Meghan Markle و شاهزاده هری باید اقدام به مرحله بعدی در مورد خود را در برابر پست الکترونیکی/ارتباط روزنامه ها. دوشس ساسکس است تحت پیگرد آنها را برای نقض حریم خصوصی است.

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

مگان و شاهزاده هری در زمینه کت و شلوار در ماه اکتبر سال گذشته در واکنش به انتشار نامه خصوصی از Meghan به پدر جدا توماس Markle, یک 75 ساله بازنشسته روشنایی مدیر. توماس Markle ادعا می کند که Meghan قطع کرده و او را پس از ازدواج به خانواده سلطنتی و که او تا به حال هیچ راهی برای رسیدن به او.

چلپ چلوپ اخبار

انتشار Meghan خصوصی نامه توماس’ دفاع در برابر اتهامات ساخته شده توسط Meghan دوستان. دوستان او به مجله مردم گفت که “او می داند که چگونه به در تماس گرفتن با او… او هرگز نام او را هرگز در پیامک. آن را فوق العاده دردناک است.” سه ماه پس از مگان و شاهزاده هری عروسی, Meghan نوشت: توماس گفتن او را از صدمه و درد که او باعث شده بود تا او “با انتخاب به حقیقت را بگویید.” توماس Markle را انکار می کند که مگان و هری همیشه سعی کردم با او تماس بگیرید.

چلپ چلوپ اخبار

به تازگی نشان داد اسناد دادگاه نشان می دهد که هری و مگان را در رسیدن به توماس و از او خواست تا آنها را در روزهای منتهی به عروسی. در یک سری از متن مبادلات بین زن و شوهر و توماس آن را نشان می دهد که هر دو Meghan و هری در تلاش برای رسیدن به توماس پس از او در معرض مرحله بندی عکس ها با paparazzi.

چلپ چلوپ اخبار

این زن ادعا می کند که پست الکترونیکی/ارتباط روزنامه بود “مورد آزار و اذیت, humiliated, دستکاری و سوء استفاده” Meghan. این زن و شوهر شده اند مکرر به اهداف از مطبوعات تلخیص و تغذیه می شوند راه خود را گزارش سبک می کشد از هم جدا زندگی بسیاری از افراد است. طرح دعوی در دادگاه است فقط گرفتن آغاز شده و وجود دارد مطمئن می شود بیشتر آشکار جزئیات در این ماه آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im