کسانی که ‘underdog بزرگ شرکت های فن آوری فقط گزارش سود – CNET


congressional-hearing-hero-money-update-1920x1080.png

نتایج نگاه کاملا فک داده های فعلی ما محیط زیست است.

برت پیرس/CNET

از مدیران اپل الفبا آمازون و Facebook خم به عقب در روز چهارشنبه به تطهیر خود را در بازار موقعیت های رهبری در بیش از پنج ساعت و نیم از شهادت قبل از کنگره است. Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل اشاره کرد که او را به بازی گرفتن تا در چند دسته از پیام به ویدئو. مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک توصیف “مبارزه خیابانی” محیط رقابتی از بازار گوشی های هوشمند. آمازون جف بزوس گفت شرکت او هنوز هم یک بازیکن کوچک در کلی فروشی و خرده فروشی در حالی که الفبای مدیر عامل سوندار پیچای گفت: گوگل همچنان به صورت رقابتی تهدید.

اگر شما فقط گوش به این چهار مردان شما تقریبا احساس متاسفم برای آنها.

اما سپس همه آنها اقدام روز بعد به پست سود که ادم خسیس و لئیم McDuck خواهد بود حسادت.

آمازون و Facebook هم دیدم سود خود را دو برابر — با آمازون نتایج آینده پس از گذراندن 4 میلیارد دلار در COVID-19-مربوط به اقدامات ایمنی برای کارکنان خود را در حالی که اپل شاهد اندکی افزایش در فروش آیفون با وجود بسیاری از فروشگاه های آن بسته بودن و خیلی از جهان قفل شده است. گوگل تنها شرکت پست درآمد و کاهش فروش. (اما احساس می کنم خیلی بد از نتایج بهتر از وال استریت انتظار می رود.)

این تضاد بین حرف شنیده ام قبل از خانه قضائیه ضد تراست فرعی و پنج شنبه را بزرگ درآمد و درآمد سود تضعیف هر گونه تلاش توسط مدیران برای جلب همدردی به عنوان قانونگذاران به دنبال راه هایی برای محدود کردن قدرت بسیار زیاد این شرکت ها خوب بکار بردن. زمان با درآمد آینده کمتر از 24 ساعت پس از این جلسه به پایان رسید و باعث می شود برای دراماتیک بیشتری در مقایسه چون خیلی تازه در ذهن ما است.

است که این شرکت همچنان به ارسال میلیاردها دلار سود در میان همه گیر و رکود اقتصادی که حذف ده ها میلیون شغل در ایالات متحده به تنهایی تأکید چقدر بیشتر وابسته به ما در فناوری بزرگ در طول این بحران آیا آن را به ماندن در تماس با دوستان و خانواده از طریق Facebook, خرید پوشک و مواد غذایی را از طریق آمازون و یا تماشای سرگرمی و استفاده از خدمات آنلاین از گوگل و بر روی دستگاه های اپل.

“به این دلیل است که جهان در حال تغییر است” گفت: Michael Obuchowski chief investment officer of Merlin مدیریت دارایی که صاحب سهام در تمام چهار شرکت. “این است که تبدیل شدن به بیشتر های دیجیتال — از آن شده است در حالی که برای, اما این بیماری همه گیر را شکست پشت, غیر-tech جهان است.”

دلار جریان به چهار بزرگ همچنین اضافه کردن مهمات به قانونگذاران به دنبال محدود کردن قدرت این شرکت است. بر اساس سه ماهه دوم اعداد به تنهایی آن را روشن کنگره اقدام خواهد شد.

“این شرکت به عنوان آنها امروز وجود دارد باید انحصار قدرت” ما تشکر. دیوید Cicilline دموکراتیک رئیس آنتی تراست کمیته فرعی گفت: در سخنان پایانی روز شنبه. “برخی از نیاز به شکسته شود. همه باید به درستی تنظیم شده و پاسخگو باشند.”

در اینجا نگاهی گذرا به نتایج.

