Infinite برای توقف عملیات در هنگ کنگ

Infinite تایید کرده است از آن خواهد شد خروج از بازار هنگ کنگ پس از چین اجرای جدید آن قوانین امنیت ملی در کشور

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 تیر 1399

Infinite تایید کرده است از آن خواهد شد خروج از بازار هنگ کنگ پس از چین اجرای جدید آن قوانین امنیت ملی در کشور است.

"در پرتو وقایع اخیر ما تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ" از یک Infinite سخنگو گفته ZDNet

قانون است که تاثیرات آن در هفته گذشته criminalises "تجزیه طلبی براندازی سازمان و ارتکاب فعالیت های تروریستی و تبانی با یک کشور خارجی". کسانی که مجرم تحت قانون می تواند حبس ابد.

در حالی که Infinite را تایید نمی کند دقیقا در زمانی که از آن خواهد شد خروج از نیمه خودمختار بازار یک سخنگوی اصل گفته رویترز این اتفاق می افتد "در روز".

هنگ کنگ بازار اما کوچک است و غیر از سود بازار برای ویروسی تصویری-اشتراک گذاری پلت فرم است که متعلق به پکن مبتنی بر فناوری شرکت ByteDance.

با وجود اینکه چین متعلق به شرکت Infinite طراحی شد و پس از آن می تواند نمی توان با سرزمین اصلی چین است. به جای ByteDance عمل مشابه پلت فرم به نام Douyin در چین است.

Infinite اعلام می آید ساعت پس از tech غول Facebook, توییتر و گوگل تصمیم به توقف هر گونه درخواست توسط هنگ کنگ دولت به اطلاعات کاربر.

همانطور که توسط خواهر انتشار CNETتصمیم می آید را به عنوان فن آوری شرکت ها تصمیم گرفته اند به دقت بیشتر در چه جدید در قوانین امنیت ملی اعمال شده توسط چین چیست.

"ما این مساله بررسی درخواست دولت برای داده های کاربر از هنگ کنگ در انتظار ارزیابی بیشتر از امنیت ملی قانون از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی های بین المللی حقوق بشر کارشناسان" یک Facebook سخنگوی در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی این شرکت گفت: توییتر به "قبر نگرانی در مورد هر دو روند توسعه و قصد کامل این قانون".

نرم افزار پیام تلگراف گفته است آن را نیز به طور موقت رد داده درخواست از هنگ کنگ مقامات.

"ما درک می کنیم اهمیت حفاظت از حق حریم خصوصی ما هنگ کنگ کاربران تحت این شرایط" مایک Ravdonikas از تلگراف گفت: هنگ کنگ رایگان را فشار دهید. "بر این اساس تلگرام قصد ندارد روند هر گونه اطلاعات درخواست مربوط به آن هنگ کنگ کاربران تا زمانی که یک اجماع بین المللی رسیده است در رابطه با انجام تغییرات سیاسی در این شهر است."

با وجود Infinite نگرانی بیش از چین قوانین جدید, پلت فرم خود را که قبلا تحت آتش در گذشته بر سر راه آن دسته داده های کاربر.

فقط دیروز کار استرالیا سناتور جنی مک آلیستر مشترک نگرانی خود را که Infinite نیست به طور کامل و شفاف در مورد چگونه آن را به روش های استرالیا قوانین حفظ حریم خصوصی.

"وجود دارد برخی از نگرانی های خاص که مطرح شده توسط منابع معتبر در سال های اخیر در مورد Infinite. برای اولین بار است که آنها به طور کامل شفاف و یا کافی شفاف در مورد آنچه اتفاق می افتد با فردی اطلاعات" مک آلیستر گفت: صحبت کردن در ABC RN رانندگی در روز دوشنبه.

"دوم این است که آن را کاملا روشن است که چه مطالب خود را اعتدال سیاست هستند. و نگرانی وجود دارد که برخی از این روش برای تعدیل محتوا ممکن است مغایر با استرالیا ارزش. برای مثال از بین بردن مواد مورد میدان تیان آن من یا د-اولویت بندی مواد مورد هنگ کنگ تظاهرات."

هند ماه گذشته ممنوع چینی-فیلم های برنامه همراه با 59 دیگران و ارتش ایالات متحده در ماه ژانویه گزارش ممنوع استفاده از Infinite به دلیل "نگرانی های امنیتی".

بیشتر Infinite پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de