تیم کوک در دفاع از فروشگاه App: “اگر اپل یک دروازه بان ما فقط دروازه را باز کرد گسترده تر

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک می گوید که این کمیسیون آن را هزینه برای توسعه دهندگان برنامه های فروش از طریق فروشگاه App هستند هیچ تفاوتی ندارد به آن تحمیل شده توسط رقبا و شرکت نمی کند تسلط بر هر بازار آن را در عمل.

این چیزی است که او قصد دارد به آمریکا قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی امروز در ‘سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار, بخش 6: بررسی تسلط آمازون, Facebook, گوگل و اپل,’ شنوایی.

بسیار پیش بینی رویداد را بشنود شهادت از مدیران اجرائی از ما بزرگترین tech سیستم عامل است. علاوه بر این کوک مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ نیاز برای رسیدگی به سوالات بیش از نگرانی های خود را در شیوه های کسب و کار در حال آسیب رساندن به تکنولوژی بازار است.

در یک بیانیه آماده کوک می گوید اپل “ندارد غالب سهم بازار در هر بازار که در آن ما انجام کسب و کار” از جمله آیفون و فروشگاه App به عنوان یک پلت فرم دیجیتال.

“گوشی های هوشمند بازار بشدت رقابتی است و شرکت هایی مانند سامسونگ و ال جی و هواوی و گوگل ساخته شده اند بسیار موفق گوشی های هوشمند کسب و کار ارائه روش های مختلف,” او می گوید.

کوک معتقد است که فروشگاه برنامه آغاز شد و با 500 برنامه اما در حال حاضر میزبان بیش از 1.7 میلیون محصولات که تنها 60 در حال اپل نرم افزار.

“واضح است که اگر اپل یک دروازه بان, آنچه که ما باید انجام شود این است که باز کردن دروازه گسترده تر است. ما می خواهید برای دریافت هر برنامه ما می توانید در فروشگاه نگه داشتن آنها را خاموش,” او می گوید.

اما آن را در فروشگاه App است که در کانون توجه دیر است. اپل 1.5 میلیارد فعال دستگاه های iOS است که می تواند تنها نصب برنامه از فروشگاه App مگر اینکه آنها در حال جیل بریک.

دموکرات کنگره دیوید Cicilline – رئیس کمیته قضایی مجلس ضد تراست فرعی – به تازگی متهم اپل از توسعه دهندگان شارژ “گزاف اجاره” که معادل “بزرگراه سرقت”. مایکروسافت جمهور براد اسمیت نیز به نام رگولاتور به دقت بیشتر در فروشگاه app.

اپل در ماه ژوئن به مبارزه با توسعه از هی ایمیل برنامه بیش کمیسیون در اشتراک از طریق فروشگاه App که در شروع 30 درصد به ازای هر اشتراک در سال اول و سقوط به 15 درصد پس از آن.

و کمیسیون اروپا رقابت تنظیم کننده در ماه ژوئن راه اندازی شد رسیدگی به اپل نیاز به توسعه دهندگان برای استفاده از اپل خرید در برنامه در حال پیگیری یک شکایت از اپل موسیقی رقیب Spotify در.

طبخ خواهد استدلال می کنند که برنامه در فروشگاه است که در اصل یک توانمندساز کسب و کار برای توسعه دهندگان و ارائه آنها را ارزان تر و گزینه برتر برای توزیع نرم افزار از آن وجود داشته است که در سال 2008 زمانی که App Store راه اندازی شد.

“آجر و ملات فروشگاه شارژ هزینه های بالا و محدود برسد. رسانه های فیزیکی مانند سی دی تا به حال به حمل و سخت برای به روز رسانی” کوک می گوید.

“از آغاز برنامه فروشگاه انقلابی جایگزین. فروشگاه App توسعه دهندگان قیمت تعیین شده برای برنامه های خود را و هرگز پرداخت برای ‘قفسه فضا’.”

آمازون بزوس باعث می شود یک مورد مشابه در تهیه بیانیه ای با این استدلال که آمازون دارای کشت و زرع میلیاردها دلار به شکست کسب و کار بلکه تبدیل شده تا چند موفقیت مانند Amazon Web Services که کمک به رشد کسب و کار در ایالات متحده و در سراسر جهان و تولید محلی جدید اشتغال است.

“هنگامی که مشتریان در فروشگاه آمازون, آنها کمک به ایجاد اشتغال در جوامع محلی می گوید:” بزوس. “به عنوان یک نتیجه آمازون به طور مستقیم در استخدام یک میلیون نفر از آنها در سطح ورود و ساعت پرداخت می شود. ما فقط استخدام با تحصیلات دانشمندان کامپیوتر و MBAs در سیاتل و دره سیلیکون.”

کوک همچنین اشاره می کند که فروشگاه برنامه کمیسیون ها “بسیار پایین تر از 50 درصد به 70 درصد” است که توسعه دهندگان نرم افزار پرداخت می شود برای توزیع کار خود را قبل از App Store وجود داشته است.

او استدلال می کنند که اپل در فروشگاه App کمیسیون سازگار هستند با کسانی که از بسیاری از رقبای خود است و اپل “هرگز مطرح شده در کمیسیون و یا اضافه هزینه تنها” بلکه این است که آن را “کاهش می یابد و آنها را برای اشتراک و معاف دسته بندی های اضافی از برنامه های”.

او می گوید: توسعه دهندگان نگه داشتن 100% از درآمد آنها را برای “اکثریت” از برنامه های در فروشگاه App.

“تنها برنامه است که موضوع را به کمیسیون کسانی هستند که در آن توسعه دهنده بدست می آورد یک مشتری بر روی دستگاه های اپل و که در آن امکانات و یا خدمات خواهد بود تجربه کرده و مصرف شده در یک دستگاه اپل” طبخ متحده است.

طبخ منابع مطالعه آن راه اندازی شده و در هفته گذشته منتشر شد که در مقایسه با اپل فروشگاه App کمیسیون با کاهش گرفته شده توسط فروشگاه Google Play, Amazon App Store سامسونگ کهکشان فروشگاه و فروشگاه مایکروسافت و همچنین به عنوان بازار از Airbnb بارگذاری و بازی حماسی.

این مطالعه به این نتیجه رسیدند که اپل راهنمای خرید در برنامه لازم است برای جلوگیری از کاربران و توسعه دهندگان از “خانم” در فروشگاه App است و تمام دیجیتال بازار “به طور معمول ناکرده رفتار با هدف اجتناب از هزینه”.

همچنین اشاره می کند که “به اشتراک آفیس 365 خریداری شده بر روی یک کامپیوتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برنامه های iOS بدون اپل جمع آوری یک کمیسیون است.”

timcookcbsyoutubejun2019b.jpg

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک: “ما می خواهید برای دریافت هر برنامه ما می توانید در فروشگاه و نه نگه داشتن آنها را خاموش”

تصویر: CBS/YouTube

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>