در حالی که بسیاری از ما ماندن در داخل به عنوان آنجا که ممکن است در طول COVID-19 شیوع وجود دارد برخی از کارهای ضروری است که ما فقط باید به ترک خانه برای. داروخانه اجرا می شود به عنوان مثال; شما نیاز به پر کردن نسخه های خود را و سهام در خانواده ملزومات مانند Lysol و کاغذ توالت. اما فراتر از پیروی از دستورالعمل CDC مانند پوشیدن چهره و پوشش و حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله 6 پا–چه کارشناسان می گویند لازم است برای ایمن ماندن در داروخانه?

برای یک, شما باید بدانید که گزینه های خود را برای چیدن نسخه خود را Ramzi یعقوب داشت (PharmD) رئیس داروخانه افسر رایگان نسخه پس انداز خدمات SingleCare می گوید. با استفاده از روش های جایگزین برای دریافت نسخه خود را یک اشتباه بزرگ او توضیح می دهد.

“به ویژه در نور از COVID-19, محیط, مردم باید در نظر تحویل خدمات و یا درایو-از طریق گزینه های که در آن در دسترس برای دریافت نسخه” Ramzi توضیح می دهد. به گفته های اخیر SingleCare نظرسنجی تقریبا یک سوم از مصرف کنندگان انتخاب راه حل های جایگزین برای پر کردن اسکریپت خود را در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“شما می توانید نسخه تحویل به خانه شما و یا دسترسی به داروساز خود با عنوان از طریق درایو-از طریق پنجره” Ramzi توصیه می کند. بزرگ می دانیم!

علاوه بر این تنها پر کردن 30 روز ارزش دارو در زمان اشتباه است در طول زمان هنگامی که شما می خواهید به ترک خانه به عنوان کوچک که ممکن است. “پر کردن نسخه خود را برای 90 روز در هر زمان ممکن است–نه تنها می توانید آن را با هزینه کمتر از پر کردن 30 روز در یک زمان اما مطالعات همچنین نشان می دهد که پر کردن سه ماه در یک زمان را افزایش می دهد پایبندی به داروها است که می تواند کاهش بستری شدن در بیمارستان,” Ramzi توصیه می کند.

دیگر چه اشتباهات شما ممکن ساخت ؟

نه چک کردن اگر یک نسخه عمومی در دسترس است یک اشتباه است که هر یک از ما می تواند–در طول coronavirus یا زمان عادی. “بسیاری از مردم بر این باورند که اگر آنها در حال استفاده از این دارو با نام تجاری و سپس باید آن را گزینه بهتری است اما در نسخه عمومی همان مواد تشکیل دهنده و از یک دیدگاه بالینی آن را دقیقا همان” Ramzi توضیح می دهد.

بنابراین–آنچه شما باید انجام دهید ؟ زمانی که امکان کار کردن با دکتر خود را برای شناسایی مواد مخدر عمومی گزینه های آن را به عنوان به طور معمول به شما پول صرفه جویی به خصوص برای داروها که باید پر شود اغلب مانند کسانی که درمان مزمن.

Overpaying برای داروهای خود را بزرگ دیگری است بدون هیچ. و در حال حاضر با بسیاری از مردم از دست دادن درآمد خود آن را مهم تر از همیشه به کسانی که پس انداز.

“هنگامی که مردم استفاده نمی, نسخه, پس انداز, خدمات آنها به احتمال زیاد خروج پول روی میز” Ramzi توضیح می دهد. پس انداز و سرویس می توانید صرفه جویی تا 80 ٪ خاموش قیمت خرید نقدی مواد مخدر. “این امر همچنین به کسانی که با بیمه به عنوان این خدمات می تواند حتی کمتر گران تر از copay. علاوه بر این افراد میتوانند با استفاده از این خدمات به قیمت-چک کردن نسخه خود را و ببینید که در داروخانه ها در منطقه خود را ارائه بهترین قیمت.”

اشتباه دیگر این است نه درخواست داروساز خود سوال. ما همه مشغول اما مهم آن زمان را به خود داروساز بپرسید هر گونه سوال در مورد دارو و نسخه خود را. آنها وجود دارد برای کمک به شما و می تواند به مشاوره سیج وقتی که می آید برای پیوستن به نسخه خود را معمول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de