مواد غذایی زنجیره ای ارائه نشده خطر پرداخت و تنها یک هفته از مرخصی استعلاجی.

Trader Joe's

شاتر

اما در به روز رسانی, سیاست, خرده فروش مشخص شده راه های جدید آنها در حال کمک به محافظت از کارگران خود را–از جمله اعضای خدمه سلامتی چک پرداخت های اضافی برای بیمار وقت و با تشکر از شما پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de