به دنبال یک راه به خودتان نشان می دهد برخی از مراقبت از خود در طول این مستند? وجود دارد مقدار زیادی از باور نکردنی در خانه درمان های زیبایی را امتحان کنید, اما من که چیزی به عنوان ساده به عنوان یک جالب بو کننده بدن در طول روز صبح دوش می بالابر روح من. و اگر آن را باعث می شود پوست نگاه و احساس نرمتر و روان تر در این روند حتی بهتر!

حمام و بدن کار می کند’ به شب درخشان اسکراب بدن یکی از مورد علاقه های من این روزها. نه تنها بوی باور نکردنی (که به لطف یاس کهربا و توت مخلوط) اما آن بیرون می آید از لوله بنابراین sparkly و پر تلالو است که باعث می شود آن را واقعا سرگرم کننده را به اعمال می شود. منظورم این است چگونه نمی تواند احساس شادی پوشش خود را در زرق و برق و جلوه?!

خوشبختانه بسیاری از زرق و برق تمیز و دور گرفتن آلودگی و سلول های مرده پوست با آن است. آنچه را که شما سمت چپ با فوق العاده صاف و روشن پوست باقی می ماند که نرم به لطف شیاباتر و ویتامین E. حتی بهتر از عطر و بوی دلپذیر از اسکراب بدن نیز همچنان در طول روز است. من واقعا دوست دارم که چگونه این اسکراب بدن نگه می دارد پوست من بوی خیلی خوب چون من هنوز هم بوی خوب در حالی که کار از خانه بدون نیاز به استفاده از فانتزی من عطر.

اگر شما می تواند با استفاده از درمان کمی (و اجازه دهید آن صورت, ما همه می توانند!), این کامل است و نه بیش از حد گران قیمت و زیبایی زیاده روی است. اضافه کردن آن را به دوش خود روال ASAP.

خود کار بدن اسکراب بدن در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de