این ربات شما را به یک مدل موی جدید و… اگر شما جرات – CNET


robotmain

سازمان دیده بان شجاع این مخترع قطع مو خود را, اما یک قیچی-دارای حق اعمال ربات.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

با COVID قرنطینه جلوگیری ما از دیدن مورد علاقه ما مدل مو و آرایشگران, برخی از ما به تلاش برای قطع خود ما مو با نتایج متنوع. یک مخترع با استعداد بود پس با تغذیه کرک شده اش را که او تصمیم به ساخت یک ربات برای برش مو خود را.

“موهای من است بنابراین من تصمیم به ساخت یک ربات به قطع آن برای من” مخترع شین Wighton از کانال یوتیوب چیزهای ساخته شده در اینجا نوشته در تصویری توضیحات.

این ربات با استفاده از یک برنامه کامپیوتری است که به یک فرد گزینه های مختلف کوتاه کردن مو سبک. ربات را قیچی متصل به یک اهرم قابل تنظیم است که می چرخد در اطراف انسان ،

به عنوان یک احتیاط ایمنی ربات اندازه گیری فاصله بین موها می خواهد آن را به برش از پوست سر. از آنجا که این ربات نبود قادر به قطع نزدیک Wighton گوش. بهتر امن تر از تبدیل شدن وینسنت ون گوگگمان می کنم.

سپس یک بیت مثل معروف Flowbee haircutting ماشین از ’80s در یک خلاء در داخل ربات بمکد تا مو که, کشیده, تنگ, سپس این قسمت از مو به طور قطع انتخاب شده است. سپس متصل قیچی بر روی ربات برش مو.

پایان نتایج جالب هستند. Wighton مدل موی بزرگ نیست اما این وحشتناک است یا نه. تنها نقطه ضعف از خود ربات است که ظاهرا طول می کشد بسیاری دیگر آن را به برش از یک انسان باربر. اما نیست که توقف Wighton از ساختمان یکی دیگر از ربات باربر به “کشف برخی از crazier مدل موی مفاهیم است.”

“امکانات برای این… ماشین بی پایان با جالب ترین چیزهایی که موهایشان هستند که بیش از حد سخت برای انسان مو برش برای رسیدن به” Wighton نوشت. “تصور کنید که یک ریاضی کامل محو از یک طرف سر خود را به دیگری. یا تصور کنید اگر من اضافه شده یک صاف کننده به این و برش کامل lithophane الگوی به موهای خود را.”

اگر شما می خواهید ایده هایی برای یک خطرناک تر است, چک, تجربه, لطفا این ویدئو را از YouTuber و مخترع ربات سیمون Giertzساخته شده است که یک مو-برش هواپیماهای بدون سرنشین.

YouTuber Roman Atwood نیز ساخته شده است و حتی ترسناکتر هواپیماهای بدون سرنشین باربر بود که اساسا فقط یک پرواز هواپیماهای بدون سرنشین حامل برق تیغ صورت تراشی. اوه!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>