این قدرت اتهامات عنوان شده علیه بانک خود دستگاه و پمپ کردن لاستیک های خود را!

این بیماری همه گیر کوروناویروس دیده است خودرو با استفاده از شاقول — من فکر می کنم من حدود سه ماه به یک مخزن در حال حاضر — اما داشتن یک ماشین ایستاده برای مدت طولانی خوب نیست برای آن باتری و لاستیک.

من ZDNet tech دوستان David Gewirtz در حال حاضر نگاه مدرن ماشین, شارژ باتری, تکنولوژی و من در آنچه که من فکر می کنم بهترین پرش استارت شما می توانید برای کسانی که شرایط اضطراری است.

اما آنچه در مورد لاستیک ؟

به تازگی من دیده ام بسیاری از مردم trundling در اطراف در آنچه به نظر می رسد مانند و نه خیس لاستیک. نمی شود آن را بزرگ می شود قادر به حمل پمپ تایر نیز دو برابر به عنوان یک قدرت بانک برای کسانی که بار زمانی که گوشی های هوشمند خود را در حال رفتن تخت ؟

وارد Sealey CTI 120.

باید به عنوان خوانده شده: دلیل واقعی اپل هشدار به کاربران در مورد مک بوک دوربین را پوشش می دهد

Sealey CTI 120

Sealey CTI 120 مشخصات فنی:

  • جمع و جور دیجیتال تایر باید با خروجی 12ltr/min.
  • فشار سنج می خواند تا به 120psi.
  • 140 میلی متر لوله گسترش با شریدر اتصال.
  • میکرو USB قابل شارژ (کابل عرضه نمی شود).
  • عرضه شده با ورزش توپ پین آداپتور و بادکنک/inflatables آداپتور.
  • از پیش تعیین شده و فشار مورد نظر برای شروع عملیات و واحد برش به طور خودکار هنگامی که فشار رسیده است.

نمایش در حال حاضر در آمازون

CTI 120 جمع و جور و در عین حال قدرتمند دستی کمپرسور قادر به نوشتن به 12ltr/min و فشار تا 120 psi (بله, من می دانم این است که مخلوط کردن واحد های بد!). آن را ویژگی های ساخته شده در صفحه نمایش ال سی دی و همه چیز تحت کنترل از طریق دکمه های چند.

کمپرسور است kitted با 140 میلی متر لوله گسترش با شریدر اتصال برای لاستیک ماشین و ورزش توپ پین آداپتور بالون/inflatables آداپتور و همچنین Presta شیر آداپتور برای دوچرخه.

این کمپرسور دارای یک خودکار قطع ویژگی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به کمپرسور یا تایر.

اما وجود دارد بیشتر به این بیشتر از اینکه یک کمپرسور. آن را ویژگی های ساخته شده در 1W LED SMD برای کار در شب و یا در شرایط نور کم و نیز وجود دارد یک 5V/2A پورت USB برای شارژ یک تلفن همراه و یا دیگر دستگاه های USB.

که بسته ساخته شده در باتری لیتیوم یون که شارژ با استفاده از میکرو پورت USB.

من می خواهم این بسته به دلیل آن را به اندازه کافی کوچک را در ماشین دارای بیش از یک تابع (دور با نیاز به جدا کردن چراغ قوه و عمل به عنوان یک قدرت بانک) و آن را به اندازه کافی با دوام برای ایستادن تا به حال کاهش یافته است و درمان مانند آن از سنگ ساخته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>