  • آمازون نوشته شده در همه زمان ثبت سود $5.2 میلیارد دلار یا $10.30 یک سهم باد دور انتظارات $1.46 یک سهم در حالی که فروش 40 درصد افزایش یافت به $88.9 میلیارد دلار است.
  • Facebook نیز شاهد آن سود دو به $5.18 میلیارد دلار یا $1.80 یک سهم خوب بالا تحلیلگر انتظارات $1.39 یک سهم. کاربران فعال ماهانه افزایش 12 درصد به 2.7 میلیارد دلار رسید.
  • اپل شاهد افزایش سود 12 درصد به $11.25 میلیارد دلار یا $2.58 یک سهم بیش از متوسط تحلیلگر برآورد $2.04. درآمد افزایش یافت 10 ٪ به $59.69 میلیارد رو با 1% افزایش در فروش آیفون (کمک کم هزینه آی فون SE) با وجود جهانی مستند.
  • الفبای پدر و مادر از گوگل, ارسال شده سود حدود 7 میلیارد دلار یا $10.13 یک سهم که پایین بود در این سال, اما هنوز هم بالاتر از $8.21 سهم انتظار وال استریت.

نتایج چشمگیر در یک محیط طبیعی اما آنها نگاه کاملا فک انداختن با توجه به محیط زیست است.

“اعداد قطعا آن را سخت تر برای مردم را به دیدن این شرکت ها به عنوان ضعیف در هر راه” گفت: Carolina Milanesi یک تحلیلگر در استراتژی های خلاق.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تکنولوژی اجرائی در مقابل کنگره: همه چیز شما نیاز به دانستن


7:36

شرکت رهبران آگاه هستند از تناقض و در روز پنج شنبه شد مراقب باشید به اعتصاب تعادل بین شعار چشمگیر تعداد در حالی که حساس بودن به این وضعیت است. آمازون مطبوعاتی لود شد با روش e-commerce غول پیکر کمک به جامعه و کارکنان آن از جمله سرمایه گذاری بیش از 9 میلیارد دلار به اقتصاد است.

اپل کوک خطاب به این موضوع سر در حالی که زوکربرگ گیر کرده به صحبت کردن امتیاز از چهارشنبه.

در اپل درآمد تماس کوک گفت: “ما آگاه هستیم که این نتایج در تضاد امداد رسانی در زمان واقعی اقتصادی سختی. ما یک صفر مجموع رویکرد به رفاه. ما در حال تمرکز بر رشد پای و اطمینان از موفقیت ما فقط در موفقیت ما است. همه چیز ما را ساخت و یا فراموش متعهد به ایجاد فرصت برای دیگران.”

در Facebook تماس با زوکربرگ گفت: “همانطور که گفتم دیروز, صنعت فن آوری آمریکایی داستان موفقیت. محصولات ما ساخت باید تغییر جهان برای بهتر شدن و بهبود زندگی مردم است.”

زوکربرگ همچنین استدلال کرد که تلاش برای رفتن پس از شرکت های اینترنتی است که با تکیه بر تبلیغات آنلاین خواهد صدمه دیده است کسب و کارهای کوچک است که تکیه بر Facebook محصولات.

“این است که واقعا چه سیاستگذاران می خواهید در وسط یک بیماری همه گیر و رکود است؟” زوکربرگ گفت. “راه راست اعتقاد من این است که مقررات نگه می دارد که مردم اطلاعات امن در حالی که اجازه می دهد مزایای این نوع شخصی و مربوط به تبلیغات است.”

شرکت, اما, تمام, تاکید, عدم اطمینان از محیط زیست است. بیش از 150 ، 000 آمریکایی درگذشت از coronavirus و کنگره ایالات متحده است که هنوز هم بحث یک بسته محرک با هدف ارائه کمک بیشتری به کارگران بیکار و کسب و کار.

“ما در حال کار برای کمک به افراد و کسب و کار و جوامع در این زمان نامشخص,” الفبای پیچای در بیانیه ای گفت.

بار در واقع نامشخص است اما این تغییر به کار از راه دور و وابستگی ما به تکنولوژی آن را روشن شرکت ها خواهد بود فقط خوب بدون توجه به چگونه آنها underplay چیز است.

“آنها در سمت راست از بزرگترین جابجایی اقتصادی تا کنون” Obuchowski گفت. “آنها مستقیما در سمت های دیجیتال از آن است.”

CNET را Queenie وانگ کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de