این ارتفاع برقی-قابلیت تنظیم میز ایستاده مبدل است که 50 دلار

با کار از خانه در حال افزایش است, بسیاری از ما خودمان را پیدا نشسته بیشتر از همیشه. اما متاسفانه کار از یک صندلی یا نیمکت در تمام طول روز را می توان با انواع نگرانی های بهداشتی. این محدوده از انرژی کمتر و تمرکز به مسائل جدی تر مانند کمر درد و کاهش گردش خون است. ایستاده است تا در میز کار خود را ، یک مطالعه توسط CDC در بر داشت ایستاده فقط 66 دقیقه در روز می تواند به کاهش درد پشت و گردن با 54 درصد و حتی بهبود خلق و خوی ما.

50 دلار

zdnet-changedesk.jpg

Uncaged ارگونومی

وارد میز ایستاده مبدل — راه حل مناسب برای ایستاده تر در حالی که شما کار از خانه و هنوز هم با استفاده از مورد علاقه خود را روی میز یا سطح کار. اگر شما شده است فکر کردن در مورد یک میز ایستاده اما قرار دادن آن در حال حاضر زمان زیادی به جهش و برق CHANGEdesk از Uncaged ارگونومی — در حال حاضر در فروش برای $199 (50 دلار آن $249 قیمت).

با استفاده از یک میز ایستاده مبدل که خیلی ساده تر از گرفتن یک کل جدید میز و اجازه دهید آن صورت منظم میز ایستاده می تواند بسیار گران است.

199 دلار در ZDNet آکادمی

الکتریکی CHANGEdesk را افزایش می دهد و باعث کاهش هموار در لمس یک دکمه بنابراین بدون بلند کردن اجسام و یا استارت یا چیزی مصرف کردن میز کار خود را قبل از تغییر موقعیت. آن را می سازد متناوب بین ایستاده و نشسته و واقعا آسان است و این به خصوص اگر کلید شما به یک میز ایستاده. شما می خواهید برای شروع با فقط نیم ساعت به یک ساعت در روز در این مورد را افزایش دهد و به تدریج از وجود دارد.

یکی دیگر از مزایای برق CHANGEdesk است که شما به راحتی می توانید تغییر زاویه صفحه کلید خود را از خنثی مچ موقعیت به یک منفی. بسیاری از دفاتر خانه فقط لازم نیست که بزرگ ارگونومی و این است یکی از راه های کاهش خطر صدمات و نگه داشتن مچ و ساعد راحت تر است.

این هم یکی از بلندترین میز تبدیل واحد های خارج وجود دارد, بنابراین شما قادر خواهید بود به نگه داشتن مانیتور خود را در سطح چشم حتی اگر شما تا به 6ft 5in بلند است. هیچ نصب و راه اندازی لازم است یا فقط آن را در وصل و شما آماده به رول. و یا شما می دانید ایستاده است.

روی لینک زیر کلیک کنید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد برق CHANGEdesk و ادعای شما برای $50 در حالی که این پیشنهاد را هنوز هم در دسترس است (در اصل $249-در حال حاضر فقط 199$).

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>