همانطور که جوامع در حال برداشتن گام برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تعطیل مدارس و پارک ها و کسب و کار هنوز هم وجود دارد برخی از فعالیت های اساسی مانند مواد غذایی خرید و پزشکان بازدیدکننده داشته است است که باید صورت گیرد.

(ما تحسین ضروری کارگران که خطر زندگی خود را هر روز!)

حتی اگر این فعالیت ها لازم است آنها قطعا نمی آیند و بدون خطر و حتی افرادی که در حال مصرف هر واضح احتیاط می توان در معرض ویروس. ما با مشورت با کارشناسان برای پیدا کردن آنچه اشتباه ما هنوز هم ممکن است ساخت در فروشگاه مواد غذایی:

Coronavirus مواد غذایی, خرید, راهنمایی

شما هنوز هم می تواند در معرض رمان coronavirus در هنگام خرید مواد غذایی-حتی زمانی که شما هر احتیاط از پوشش صورت خود را برای محدود کردن تماس نزدیک با دیگران است. فروشگاه های مواد غذایی گرفته اند مراحل را برای حفظ مشتریان امن–از تغییر ساعت فروشگاه خود را با استفاده از نوار کاست بر روی زمین ترسیم که در آن مردم باید ایستاده 6 فوت از هم جدا در خط وجود دارد اما هنوز مراحل را ما باید به عنوان افراد به ایمن ماندن.

رفتن به فروشگاه در وهله اول ممکن است واضح ترین اشتباه به گفته دکتر استیسی Mobley, N. M. D., M. P. H. مجوز پزشک درمان طبیعی و گواهی آیورودا سلامتی مشاور. “افرادی که رفتن به خرید مواد غذایی خود را اگر آنها افراد مسن و یا بیمار و یا افرادی که با استفاده از مواد غذایی تحویل خدمات” ممکن است افزایش خطر ابتلا به جمعیت عمومی و در خود.

لازم نیست که کسی به فروشگاه برای شما یا نمی توانید مواد غذایی تحویل نقطه ؟ که خوب فقط با استفاده از فروشگاه ساعت ارشد و مطمئن شوید که شما به دنبال CDC دستورالعمل های ارائه شده در این نامه است.

یکی دیگر از اشتباه ساده است: ساخت بیش از حد بسیاری از مواد غذایی اجرا می شودکه باعث افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض. “بیشتر مغازه بیشتر شما ترکیب شانس خود را برای تبدیل شدن به در معرض COVID-19,” با مجوز بهداشت مربی و تمرین در طب سوزنی اورشلیم جیمی Bacharach به ما می گوید.

این ممکن است به دلیل وحشت همراه با نگرانی است که ممکن است اجرا از مواد غذایی–و یا به سادگی خستگی. “در حالی که خرید مواد غذایی یکی از فعالیت های ما می توانید انجام دهید در حالی که در قرنطینه و یا در انزوا این بدان معنا نیست که ما باید آن را انجام روزانه به منظور خارج شدن از خانه” جیمی” ، “وسوسه انگیز اگر آن را ممکن است به استفاده از خرید مواد غذایی به عنوان بهانه ای برای ترک خانه و تغییر از مناظر مهم است که به حد سفر به عنوان بزرگ حدی که ممکن است.”

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید ؟ اگر چه آن ممکن است به معنای بزرگتر صورتحساب مواد غذایی از شما همیشه قبل از دیده می شود, آن را قطعا به معنی پا در چند سفر شما را. “هنگامی که خرید خرید به صورت فله به طوری که از آن خواهد شد حداقل چند روز قبل از اینکه شما نیاز به خرید دوباره” جیمی می گوید.

و همیشه به یاد داشته باشید برای دریافت در داخل و خارج به دلیل اشتباه دیگر کارشناسان بهداشت می گویند که شما در حال ساخت است که هزینه های بیش از حد طولانی در فروشگاه و یا رفتن بیش از حد اغلب. “زمان کمتر در فروشگاه های مواد غذایی, بهتر است,” دکتر Niket Sonpal نیویورک-بر اساس متخصص داخلی و گوارش و استاد کمکی در Touro کالج به ما می گوید.

“مطمئن شوید که قبل از سفر خود را, شما باید یک لیست و یا یک ایده از آنچه شما می خواهید برای دریافت و آنها را با هم گروه برای بهره وری. حلق آویز در اطراف این داستان بیشتر از شما نیاز دارید تنها باعث افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض و پتانسیل آلودگی” دکتر Sonpal هشدار می دهد. “این نیز می رود همراه با فرکانس فروشگاه مواد غذایی بازدیدکننده داشته است. هر زمان شما در, شما در حال قرار دادن شما و دیگران در خطر ابتلا به عفونت. قصد رفتن تنها یک بار در هفته و محدود کردن تعدادی از فروشگاه های شما را به. برای مثال اگر سوپر مارکت خود را از گوجه فرنگی نیست فقط رفتن به فروشگاه های دیگر به آن را گرفتن. پیدا کردن یک جایگزین و یا صبر کنید برای آینده restock.”

خود را تغییر لباس و کفش به عنوان به زودی به عنوان شما به خانه است و دیگر هیچ-هیچ! راه رفتن در اطراف خانه با همان کفش هایی که پوشیده بودند در طول, خرید, حمل, خطر بزرگ Jagdish Khubchandani, استاد بهداشت عمومی در توپ دانشگاه به ما می گوید.

“COVID-19 زندگی می کنند در سطوح و ما کفش و لباس ممکن است حامل ویروس حتی اگر این خطر بسیار کم است, تغییر کفش کار و شستن لباس و اغلب آنها را تغییر دهید روزانه است.” این درست است به خصوص برای بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم او می گوید. در هر صورت–این که آیا شما در حال کار در یک بیمارستان و یا خرید در فروشگاه مواد غذایی و تعویض لباس خود را کلیدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de